RS vs HY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS 6, RS 7, RS 8
Parte 2:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-D, HY-F, Hy-W, Hy-W., BSD Hy, STK Hy

Timeframe: 10/08/2020 00:00:00la10/08/2020 20:17:18

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
198
Tabăra 2: 52
Diferență: 146

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
9
Tabăra 2: 11
Diferență: 2

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
352,357
Tabăra 2: 306,450
Diferență: 45,907

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
51,737
Tabăra 2: 80,580
Diferență: 28,843

chart


Nu îți pun și statistica cu BN ca te faci dracului de ras cu arogantele de 2 lei pe care ți le expui pe extern de câteva lumi.
Ca sa zic asa, imi pare scuze, n am ce vorbe schimba cu tine.. Esti la categoria spartacus.. Aveti sate pierdute cu sprijin la bn da nu i bagati la statistica.. In fine, puneti statistici sa fiti pe plus, asa au fost toti pe ultimele lumi.. Nu stiam ca la RS media de iq e de 40, dar m am convins de voi.. Bafta pe mai departe:))
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
22D27858-3F32-4F23-B9A3-7352D0B8D466.jpeg



hai hai :) sa ne revenim putin :)) la cum gestionezi apararea, la urmatoarele ture te bagam la terapie intensiva
 
Scor reacție
0
Ca sa zic asa, imi pare scuze, n am ce vorbe schimba cu tine.. Esti la categoria spartacus.. Aveti sate pierdute cu sprijin la bn da nu i bagati la statistica.. In fine, puneti statistici sa fiti pe plus, asa au fost toti pe ultimele lumi.. Nu stiam ca la RS media de iq e de 40, dar m am convins de voi.. Bafta pe mai departe:))

Baiatu', sunt 2 sate pierdute din RS și am băgat toate triburile, stai chill. Din BN s-au pierdut 16 pana acum.
Eu ți-am zis ca prea îți dai arogante pe burta goala. Panda, va aștept cu izoleta. Eu am spus-o și o repet, sa va vad peste 2-3 organizate. Au mai spus-o mulți ca scot RS-ul după n organizate și n-șpe mii de manevre și tot ei și-au luat mumu la botic.
 
Scor reacție
0
Încă o data, Watcher: vezi statistica RS vs HY și vezi ca sunt -2. Înțeleg ca noi poate avem IQ-ul 40 și ceva dar te rugam și pe tine sa mai numeri pe degete chiar dacă e greu și asta pentru tine...
 
Scor reacție
0
Baiatu', sunt 2 sate pierdute din RS și am băgat toate triburile, stai chill. Din BN s-au pierdut 16 pana acum.
Eu ți-am zis ca prea îți dai arogante pe burta goala. Panda, va aștept cu izoleta. Eu am spus-o și o repet, sa va vad peste 2-3 organizate. Au mai spus-o mulți ca scot RS-ul după n organizate și n-șpe mii de manevre și tot ei și-au luat mumu la botic.
Eu cred ca au reusit majoritatea.. Bine ca daca tu dupa ce ca aveti la aparator tot tribu inamici invinsi cat am eu si nu v a zgariat nimeni timp de 2 lumi.. Si pierdeti 20 de bucati la primu organizat pe voi.. In fine tu saracu nici sa vorbesti nu prea stii, doar sa jignesti.. Acu inteleg pe DK de ce au vrut sa joace cu niste nobi care n au pretentii si accepta si ei 3 locuri in trib final...
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
bla bla bla bla :))) rs da deff la bn si recuperari ca sa faca statstica ? fugi ma de aici cu povestile tale :))) - 20 sate la primu organizat, cand dispar aia de acolo si ramaneti voi o sa fie si mai distractiv, pana atunci mai incearca sa faci niste statistici sa iesi pe plus :)) atacurile au fost date pe bn + rs deci mucles, felicitari oricum pentru blindajele alea unde am dat fake




:))) asa unu random

o sa fac tiket si le cer adminilor sa va implementeze turnul de veghe pentru a avea un razboi echilibrat
 
Scor reacție
0
Parte 1:
Triburi: RS, RS 1, RS 2, RS 3, RS 4, RS 5, RS 6, RS 7, RS 8, BN, Bn~R, BN~RNG, BN~Rrr
Parte 2:
Triburi: HY, HY-A, HY-B, HY-D, HY-F, Hy-W, Hy-W.

Timeframe: 10/08/2020 00:00:00la10/08/2020 21:36:42

Cuceriri totale:

Tabăra 1:
207
Tabăra 2: 50
Diferență: 157

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
11
Tabăra 2: 30
Diferență: 19

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1:
395,739
Tabăra 2: 290,025
Diferență: 105,714

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1:
62,050
Tabăra 2: 213,086
Diferență: 151,036

chart


Ia ma și plângi, tu câte ai pierdut la primul organizat al nostru pe HY?

Îți doresc sa nu ma forțezi sa îmi iau o zi libera de la munca sa fac fac apărare la următorul organizat. Razi tu ca am blindat la fake-uri, cred ca mai tare e de ras cum ați pierdut voi 20 de sate la nobili din 40 de ore ;)
 
Scor reacție
0
46 pe plus, 2 organizate făcute în 8 zile. Va așteptăm al doilea organizat, pana atunci mai băgați un dans din buric.
 

Atașamente

  • Screenshot_20200810_214245_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200810_214245_com.android.chrome.jpg
    625,1 KB · Vizualizări: 103
  • Screenshot_20200810_214324_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20200810_214324_com.android.chrome.jpg
    518,1 KB · Vizualizări: 108

urssmircea

member
Scor reacție
1
stai linistit ca se rezolva tot :))) vezi ca la primu ai dat cand erau 2 granite si majoritatea deffului era pe granita cu green ;) te caci atata pe tine cu statisticile alea banale :))


hai ca revenim si cu tura 2, pana atunci pregateste o noua schema de aparare :)) asta a da fail, sau poti lasa pe unu mai competent
 

MileyC

member
Scor reacție
0
inspirat de la elite cand a cerut veteranu situatia deff, i-am zis ca am 3 ferme si fericit imi da un sat sa bag tot acolo.... am ramas fara net :(

oricum felicitari rs pentru organizarea in aparare ... se vede ca sunteti un trib cu experienta, disciplinat si fara frica de atacuri, in doar cateva ore au fost rezolvate toate satele atacate :) felicitari inca odata si ma bucur pentru lectia de joc oferita pe harta si prin mesaje .. :)

MileyC ieri la ora 13:14
o scurta curiozitate daca nu e prea mare deranjul.
La voi se fac internele pe favoritisme? mie imi pare ca doar unii iau interne destul de puternic si altii mai nimic.





cu 100 triburi inca mai aveti nevoie de recrutari ? :))) ziceti bre ca va dam 2-3 academii direct, poate asa se inceteaza cu mesaje de genu toata ziua, deja m-am plicitisit de cate mesaje vad in care acuzati anumiti oameni de aici ca iau interne :)) am spus si repet, internele sunt doar pentru mine, daca vreau eu le impart, in rest cine le ia fara acordul meu ajunge interna si el :( trist, dar asta au semnat toti cand au cerut invitatie :) deci incetati cu povestea asta plictisitoare :) samurai obositi...


Eu te-am avertizat de o saptamana ca daca ai tupeu sa-mi pronunti numele a doua oara pe extern cu abureli n-am sa stau cuminte.
1. Vorbesc cu cine vreau si cum vreau daca pe tine ursulache te doare adevarul probabil esti sadomasochist
2. Ai spus si te-ai repetat, internele sunt doar pentru tine, uite ca acum recrutez si eu jucatori sa-mi fac si eu internele mele, probleme?, daca sunt probleme stai linistit ca incep sa recrutez si din hyene in curand
3. Esti suparat ca iti iau marginea de sus, nici o problema, te provoc pe tine si pe internele tale sa ma pui la colt sa ma potolesti, prea sunt satul de vorbe hai treci si la fapte.
4. RS nu cred ca are nevoie de cresele si gradinitile tale personale ca academii nu se pot numi, oricum nu-mi permit sa vorbesc in numele RS si nici nu am voie, asa ca da-mi mie personal "2-3 academii direct" daca esti asa darnic ca eu nu refuz.
5. Nu am sa mai dau mesaje toata ziua imi cer scuze, am sa dau si toata noaptea nu vad de ce plangi, tu singur ai declansat propaganda cand te-ai inscris la alegeri, eu ti-am zis ca nu vreau sa candidez dar tu "hai MileyC te rog eu frumos ca nu am cu cine sa candidez"
6. Zici ca e cu semnaturi aici, cei care au cerut invitatie au semnat sa devina internele tale, iti sugerez sa iei o foaie de hartie si sa semnezi si tu capitularea preventiva. Daca stii ca o sa pierzi de ce iti mai pierzi timpul pe aici, sau de ce internele tale isi pierd timpul pe aici, vrei sa-ti desenez o harta cum sa ajungi la "stergere" sau vrei sa ma duc sa golesc frigiderul si lada frigorifica sa ai tu loc. P.S. cand ai ajuns aici cu cititul sper ca te tii tare de vena aia de la cap.
7. Acum uita-te la stanga, uite-te la dreapta, in sus nu te uita ca s-ar putea sa-ti cada tavanul in cap, daca vrei sa te uiti in jos sa ai o lupa la indemna daca vrei sa vezi ceva si da-i drumu in pas alergator la internele tale si tine-le lor o lectie de etica ca eu sunt din vaslui si pe camp la mine cand ma duc la prasit nu sunt hiene pe deal dar si cand vad una ....
 
Scor reacție
0
Eu te-am avertizat de o saptamana ca daca ai tupeu sa-mi pronunti numele a doua oara pe extern cu abureli n-am sa stau cuminte.
1. Vorbesc cu cine vreau si cum vreau daca pe tine ursulache te doare adevarul probabil esti sadomasochist
2. Ai spus si te-ai repetat, internele sunt doar pentru tine, uite ca acum recrutez si eu jucatori sa-mi fac si eu internele mele, probleme?, daca sunt probleme stai linistit ca incep sa recrutez si din hyene in curand
3. Esti suparat ca iti iau marginea de sus, nici o problema, te provoc pe tine si pe internele tale sa ma pui la colt sa ma potolesti, prea sunt satul de vorbe hai treci si la fapte.
4. RS nu cred ca are nevoie de cresele si gradinitile tale personale ca academii nu se pot numi, oricum nu-mi permit sa vorbesc in numele RS si nici nu am voie, asa ca da-mi mie personal "2-3 academii direct" daca esti asa darnic ca eu nu refuz.
5. Nu am sa mai dau mesaje toata ziua imi cer scuze, am sa dau si toata noaptea nu vad de ce plangi, tu singur ai declansat propaganda cand te-ai inscris la alegeri, eu ti-am zis ca nu vreau sa candidez dar tu "hai MileyC te rog eu frumos ca nu am cu cine sa candidez"
6. Zici ca e cu semnaturi aici, cei care au cerut invitatie au semnat sa devina internele tale, iti sugerez sa iei o foaie de hartie si sa semnezi si tu capitularea preventiva. Daca stii ca o sa pierzi de ce iti mai pierzi timpul pe aici, sau de ce internele tale isi pierd timpul pe aici, vrei sa-ti desenez o harta cum sa ajungi la "stergere" sau vrei sa ma duc sa golesc frigiderul si lada frigorifica sa ai tu loc. P.S. cand ai ajuns aici cu cititul sper ca te tii tare de vena aia de la cap.
7. Acum uita-te la stanga, uite-te la dreapta, in sus nu te uita ca s-ar putea sa-ti cada tavanul in cap, daca vrei sa te uiti in jos sa ai o lupa la indemna daca vrei sa vezi ceva si da-i drumu in pas alergator la internele tale si tine-le lor o lectie de etica ca eu sunt din vaslui si pe camp la mine cand ma duc la prasit nu sunt hiene pe deal dar si cand vad una ....
Unul din cele mai proaste si idioate comentarii citite de cand sunt pe joc.. Dar ce asteptari sa ai de la unu cu nume hannah montana
 

Dobricul

member
Scor reacție
0
Si ce e cu printul de la el ?
Ce am de impartit e intre mine si el.
Ce treaba are oricine altcineva?
Daca ar fi vrut sa rezolvam cumva, stateau altfel lucrurile.
Esti atat de ratat incat pui lucrurile alandala, continui sa jignesti ca ultimul stafilococ de pe server si crezi ca ai dreptate cu ceva.
Pai stie si el ce are de impartit cu mine. Daca vroia ceva ma contacta.
Asa ca taci dreaq de idiot.


Cata minciuna si aroganta intr-un metru jumate de om :))))
Sau Florinel e un actor fenomental sau chiar are ceva probleme mentale serioase…
Tu ai hotarat sa nu imi dai banii ca ti-am vorbit urat bre ? =)) Nu cumva eu am spus ca nu mai e nevoie sa intorci nimic? ( Nu ca asta a schimbat ceva… )

Care e motivul ca trebuie sa vorbesc eu cu respect cu un sarlatan de 2 bani ? Ca esti om mare cu nenumarate firme ? Ca te lauzi ca esti prieten cu marii interlopi din Bucuresti ?
Care firme man ? Care interlopi ?:)) Stai intr-o cameruta intunecata 2x2m, iti sufla vantul si in cap si in buzunare si vorbesti aici prea des de o istorie de 1 an vechime….
Gata man, las-o, uita, cauta-ti de viata si nu mai comenta atata despre mine.
Tu chiar nu iti dai seama ca deja si proprii colegi rad de tine si fac nenumarate glume ca esti cel mai are tepar de pe serverul ro?
Hai ca iti inchid eu ciocul acum ca deja intreci masura tu.
Nici nu mai tine minte toate detaliile de acum 1 an, dar voi explica pe scurt anume ce sa intamplat, apoi voi explica si modul tau de joc aici.
Toti cunosc cum sa inceput istoria, mi-ai dat mesaj ca ramane sora fara apartament daca nu ii achiti chiria, esti in fata bancii si nimeni nu te ajuta. Ea deja e plecata si poate sa intoarca banii abia in 2 zile. Am zis no pb, ti-am facut transfer. Dupa cateva zile, tot eu a trebuit sa te intreb cand intorci bani, atunci deja ai zis ca Sora nu mai are cum achita, nici nu mai tin minte ce minciuni ai bagat, stiu doar ca deja ai bagat verisorul in ecuatie =)) Ca uite uite apare verisorul si intoarce bani… dupa cateva zile, nici verisorul nu mai avea bani, iar Florin simplu a disparut, nici nu raspundea pe whats sau la telefon.
Apoi ai aparut si ai spus ca “ Nu iti intorc datoria ca nu am bani” Deci nu “ mai asteapta putin te rog” sau “ uite ce probleme am, te rog sa ma intelegi “ ci “ Nu iti intorc datoria” printuri tot am deci sa nu incerci sa o intorci… Nu mai stiu exact ce ai mai spus la sfarsit, ceva de genul ca cand vei avea atunci vei intoarce…

Intre timp eu am aflat ca tu ai cerut simultan imprumut la jumate de trib… Plus nenumaratele istorii despre tine si mizeriile care le faceai pe joc… A devenit clara schema ta, ai vrut sa arzi de bani pe cat mai multi oameni si sa plec de pe joc, cred ca visai la o Vila in Miami si o viata linistita acolo =)))))

Atunci eu ti-am spus ca nu mai am nevoie sa intorci datoria, iar eu voi anunta baietii despre schema ta, ca sa nu pui mana si pe mai multi bani… Esti un actor foarte talentat si sigur mai cadeau si altii in plasa…
Talentul asta il folosesti si pe joc, unde te comporti fix ca un parazit. Intri in o echipa noua, mereu dupa ce schimbi numele…ca ala vechi deja nu e bun..deja e cu istorie, joci forta, motivezi echipa, ajuti conducerea, pana ai ocazia sa pui mana pe ceva PP-uri sau bani… Apoi pauza jumate de an, schimbam iar numele si hai pe repet..deja cati ani de zile.. Curand nu va mai ramane echipe pe triburile unde vei fi primit…
Si tu si asa sume de bani sunteti glume Florine, uite daca promiti aici ca mergi la tratament, si eu si alti baieti suntem gata sa achitam treaba asta, si vorbesc maxim de serios.

Am facut o exceptie si am scris aici pe forum pentru ca nu imi place cand un nimic ca tine o arde in asa hal pe aici, mai mult nu iti mai scriu aici, indifferent de ce balade bagi tu, oamenii care ma cunosc, sau stiu istoria, stiu ca vorbesc doar adevarul. Eu simplu nu am nici timp si nici chef de asa gradinita. Si termina odata istoriile cu firmele si cu baietasii tai ca doar te faci de ras, tine acolo ciocul mic cum am spus si joaca linistit.
P.S
Daca joci pe 10 conturi simultan pe fiecare lume, cand primesti ban, accepta, e un risc calculat, dar nu da circulare in tot tribul ca micutul Florin e vanat de admini si nu mai e dreptate pe serverul Ro.
Da, nici eu nu cred ca adminii sunt mereu corecti, dar in cazul tau…ai meritat sa fii ars si mai mult.
Hai fii barbat Florinel, ai grija de tine si numai bine
 

l-.-l

member
Scor reacție
0
S.ajungi sa vorbeasca lumea de tine asa pe un joc ... imi imaginez in real life ce boschete e.

Fa-ti transplant si de piele daca poti ...nici amprenta sa nu mai ai ... esti o rusine.
 

Deleted User - 743785914

Numa smardoii sunt pe aici ,mergeti in plm de boschetarii.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Eu te-am avertizat de o saptamana ca daca ai tupeu sa-mi pronunti numele a doua oara pe extern cu abureli n-am sa stau cuminte.
1. Vorbesc cu cine vreau si cum vreau daca pe tine ursulache te doare adevarul probabil esti sadomasochist
2. Ai spus si te-ai repetat, internele sunt doar pentru tine, uite ca acum recrutez si eu jucatori sa-mi fac si eu internele mele, probleme?, daca sunt probleme stai linistit ca incep sa recrutez si din hyene in curand
3. Esti suparat ca iti iau marginea de sus, nici o problema, te provoc pe tine si pe internele tale sa ma pui la colt sa ma potolesti, prea sunt satul de vorbe hai treci si la fapte.
4. RS nu cred ca are nevoie de cresele si gradinitile tale personale ca academii nu se pot numi, oricum nu-mi permit sa vorbesc in numele RS si nici nu am voie, asa ca da-mi mie personal "2-3 academii direct" daca esti asa darnic ca eu nu refuz.
5. Nu am sa mai dau mesaje toata ziua imi cer scuze, am sa dau si toata noaptea nu vad de ce plangi, tu singur ai declansat propaganda cand te-ai inscris la alegeri, eu ti-am zis ca nu vreau sa candidez dar tu "hai MileyC te rog eu frumos ca nu am cu cine sa candidez"
6. Zici ca e cu semnaturi aici, cei care au cerut invitatie au semnat sa devina internele tale, iti sugerez sa iei o foaie de hartie si sa semnezi si tu capitularea preventiva. Daca stii ca o sa pierzi de ce iti mai pierzi timpul pe aici, sau de ce internele tale isi pierd timpul pe aici, vrei sa-ti desenez o harta cum sa ajungi la "stergere" sau vrei sa ma duc sa golesc frigiderul si lada frigorifica sa ai tu loc. P.S. cand ai ajuns aici cu cititul sper ca te tii tare de vena aia de la cap.
7. Acum uita-te la stanga, uite-te la dreapta, in sus nu te uita ca s-ar putea sa-ti cada tavanul in cap, daca vrei sa te uiti in jos sa ai o lupa la indemna daca vrei sa vezi ceva si da-i drumu in pas alergator la internele tale si tine-le lor o lectie de etica ca eu sunt din vaslui si pe camp la mine cand ma duc la prasit nu sunt hiene pe deal dar si cand vad una ....


nu stau sa citesc povestile de 2 banuti :) iti spun doar ca data viitoare cand bagi pp in zid si dupa lasi satul gol, anunta dusmanul ca sa nu aibe damage la retina cand vede de ce sunteti capabili :)) si nu a fost sabotaj cum te plangeai, ati fost dresati asa cum o sa fiti si mai departe
 
Scor reacție
0
Ursule nu sunt ironic dar eu zic sa nu arunci cu acuze in RS ca nu se stie pe viitor,ei nu sunt green sa va accepte PNA dupa ce-i terfelesti.Poate ajungi sa le ceri PNA si o sa te refuze.Nu oricine poate accepta dupa ce ai faci in toate felurile.Tine de mandrie si demnitate totusi.
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
RS nu a fost in situatia de a avea 2 granite si o academie inamica in mijlocul lor pentru a fi pusi in situatia de a face un pna. Cum s a zis si acum ceva timp, interesele tribului sunt mai presus decat conflictele personale.
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
RS nu a fost in situatia de a avea 2 granite si o academie inamica in mijlocul lor pentru a fi pusi in situatia de a face un pna. Cum s a zis si acum ceva timp, interesele tribului sunt mai presus decat conflictele personale.

Nu vorbesc eu in numele vreunui membru din conducerea RS, dar dupa atata lipsa de respect, nu vad cum s-ar putea intampla vreo diplomatie intre ei:))
E totusi un joc. La final conteaza respectul, demnitatea, trofeele. In ordinea asta, cred eu.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus