Rtod vs WaR,W@r

  • Autor subiect DeletedUser4533
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4533

nu vroiam sa fac acest topic,dar putin flame nu strica

Clasament
105 RtoD 755.532 755.532 5 151.106 104 7.265
6 WAR 9.217.518 15.431.807 94 164.168 1897 8.135
30 W@R 3.842.476 6.024.928 89 67.696 941 6.403

Side 1:
Tribes: RtoD
Players:

Side 2:
Tribes: WAR W@R
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 70
Tabăra 2: 2,427
Diferență: 2,357

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 2
Diferență: 20

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 367,794
Tabăra 2: 9,531,006
Diferență: 9,163,212

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 170,105
Tabăra 2: 15,053
Diferență: 155,052

image.php


astept sa te lauzi cum ca nu ne-ati bagat in seama pana acum,iar daca vei spune asta, iti voi da si mesajele de disperare :)

mentionez ca cele 2 sate luate de ei de la noi sunt doar recuperari :)

succes
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

domnul helldrake... nu mas lauda cu asemnea performante din cauza simplului fapt ca in spatele vostru sta tot tribul Khaos :) si nu crezi ca e un avantaj cam mare sa poti apara 4 tinte sau cati sunteti voi in RtoD fara sa fii atacaT?
 

DeletedUser

nu este vina lui helldrake ca nu sunt atacati, ei iau sate si daca war nu riposteaza e treaba lor...
 

DeletedUser

In RtoD sunt 4 oameni deci e destul de greu sa faci statistica impotriva lor :) Practic fac parte tot din Khaos.. Am vrut sa-i atacam si instant au inceput sa curga in Khaos circulare de sprijin pentru ei :)) Asa ca momentan nu are rost sa ne rupem trupele pe cativa jucatori care sincer.. nu prea ne incomodeaza.. Au cucerit cateva sate ale unor jucatori .. slabutzi.. sa le pastreze sanatosi :) Si sa continuie sa ne faca curat in gradina ;) Tin minte ca o data ati vrut sa ma atacati si pe mine.. si ati pierdut ca nishte mici noobi o tona de trupe si nobili fara sa-mi faceti cel mai mic deranj :) E usor sa ai satele blindate de Khaos si tu sa faci doar ofensiva si sa le trimiti ca un barbar la inaintare, fara cap. Si miscarea asta poate ca merge pe la jucatori mai slabuti, ca voi.

Saptamana asta avem alte planuri mai importante.. Saptamana viitoare daca ne facem timp pentru voi, promit ca va facem un loc la margine.. ca sa nu mai lasam loc de parlamentari :) Nu credeam sa se faca atata forfota pentru o mana de oameni, si aia slabi :>
 

DeletedUser4533

slabi?
tu crezi o iota din ce zici?
eh,nui nimic ca nu aveti voi timp de noi, avem noi timp de voi :D
 

DeletedUser

Sunt chiar sigur de ceea ce zic :>

foarte bine :)) bagati mare ;) dar incercati sa o faceti si voi in linishte ca ne bruiatzi semnalul
 

DeletedUser4533

bine draga mea, o sa incercam sa stam pe silentios cat mai mult:)
 

DeletedUser

in imaginatia ta poate eram vreo blonda voluptoasa.. dar te asigur ca in realitate sunt barbat :-< :>
 

DeletedUser4533

circulara in war:
Cei din S-E si cei din zona centrala.. care aveti trupe disponibile trimiteti ceva sprijin pe satele de mai jos .. Si inca ceva, cei aflati la mai putin de 8h cu nobil de orice sat din RtoD , va rog sa va alegeti un sat de-al lor, si sa-mi dati un mesaj cu alegerea voastra. Va voi comunica data si ora cand sa atacati ca sa ne sincronizam. Avem probleme pe prea multe flancuri si nu o sa facem fatza daca nu le eliminam. Haideti sa incepem cu astia ca sunt cei mai putini. Nu fiti lasi, si nu mai vanati puncte! Trupele de atac vi le refaceti in caz ca le pierdeti.. iar satele mai usoare pe care le aveti in vizor acum nu or sa fuga nicaieri. Concentrati-va asupra astora din RtoD.

forumul war
paolyka. astăzi la ora 00:21 Citat maine seara va astept la un atac in special pe cei din sud-vestul grupei ... dar si ceilalti poate sa atace , cu cat mai multi cu atat mai bine. eu am vre-o 10 nobili pregatiti si cateva atacuri ... deci sper sa le luam vre-o cateva sate. Pagina: [1] >2<

alt mesaj jalnic demn de un roman:
Astia sunt niste slugarnici din Khaos.. Tribul a fost creat special cat sa poata sa cucereasca printre noi.. fara sa atraga atentia.. Ca na.. cine acorda atentie unui trib de 5 oameni. In schimb daca erau in Khaos era razboi deja .. iar conducatorul lor e printre noi si nu avea viatza buna. Ideea e ca sunt periculosi .. asa marionete cum sunt ei.. au sprijin in spate din Khaos iar ei joaca doar la atac.. ASA CA: In zilele ce urmeaza va rog sa va concentrati asupra lor.. chit ca atacati de la 10 ore dinstantza.. sa curatzam continentul de hamsteri ca astia ... mai ales ca sunt inkeiate PNAuri cu BURN si Khaos... iar UNION se vor destrama si vor intra in T-G. Deci vom fii mai liberi. E de preferat sa va alegeti voi o tzinta.. altfel v-o stabilesc eu.. si poate nu va convine

Ang3lyc astăzi la ora 14:29hai sa il atacam p chingyy..ca ma spioneaza p mine si p miscky20 il ataca si ii inobileaza satu de barbari:(...sprijin
 

DeletedUser

nu vad nimic jalnic in mesajele alea,poate esti tu suparat ca te-au facut slugarnic,si nicidecum nu par mesaje de disperare

Nu sunt din WAR,din contra am fost dusmani
 

DeletedUser

exact. si dupa c am dat circulara aia... spionul celor din khaos le`a comunicat imediat si au inceput sa dea circulare de sprijin pentru voi. D`aia am si renuntat sa va mai atacam. Esti patetic.. te tot lauzi cu realizarile altora.. Jucati ma baieti pe cont propriu si atunci laudati-va.. dar nu asa. Pe bune.. e jalnic :) acum gata.. deja am irosit prea mult timp pe frustrarile voastre. Daca vreti sa fiti bagati in seama demonstrati ca sunteti buni VOI , fara sa fiti blindati de sprijine. Ciao! si la cat mai multe sate :))
 

DeletedUser4533

sa fie intr-un ceas bun.
totusi tine minte, uneori aparentele inseala ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

:-j cu toata smecheria lor.... sunt mult prea vizibili cand fac chestii deastea :p daca chiar vroiau sa faca damage calumea celor din war puneau 10 persoane aflate intr-o zona protejata sa bage deff pe ei... nu sa faca atata tam-tam cu circulare samd... ca astea se afla :p

lea lipsit finetea in aplicarea acestui plan :)
 

DeletedUser4533

pai sa vezi,dai doar un spionaj,cu 11k spioni poti sa dai, ca mor toti:)
e nevoie de 50 atacuri full cu paladin toate ca sa ne daramati zidul la 19 la un sat.
da,suntem bucurosi:rolleyes:
 

DeletedUser

complet detasat de conflictul in cauza si absolut obiectiv, pot sa spun atat: am vazut cum ataca cei din RotD si am vazut cum ataca cei din WAR. La primii am avut placerea sa vad atacuri complexe, coordonate impecabil, tot respectul pentru ei ca jucatori si felicitari pentru curaj. Atacurile WAR, pe de alta parte, complet haotice, unitati de atac si aparare la un loc, 7 cai si 3 nobili, nobil solitar, 1 topor si 1 nobil, 2 atacuri de curatare succesive cu topoare si pot continua dar ma opresc aici.
 

DeletedUser15860

complet detasat de conflictul in cauza si absolut obiectiv, pot sa spun atat: am vazut cum ataca cei din RotD si am vazut cum ataca cei din WAR. La primii am avut placerea sa vad atacuri complexe, coordonate impecabil, tot respectul pentru ei ca jucatori si felicitari pentru curaj. Atacurile WAR, pe de alta parte, complet haotice, unitati de atac si aparare la un loc, 7 cai si 3 nobili, nobil solitar, 1 topor si 1 nobil, 2 atacuri de curatare succesive cu topoare si pot continua dar ma opresc aici.

in RotD sunt 4 jucatori buni deci e normal sa se organizeze si sa atace bine...
in WAR sunt 90 de jucatori si nu toti sunt profesionisti..poate au si incepatori.
 

DeletedUser523

in RotD sunt 4 jucatori buni deci e normal sa se organizeze si sa atace bine...
in WAR sunt 90 de jucatori si nu toti sunt profesionisti..poate au si incepatori.

mda,bine spus!asta e avantajul triburilor formate din jucatori putini si buni: au statistica de partea lor;)daca war chiar ar fi un trib de elita ar trimite toate satele ofensive peste ei si iar elimina;)intr-adevar asta ar insemna o foarte buna organizare:rolleyes:
 

DeletedUser18063

:)orice nash isi are nashul,vrabia malai v(b)iseaza,cere si ti se va da......
RAZBOI DE GHERILA(precum mishcarile de rezistenta din padurile columbiene sau cambodgiene,asa cum sunt finantzati si ei de catre alti(asa suntetzi si voi)care vor sa isi vada interesele finalizate cu bani putzini),cam asta faceti voi,la un momentdat,vetzi pica findca nu veti mai avea spate......ceace ar fi pacat.
 

DeletedUser3235

....................... iti voi da si mesajele de disperare :)


forumul war
paolyka. astăzi la ora 00:21 Citat maine seara va astept la un atac in special pe cei din sud-vestul grupei ... dar si ceilalti poate sa atace , cu cat mai multi cu atat mai bine. eu am vre-o 10 nobili pregatiti si cateva atacuri ... deci sper sa le luam vre-o cateva sate. Pagina: [1] >2<

in primul rand ce am postat eu pe forum ii din data de : paolyka. în data de 07.01. la ora 00:21 , cu mult timp inainte sa va afirmati voi ... cand inca exista un razboi Union vs WAR ...Iar in ce am postat eu nu vad nimic care sa rezulte ca m-am referit la voi, daca vreiam sa va atac o faceam.
iar in al doilea rand , nu stiu de ce as putea da eu mesaje disperate si jalnice.... de ce sa fiu eu disperat ??? ca ma vei cucerii tu , sau ce ?:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus