RS vs Nu fugi ca nu ai scapare

  • Autor subiect DeletedUser39658
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39658

Salut.sper sa avem o discutie ca intre oameni mari...:D
avem vreo sansa sa castigam cu voi razboiul?
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

man , intrebarea e pentru membrii tribului inamic :D tu nu ai ce cauta aici :))
 

DeletedUser13059

Salut.sper sa avem o discutie ca intre oameni mari...:D
avem vreo sansa sa castigam cu voi razboiul?

ro24


Sigur ca da , doar ii prima lor lume

helldragon , sexxy dragon , steel dragon , etc - astia nu au nicio treaba

apoi sunt partea cealalta cu : staijos3 , lilb , light , etc - acolo mai misca ceva

iar in R.S : ii steaua cazatoare , sagetatoarea (contul ei de sprijin) , adrift , inprobe , etc - doar zmei

deci nu avem sanse :(

Parte 1:
Triburi: Te Vad
Parte 2:
Triburi: R.S, R-S



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 11
Tabăra 2: 8
Diferență: 3

chart



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 39,858
Tabăra 2: 30,885
Diferență: 8,973

chart


Mda.... staticile arata altceva momentan :> cat bulan cat bulan , sa ii conducem pe R.S si academia lor suprema :X
 

DeletedUser

nu :)
tie insa ar trebui sa-ti zica sa nu mai stai atata sub fusta stelutei cazatoare, ca e pacat de tine, esti jucator bunicel.. :D
Poti mai multe decat arati..

Sau aplicam si aici vechea tactica - ne strangem 3-4 oameni innobilam intern tot ce se poate, si bagam spaima in aliati sa ne stie de frica.. ;)

Hai sa-ti dau un pahar de vin, mi-a mai ramas de la sfinta impartasanie.. :D
 

DeletedUser

un razboi de toata jena intre 2 mamuti ...

inchideti tema pana nu va faceti mai rau de ras !
 

DeletedUser13059

nu :)
tie insa ar trebui sa-ti zica sa nu mai stai atata sub fusta stelutei cazatoare, ca e pacat de tine, esti jucator bunicel.. :D
Poti mai multe decat arati..

Sau aplicam si aici vechea tactica - ne strangem 3-4 oameni innobilam intern tot ce se poate, si bagam spaima in aliati sa ne stie de frica.. ;)

Hai sa-ti dau un pahar de vin, mi-a mai ramas de la sfinta impartasanie.. :D

nu mersi nu sunt lingusitor ca tine ;) ... ia zi cat te tine sub fusta pentru 50 k resurse ?

iar de restu nu mersi pastreaza pentru ai tai

@sebica : ai fost si tu recrutat intr-un trib de 50 membri din greseala si acu vi sa arati lumii cat te duce capu ?..

mamut ii ala peste 500 membri nu 150 unde ii kaka maka ... daca iti sunt toti cunoscuti 150 este vre-o problema ? altii nu joaca pentru puncte si sate asa ca schhh ii R.S vs Te Vad ... restu sunteti in plus si degeaba pe scurt celor ce nu le place ce este aici nu ne intereseaza si in schimb oferim acadele pentru toti si toate ;). tie si lu pandev va dau doar una sa va bateti pentru ea sau faceti cu schimbu ... ? .. voi stiti
 

DeletedUser

sunteti prieteni cu beneficii toti 150 ma :))))))
indiferent de sex :))))))))))))))))



nu sunteti voi mamuti , doar pareti a fi :)))))))
 

DeletedUser38225

De cand astept sa fie un post care sa arate fiecare cat de tare e tribul lui,cei drept ma asteptam la niste triburi neprofesioniste, nu la voi. Deci ma declar surprins:eek:
Personal tin cu cei din TE VAD, stiu ei de ce,dar sper sa fie un razboi interesant intre "cei 2 mamuti" :D
 

DeletedUser38581

Trebuia sa fie Te Vad-R.S, R-S si AVATAR..ca sunt aliati acolo de valoare a celor din R-S..oricum acest razboi nu va dura mult..."prietenii stiu de ce"
 

DeletedUser17004

Daca ati ajuns sa considerati Avatar aliati de valoare... :eek:
Eu zic ca-i buna harta asa, ori cu ei, ori fara ei...
 

DeletedUser

Mda... o sa vedem noi cine ramane in picioare.pacat ca nu am R-S langa mine.

Nyghtboy
 

DeletedUser

cavalere cavalere multa vorba 3 surcele; ati plecat, ati tradat, acuma ciocu mic si luatio unde vreti conditia e sa vo dam...

P.S. promit de pe acuma ca o sa fiu foarte nesimtit cu fiecare membru din R.S exceptie Ingenios si consoarta lui... restu e cancan hai bafta!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus