RS vs HY

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

stormseeker.

member
Scor reacție
0
Te ai vazut cu mult def in sate sinai zis sa apari pe extern, da n ai luat in calcul rachetele.. Azi n ai pierdut sate, dar esti cu zidurile cam pe 0 cu toate blindajele tale, numai eu pe 3 sate am spart:
Agresorul zilei
Învinge, ca agresor, cele mai multe trupe pe lumea aceasta.

138.124 / 138.124
138.124 / 138.124

Vezi ca data viitoare dam sa le si luam:) ar fi frumos sa ramai si atunci pe extern, ca majoritate dispareti dupa. Ne vedem saptamana viitoare


ce pot zice esti jucator ! mai da o racheta daca esti bun !
eu sunt tot timpul pe aici ;) ,sunt dispus sa stau cu voi la discutii :D
 

Michael28

member
Scor reacție
0
Nu vorbesc eu in numele vreunui membru din conducerea RS, dar dupa atata lipsa de respect, nu vad cum s-ar putea intampla vreo diplomatie intre ei:))
E totusi un joc. La final conteaza respectul, demnitatea, trofeele. In ordinea asta, cred eu.

La ursulica ordinea e manevre, manevre, manevre.
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
Ursule nu sunt ironic dar eu zic sa nu arunci cu acuze in RS ca nu se stie pe viitor,ei nu sunt green sa va accepte PNA dupa ce-i terfelesti.Poate ajungi sa le ceri PNA si o sa te refuze.Nu oricine poate accepta dupa ce ai faci in toate felurile.Tine de mandrie si demnitate totusi.



nu are legatura ce am eu cu green si ce sa facut pe harta, rs a declarat razboi cu o dedicatie acolo si asta a facut sa intoarca toti tunurile spre ei ;) harta deja ii rezolvata si se va merge asa pana cel putin un trib va disparea
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
La ursulica ordinea e manevre, manevre, manevre.


si cam despre ce manevre vorbim ?:)) ciudat cum apar conturi noi sa spuna chestii de genu, oricum tot ce nu incalca regulamentul jocului este permis, in plus ii joc de razboi iar “manevrele” ai fost mereu prezente, poate imi spui o lume in care sa nu existe asa ceva
 
Scor reacție
0
nu are legatura ce am eu cu green si ce sa facut pe harta, rs a declarat razboi cu o dedicatie acolo si asta a facut sa intoarca toti tunurile spre ei ;) harta deja ii rezolvata si se va merge asa pana cel putin un trib va disparea
Nu toti au intors tunurile pe ei.DK va ramane un aliat de nadejde pentru RS in viitor incepand de pe lumea asta,timp in care alte triburi au pierdut credibilitatea.
 
Scor reacție
0
"RS nu a avut 2 granițe ca să fie nevoit sa ceara PNA blablabla..." RS a fost înconjurat de roșu și nu a acceptat nici PNA, nici alianță și nici nu a întors armele impotriva aliatului pentru un căcat de trofeu. Unii de pe aici care se cred mari conducători tribali ar trebui sa mai învețe ce e aia demnitate. ;)
 
Scor reacție
0
Nu toti au intors tunurile pe ei.DK va ramane un aliat de nadejde pentru RS in viitor incepand de pe lumea asta,timp in care alte triburi au pierdut credibilitatea.
Vezi ca daca intrati pe o lume voi, rs si mnk, nu stiu ce aliat de nadejde o sa ramai:)).. Sau na o sa aibe si cu voi si cu ei... Abia apoi poate o sa vezi ca nu ti place sa te ia nimeni de fraier
 
Scor reacție
0
"RS nu a avut 2 granițe ca să fie nevoit sa ceara PNA blablabla..." RS a fost înconjurat de roșu și nu a acceptat nici PNA, nici alianță și nici nu a întors armele impotriva aliatului pentru un căcat de trofeu. Unii de pe aici care se cred mari conducători tribali ar trebui sa mai învețe ce e aia demnitate. ;)
Mi se pare total normal ce spui, cu mentiunea ca RS avea alianta cu mnk... Noi nu aveam alianta cu nimeni, doar un pna care era drgeaba din moment ce aveau pna si cu voi.. Daca pe 63 mnk avea pna cu united sau mai stiu eu, iti zic eu ca acceptai si tu pna.. Da nimeni nu ia in considerare asta, vorbiti pe aici de parca aveam alianta stabila cu dk ai le am dat vreun backstab..
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
"RS nu a avut 2 granițe ca să fie nevoit sa ceara PNA blablabla..." RS a fost înconjurat de roșu și nu a acceptat nici PNA, nici alianță și nici nu a întors armele impotriva aliatului pentru un căcat de trofeu. Unii de pe aici care se cred mari conducători tribali ar trebui sa mai învețe ce e aia demnitate. ;)
Nu o lua ca pe un atac, dar nu v-ati razboit deloc pana sa va aliati cu dk, s a vazut din inamici invinsi ca nu v ati implicat nici macar pe partea cu hienele
 

kampfstier

member
Scor reacție
0
Istorie
Rs pna cu Green
Rs pna cu DK
HY pna cu DK
Green razboi cu HY si DK
HY razboi initial cu Green si apoi si cu RS

Actual
DK alianta cu RS
DK razboi cu green
HY pna cu green
RS razboi cu HY

RS si DK au jucat bine diplomatic
Si-au asigurat tot timpul o singura granita linistita si una activa si ca urmare au si castigat avantaj pe harta si au prima sansa la castigarea lumii
PNA-ul dintre green si hy s-a facut tocmai datorita acestui fapt si tocmai pentru a echilibra un pic lucrurile pe aceasta harta.
Tot DK-RS au prima sansa in acest moment dar macar acum vom vedea razboaie cat de cat echitabile
Fiecare are in acest moment cate o granita linistita si una activa
Ce va fi si cine va castiga vom vedea pe parcurs.
Stiu ca uniii nu se asteptau la pna-ul green hy datorita replicilor de pe extern si se asteptau sa castige rapid lumea dar uneori socoteala de acasa nu bate cu cea din targ. Ce nu ati luat voi in considerare e ca externul e la fel de picant in orice razboi si pe orice lume.
Se stie ce "iubire" mare e intre urs si green. Faptul ca s-a putut ajunge la o intelegere in ciuda acestui lucru si s-a facut ce era mai bine pentru toti jucatorii green si hy lasand la o parte orgolii si vechi dusmanii nu mi se pare un lucru dezonorabil asa cum se insinua pe aici in postarile trecute. Pana la urma fiecare conducere trebuie sa aiba grija de jucatorii care ii are in trib si nu de animozitatile personale.
 
Scor reacție
0
Istorie
Rs pna cu Green
Rs pna cu DK
HY pna cu DK
Green razboi cu HY si DK
HY razboi initial cu Green si apoi si cu RS

Actual
DK alianta cu RS
DK razboi cu green
HY pna cu green
RS razboi cu HY

RS si DK au jucat bine diplomatic
Si-au asigurat tot timpul o singura granita linistita si una activa si ca urmare au si castigat avantaj pe harta si au prima sansa la castigarea lumii
PNA-ul dintre green si hy s-a facut tocmai datorita acestui fapt si tocmai pentru a echilibra un pic lucrurile pe aceasta harta.
Tot DK-RS au prima sansa in acest moment dar macar acum vom vedea razboaie cat de cat echitabile
Fiecare are in acest moment cate o granita linistita si una activa
Ce va fi si cine va castiga vom vedea pe parcurs.
Stiu ca uniii nu se asteptau la pna-ul green hy datorita replicilor de pe extern si se asteptau sa castige rapid lumea dar uneori socoteala de acasa nu bate cu cea din targ. Ce nu ati luat voi in considerare e ca externul e la fel de picant in orice razboi si pe orice lume.
Se stie ce "iubire" mare e intre urs si green. Faptul ca s-a putut ajunge la o intelegere in ciuda acestui lucru si s-a facut ce era mai bine pentru toti jucatorii green si hy lasand la o parte orgolii si vechi dusmanii nu mi se pare un lucru dezonorabil asa cum se insinua pe aici in postarile trecute. Pana la urma fiecare conducere trebuie sa aiba grija de jucatorii care ii are in trib si nu de animozitatile personale.
Corect si ma bucur ca harta este asa deoarece sansele sunt egale pt toti acum.Fie ca cel mai bun sa castige.Succes tuturor!
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Nu o lua ca pe un atac, dar nu v-ati razboit deloc pana sa va aliati cu dk, s a vazut din inamici invinsi ca nu v ati implicat nici macar pe partea cu hienele
S-a si uitat de Legend??
Inca sunt 6 triburi RS in clasamentul de la Razboaiele triburilor. Dupa 2 organizate pe ei, s-au destramat, si majoritatea au venit la noi. Nu e chiar usor sa gestionezi atata miscare pe K-ul tau. Cu hienele abia a inceput razboiul, de acolo si clasamentul asta la inamici invinsi. "Razboitul" acum incepe:)))
 

Vegeta

member
Scor reacție
0
Erau deja 3 academii peste RS la inamici invinsi . Da s-a gestionat fara pierderi de trupe si timp e o idee,dar nu poti zice ca te ai batut cu cineva pe harta
 

Prim-plan

member
Scor reacție
0
Erau deja 3 academii peste RS la inamici invinsi . Da s-a gestionat fara pierderi de trupe si timp e o idee,dar nu poti zice ca te ai batut cu cineva pe harta
Pana acum chiar nu a fost cu cine, asta incercam sa ti explic. Eu nu cred ca green-ul avea toata harta rosie dupa 1 saptamana de la inceperea lumii. Ei bine, Rs ul o avea. Legend aveau mai multe sate ca noi.
Cum am zis mai sus, dupa 2 organizate se stie ce s-a intamplat. Daca in momentul ala ne aruncam pe hiene cu un razboi (inainte de a ne rezolva problemele interne ce au aparut cu atatea recrutari), singurii care aveau de castigat erau ei.
 

GumGum

member
Scor reacție
0
Pana acum chiar nu a fost cu cine, asta incercam sa ti explic. Eu nu cred ca green-ul avea toata harta rosie dupa 1 saptamana de la inceperea lumii. Ei bine, Rs ul o avea. Legend aveau mai multe sate ca noi.
Cum am zis mai sus, dupa 2 organizate se stie ce s-a intamplat. Daca in momentul ala ne aruncam pe hiene cu un razboi (inainte de a ne rezolva problemele interne ce au aparut cu atatea recrutari), singurii care aveau de castigat erau ei.

Scuza-ma ! :*
 

Atașamente

  • IMG-20200702-WA0014.jpg
    IMG-20200702-WA0014.jpg
    100,5 KB · Vizualizări: 153

urssmircea

member
Scor reacție
1
Nu toti au intors tunurile pe ei.DK va ramane un aliat de nadejde pentru RS in viitor incepand de pe lumea asta,timp in care alte triburi au pierdut credibilitatea.


ziceam de membrii hy nu de dk :) si doamne ajuta sa tina mariajul mult si bine;) am impresia ca este dragoste la prima vedere :))) defspt la ce zicea mesageru in inregistrarea aia de o ora cred si eu ca orice trib isi doreste o asa jumatate
 

urssmircea

member
Scor reacție
1
"RS nu a avut 2 granițe ca să fie nevoit sa ceara PNA blablabla..." RS a fost înconjurat de roșu și nu a acceptat nici PNA, nici alianță și nici nu a întors armele impotriva aliatului pentru un căcat de trofeu. Unii de pe aici care se cred mari conducători tribali ar trebui sa mai învețe ce e aia demnitate. ;)




rs pana sa dam pe voi ati avut mai putini inamici invinsi la aparatori decat watcher :))) ce harta rosie a fost voi ? stanga bn si ce ii acolo ati avut alianta si sate moca pe tot psrcursul jocului, legend care a fost recrutat in masa si gata sa castigat continentu fara sa va atace nimeni :)) 2-3 mil la aparator cam atat aveati cand ati declarat razboi la hy
 
Scor reacție
0
rs pana sa dam pe voi ati avut mai putini inamici invinsi la aparatori decat watcher :))) ce harta rosie a fost voi ? stanga bn si ce ii acolo ati avut alianta si sate moca pe tot psrcursul jocului, legend care a fost recrutat in masa si gata sa castigat continentu fara sa va atace nimeni :)) 2-3 mil la aparator cam atat aveati cand ati declarat razboi la hy
Ne pun la zid toti de parca am facut tradare de patrie sau am dat backstab, cand ei cu gura lor au zis a ca nu aveam obligatii unii fata de altii ca era doar un pna.. Da cand noi am facut pna ati sarit in sus.. V am stricat vara cumva? Cat timp nu am tradat aliati si nici n o s o facem, doar am urmarit binele tribului dorind sa fim in aceiasi situatie ca restul hartii, nu inteleg atata scandal. Da ne am certat cu green, ne am luat la **** unii pe altii.. Da asta nu inseamna ca permitem cuiva sa ne ia de fraieri si sa profite de asta.. Tot aud aici triburi ridicate in slavi, barem DK au demonstrat ceva de a lungul timpului da atata rs in sus ridicat in slavi singurinde conducere.. Cu 4 5 lumi pierdute si 2 castigate cu 5% din tribul final, nu inteleg ce motiv de lauda aveti.. Am auzit cu totii inregistrarea in care mesagerul apune cu gura lui ca mnk voiau sa ii dea 3 locuri in tribul final dar s a dus la pietraru si i a mai cerut un loc pentru cat a rezistat:)).. Atat o sa va dea si dk daca e sa castigati, ce mare trib e rs? Si cine iese sa ii ia apararea? Veteran, cu 3 sate.. Basher de meserie? Hai ca aud povesti ca il ia izoleta daca e multa activitate, d aia s a suparat asa tare pe PNA hy-green... Realitatea e urmatoarea.. Noi aveam pna cu dk si dk pna cu rs.. Nu ne a convenit, am facut si noi cu green si v ati suparat si v ati luat mingea sa intrati in casa.. Ca nu e corect, tradare, fara demnitate, injosire. Hai sa facem lumea asta frumoasa si lasati prostiile
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus