RTALS vs Bo$$

DeletedUser523

Expediat iun 02, 2014 14:36:12
Tribul este acum în război cu RTALS!

Nume război: IMMO

Declaraţie:
catalinthechamp is here and iulian.ro

Cred ca este primul razboi oficial al lumii :)
Se pare ca s-au trezit nemuritorii si s-au gandit sa joace rolul celor din ZzZ de pe sp4, ca altfel nu-mi explic ce-i cu treaba asta...Poate binevoieste catalincampionul sa ne explice...
 

DeletedUser44036

Expediat iun 02, 2014 14:36:12
Tribul este acum în război cu RTALS!

Nume război: IMMO

Declaraţie:
catalinthechamp is here and iulian.ro

Cred ca este primul razboi oficial al lumii :)
Se pare ca s-au trezit nemuritorii si s-au gandit sa joace rolul celor din ZzZ de pe sp4, ca altfel nu-mi explic ce-i cu treaba asta...Poate binevoieste catalincampionul sa ne explice...


Pai si ce treaba au mai sus amintitii cu IMMO?
Sunt in M-K din cate vad.
 

DeletedUser523

obs ca nemuritorii nu se obosesc sa ofere niste explicatii pe care le asteapta mai multa lume. poate apar si ei in timpul noptii si ne lamuresc cu privire la gestul lor...
 

DeletedUser523

Expediat iun 04, 2014 00:05:44
Războiul dintre RTALS (dizolvat) şi Trib de smekeri s-a încheiat.

si cu asta basta...
 

DeletedUser38023

Tzepes, tati, las-o ma mai moale ca "razboiul" asta se duce cu un trib plagiat.. :D IMMO pe lumea asta e fake.. :rolleyes:
 

DeletedUser37967

Un singur trib IMMO a existat,acela a fost pe lumea 10 unde a si fost castigator.
In rest,fake`uri.
Doar eu mai fac tribul IMMO pe speed,pentru ca mi`a ramas in sange.Am declarat razboi pentru ca imi permit,1 vs 1 pe speed tzepes,imi sting monitori si incep sa ma bat cu tine.
 

DeletedUser523

pfoau mama dar m-ai si gasit tocmai pe mine sa ma provoci la un duel pe speed :eek: !!
campionule nu doar ca stingi monitorul dar te poti duce si la wc si la masa si tot te poti juca linstit cu mine pt ca tot vei avea sanse mari de castig! ;)
asa ca nu trebuie sa te agiti degeaba :)
chiar cu ce te-am suparat de te-ai luat dintr-o data asa de mine:confused:
 
Sus