~rSq~ impotriva ~EoG~ VIKING si B.t.B

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser15358

Din punctul meu de vedere topicul asta nu isi are rostul. Asta ca sa nu zic ca habar n-ai sa faci propaganda.
 

DeletedUser7708

bemefeu: zi zău cu limba scoasă: dumidumi ăsta al vostru e la graniţa cu RW(mai nou), lângă mine. 24 din 34 cuceriri totale sunt sate părăsite. Asta numeşti tu jucător bun? Atunci cred că intru şi eu în război...
 

DeletedUser

Sper sa fi de partea binelui!:D
Si in legatura cu acest razboi, noi am cam luat teapa de la ~rsq~, dar aqm am analizat situatia si..suntem in tabara opusa:D:D:D!
 

DeletedUser

He He... cand am vazut ca a aparut topicul asta am zis... oare ce razboi mai e si asta, ia sa vedem... ceva interesant :D dar dupa ce am citit aceste 3 pagini m-am lamurit...

Pot sa va spun in mare povestea tribului ~rsq~? O stiu doar liderii... printre care nu se poate numara si acest Anemophis... probabil acum e lider, dupa ce a venit in ~EoG~ de frica noastra iar apoi s-a scos ca "a fost spion"... ma rog, nu e treaba mea, el stie ce face si cum a ajuns "lider". O sa dau un buzz sa aflu :)

Lucruile sunt simple: ~rsq~ a trait si s-a dezvoltat de pe urma PNA-ului oferit de la bun inceput de mine liderului lor pentru simplul motiv ca noi eram trib mare si ei pitici si pentru ca mi-a placut de liderul lor, baiat gigel, linistit, cu bun simt s.a.m.d. cel putin la inceput asa era si a meritat acel PNA. In timp s-au dezvoltat cat de cat iar apoi, fiind fortati de TDL au fost nevoiti sa rupa acest PNA. Altfel spus au muscat mana stapanului... dar nu e absolut nici o problema... baietii mei s-au bucurat enorm cand au rupt pna-ul... numai eu stiu cat m-am rugat de unii ca sa mentina pna-ul verbal ce il aveam cu liderul lor... pentru ca spre deosebire de altii eu sunt om de cuvant...acum vad ca daca eu n-am timp sa joc o cam muscati... imi pare rau dar v-o meritati... pacat ca sunt vreo 3-4 jucatori de treaba p-acolo...

Atat am avut de spus... succes in acest razboi... desi din partea mea e mai mult un macel... anyway.. nvm... succes!
 

DeletedUser

Stai frate! Nu mai are voie omu sa posteze pe forum? Poate a gasit si el timp, nu e treaba ta si nici a mea!
 

DeletedUser

pai suntem activi anemophis,ne ocupam sa va luam satele(nu mai sunteti de mult pe locul 1 pe k14,nu?) asa ca noi nu prea avem timp de discutii.Dar tu nu te aperi?Tocmai ti se iau satele...
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Pai da stimate jucator,locul 1 la recrutat.Am recrutat satele rsq,sau cum s-or mai numi,dar fara jucatorii aferenti...:):):):)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser7708

Pai da stimate jucator,locul 1 la recrutat.Am recrutat satele rsq,sau cum s-or mai numi,dar fara jucatorii aferenti...:):):):)

Să fiu mai concret: Locul 1 la RECRUTAT JUCĂTORI. La recrutat sate mă pricep binişor şi eu. Ia dăi 2 pătrăţele mai sus, vezi nu sunt pe lângă tine?
 

DeletedUser

cateva statistici

Side 1:
Tribes: VIKING
Players:

Side 2:
Tribes: ~RW~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 1,163
Tabăra 2: 1,993
Diferență: 830



Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 109
Tabăra 2: 40
Diferență: 69



Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 3,972,061
Tabăra 2: 6,484,427
Diferență: 2,512,366



Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 624,876
Tabăra 2: 265,887
Diferență: 358,989



Cam astea sunt 'recrutarile',ca sa nu mai existe dubii.Imi plac in special punctele 2 si 4...
 

DeletedUser7708

9 din 19 din cuceririle tale sunt interne sau părăsite. Cam aşa v-aţi dezvoltat, recrutare masivă şi înnobilat intern...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: VIKING GMNY
Players:

Side 2:
Tribes: ~RW~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 3,059
Tabăra 2: 1,994
Diferență: 1,065

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 121
Tabăra 2: 71
Diferență: 50

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 9,683,944
Tabăra 2: 6,486,064
Diferență: 3,197,880

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 694,370
Tabăra 2: 478,822
Diferență: 215,548

image.php



Si GMNY(actualul meu trib) are razboi cu ~RW~
 

DeletedUser7708

Ciudat că vorbim de războaie fix în perioada de pace :))
Apropo, să mai ai grijă şi de academie, dacă nu vrei să o cuceresc cu totul.
 

DeletedUser

Sa vezi ce atacuri masive dupa ce se termina pacea......!:D
Ce discutii o sa mai fie pe forum, ce replici......Abia astept!!!:rolleyes:
 

DeletedUser

Amuzant tot ceea ce scrieti baieti ...
Si GMNY(actualul meu trib) are razboi cu ~RW~
Eu nu va vad trecuti la diplomatie ca dusmani... asa ca nu consider decat un conflict ceea ce se intampla intre triburile noastre.
Poate gresesc eu dar cu am spus si celorlalti conducatori aliantele se rup dupa 24 de ore de la hotararea de anulare a diplomatiei.
Iar razboiul se stabileste de conducerea tribului nu de catre jucatori...
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: ~RW~
Players:

Side 2:
Tribes: VIKING ~EoG~ B.t.B GMNY
Players:

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 144
Tabăra 2: 275
Diferență: 131

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,019,933
Tabăra 2: 1,636,440
Diferență: 616,507

image.php
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus