Rtod vs WaR,W@r

  • Autor subiect DeletedUser4533
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4533

editat!! hai sa fie si 3 cuvinte :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

foarte foarte putine triburi ar fi rezistat cat timp am rezistat noi in sitatia in care am fost.
 

DeletedUser4533

de ce inviati aceste topicuri de 5-6 luni?
valy, orice ai zice, ai fost un adversar slabut,de asta nu mai esti pe harta.
 

DeletedUser

Omule pe vremea aia eram in ME si am luptat cu voi, oricum prostie ca in war nu am vazut in nici un trib dupa l8, nici macar in urmasul vostru m~t care chiar si ei au fost cu 3 clase deasupra voastra.
Insa ai mare dreptate voi sunteti istorie si chiar nu inteleg de ce mai veniti pe forum l8 sa va dati zmei.
 

DeletedUser

ma daca nu era burn,khaos,tlb voi erati rasi dupa harta de mult
noi eram singuri contra tuturor si nu exagerez
 

DeletedUser

La cat de dezorganizati erati si la cat de slabuti erau jucatori de la voi normal ca au inceput sa dea toti in voi, erati prea usor de eliminat ca sa nu fiti rasi dupa harta, si pana la urma cine avea scris la profil ca nu vor aliante sau pna, t~w, rtod,ME sau voi.
Oricum oricare din triburile care v-au atacat ar fi castigat razboiul impotriva voastra, erati prea slabi, mai ales academiile, si acum ma pufneste rasul cand imi amintesc de curatarile alea cu arcasi si berbeci sau lancieri si topoare, jucatorul care ataca cu arcasi era din War nu din academii.
Oricum sunteti patetici cu fazele astea ca daca nu era tribul x sau y rtod sau me erau rase dupa harta, au fost mai buni ca voi si gata.
 

DeletedUser19690

War au fost buni doar 4-5 jucatori ...erau mari la inceput doar in puncte si atat!

nu mai laudati alte triburi care au crescut datorita nobilor!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus