RS vs Nu fugi ca nu ai scapare

  • Autor subiect DeletedUser39658
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Probabil ca joci pe acelasi cont cu Stai jos 3,sau nu,sincer nici nu ma intereseaza Piter :)
nu ma pot ridica la valoarea ta ca jucator,si nici timpul tau nu l am :)
Bravo tie,acum te simti mai bine?Dar ma pot lauda cu un strop de cultura in plus fata de tine,din moment ce ii sustii,inseamna ca fugii si tu cu ei de mana.
Nu i asa? :)
 

DeletedUser30628

Probabil ca joci pe acelasi cont cu Stai jos 3,sau nu,sincer nici nu ma intereseaza Piter :)
nu ma pot ridica la valoarea ta ca jucator,si nici timpul tau nu l am :)
Bravo tie,acum te simti mai bine?Dar ma pot lauda cu un strop de cultura in plus fata de tine,din moment ce ii sustii,inseamna ca fugii si tu cu ei de mana.
Nu i asa? :)

sincer nu trebe sa ma bucur,timp liber nu mai am,jocul nu-l stiu s.a.m.d...depinde totul de noroc :)....


calle 13,ia mucles tu pana nu ma enervesti si te mut la margine :cool::cool::cool::cool:
 

DeletedUser39005

dublu post :| stai sa incepem cu matematica acum ca aici pare sa stai tu prost sau
 

DeletedUser39005

Parte 1:
Triburi: Te Vad
Parte 2:
Triburi: R.S

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,558
Tabăra 2: 0
Diferență: 7,558

chart


hai ca am luat si eu 1 sat mai mare de 2500 pct :(
 

PRADA

member
Scor reacție
6
Parte 1:
Triburi: Te Vad
Parte 2:
Triburi: R.S

Timeframe: Ultimele 24 de ore


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,558
Tabăra 2: 0
Diferență: 7,558

chart


hai ca am luat si eu 1 sat mai mare de 2500 pct :(

Unde ? Îs pe putin 4 sate acolo :))))
 

DeletedUser39005

Unde ? Îs pe putin 4 sate acolo :))))

doar 1 :)) pe cum am zis si colegilor care ma dispera de ce nu iau sate este exact pentru ca toti au satele mici dar au ferma 30 , satul nu mai il pre cresti pentru ca farmezi destul cat sa nu ai nevoie sa ridici lvl la mine... doar cand mai gasesti cate 1-2 ce joaca la punctaj atunci il iei .. in rest stai la panda
 

DeletedUser16039

Se pare ca ... da, e un singur sat! :D

Parte 1:
Triburi: Te Vad
Parte 2:
Triburi: R.S

Timeframe: Ultimele 24 de ore

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1
Tabăra 2: 0
Diferență: 1

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 7,558
Tabăra 2: 0
Diferență: 7,558

chart
 

DeletedUser39005

***Noble*** (609|450) adrift F7.07 17:09:30.656 20/04 astăzi la ora 21:16:59:898 3:36:22
***Noble*** (609|450) adrift F7.07 17:09:43.499 20/04 astăzi la ora 21:17:12:741 3:36:35

Cum sa trimiti in halu asta nobilii ? :| marele si puternicule adrift , steaua ta momentan nu straluceste :( ... credeam ca te-am invatat ceva dar vad ca ii greu sa intelegi ca ii cam greu... sau asta ii noua tactica sa bage R.S atac intre nobili ? problema este sa ajunga repede ca pot aparea surprize :)... apropo , mai cere sprijin sa ajungi pe la vreo 20 k in sat ca fara nu te prea descurci :p preaputernicule , plus ca ai lasat sa fie steaua inobilata de sfr :( cata nepasare.. asta este prietenul la nevoie se cunoaste
 

DeletedUser

....sau suficiente conturi de suport , cand dispare avantajul asta dispar si zmei ... cica s-au plictisit :)

hai clapeto tu comentezi de conturi de suport? nu ma face sa rad... abia astept sa ajung langa tine (asta daca nu te inobileaza intern Bazinga) sa nu mai fi asa infumurat in dialogul cu reporterul respectiv...
 

DeletedUser39005

ai dreptate ;)
Te vad -2011-03-30
R.S-2011-02-28

aproape 1 luna da ? :)

Te Vad - Inamici învinşi: 6.163.332 (3.)
R.S - Inamici învinşi: 5.117.849 (6.)

iar slabi pentru ca nu avem 10 conturi de persoana cum ii la voi ? 121 membri din care 30 cu 1 singur cont ? =))

iar asa ca sa nu mai faceti valuri eu va zic sa fuzionati odata cu avatar poate , poate .. asta daca nu ii inobilati intern pana una alta :)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus