RS vs HY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

urssmircea

member
Scor reacție
1
vezi ca ai topic la discutii libere pentru spam ;) la ce faci alt topic ca sa lasi un coment inutil ?
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
si la ce naiba imi deschizi topic cu HY ? crezi ca ma intereseaza razboi cu un trib batut de enspe mii de ori pana acu ? macar schimbati numele sa nu ne facem de ras :(



*un moderator daca se poate sa inchida topicul asta inutil, mersi
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
sa inteleg ca ti-ai pus pampersul de esti asa deschis la povesti cu mine ? :)) asa ii cand ai moral 30-40 de partea ta ;) toti sunteti spartani



fuga si dati dreq atacuri calumea, daca tot imi faci aici declaratii macar sa fie ceva de capu vostru, nu recrutezi toti dusmanii dupa care zici tot aici ca i-am batut pe toti, NEXT si acuma dai organizat cu oamenii aia :)))) daca era revelionul erati pe beat, asa la inceputu lu august degeaba veniti cu petardele pe aici, pocniti fara rost
 
Scor reacție
0
Tentativa de panda, vezi ca eu nu joc asa ca nu ma lua pe mine cu moralul . Pana atunci schimba topicul, te las în mirobolanta ta ipocrizie.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
atunci la tot ne declari iubire peste tot ? :)) stai linistint in pestera unde stai ;) nu te mai fa de cacao cu declaratii de razboi penibile :)) va stim de mult timp, stim ca sunteti cei mai cei si toate cele, chiar nu era nevoie de o asa prezentare :)) sa stie lumea ca te-ai batut cu rs pe vre-o lume ii mai jignitor decat sa zici ca joci in green ... huh bleaxi pa



*moderator inchide si sterge poarcaria asta :X
 
Scor reacție
0
atunci la tot ne declari iubire peste tot ? :)) stai linistint in pestera unde stai ;) nu te mai fa de cacao cu declaratii de razboi penibile :)) va stim de mult timp, stim ca sunteti cei mai cei si toate cele, chiar nu era nevoie de o asa prezentare :)) sa stie lumea ca te-ai batut cu rs pe vre-o lume ii mai jignitor decat sa zici ca joci in green ... huh bleaxi pa



*moderator inchide si sterge poarcaria asta :X

Te cunoastem noi după atâtea lumi de "mama ca intru eu peste voi" și asa ai intrat de nu te-am văzut pe harta. Taci și joaca pe harta ca de replici ieftine pe extern suntem sătui de tentative de smecheri. Pana una alta eu zic sa ai respect pentru câteva persoane din RS, știi tu cum zic. Dacă nu, mergi la Tom Hardy sa te învețe ce înseamnă șmecheria cu RS-ul. Hai, te-am pupat :)
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
intreaba pe mesageru ca el stie :)) dar ti-am zis ca nu ma intereseaza si nici pe hy nu intereseaza sa ne faci declaratii si topicuri pe aici, de pupat poti sa ne pupi pe toti sub coada cum probabil esti obisnuit ;)
 
Scor reacție
0
Pana sa pup eu sub coada mai baga tu o limba mica în scuipatul ala de smecher ce se găsește pe trotuarele din Anglia, poate îți mai vin ceva dume a la rumena ;)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus