Run! vs D9

  • Autor subiect DeletedUser42160
  • Data de început

DeletedUser42160

Aznoapte le-am declarat razboi celor din D9,parsiveste,dupa ce le-am pregatit un organizat si dupa ce incepusem sa lansam atacurile.
Ca sa nu vina altii sa va incuie capul cu minciuni si mai stiu eu ce,va prezint din capul locului situatia.

Cand i-a fost spart contul lui corleone si a fost desfiintat tribul,mi-a propus repede o fuziune,pentru ca pierduse controlul tribului. Ok,i-am zis sa-si ia oamenii si sa vina.
"In 1-2 zile iti fac lista" asta auzeam la fiecare 2-3 zile:) pe motiv ca trebuie sa ia intern jucatorii care nu vor veni,ca sa nu se duca la dusmani.
Dupa ceva timp..au inceput recrutarile din "Trage" (dusmanul comun) despre care imi spusese ca o sa ia cativa jucatori..dar s-au facut mai multi (inclusiv Galadriall,pe care am specificat clar ca NU o vreau in niciunu di triburi)
Dupa ce au venit cei din trage,au inceput problemele cu incalcarea rezervarilor..noi rezervam,ei innobilau si motivau ca "eu voiam sa iau mai de mult timp satul" hai nu zau?
Intre timp,eu imi restructurasem academiile si am dat afara aprox 80 de jucatori...ce au facut eci din d9? au recrutat tot ce era pe langa ei din ce am dat eu afara. Bun
Mai vine si problema cu innobilatu barbarelor INTRE satele noastre...de cand?! de cand au ei chef

Dupa toate astea,mai vine si un conducator din nu stiu ce academie si-mi vorbeste mie arogant,ca el e sefu sefilor...ia mai stati domoli baieti,ca va scot eu figurile din cap:)

Stiu,stiu..o sa ziceti ca suntem niste nenorociti,ca trebuia sa discutam,sa nu facem asa,etc
Da-sunt un nenorocit
Da-nu-mi place sa fiu luat peste picior
Da-o sa va rupem franele

O zi racoroasa!
 

DeletedUser29445

:D D9, daca o tin tot asa, o sa dispara :D

Asta e supriza unui razble :D cand iti iei inamicul prin surprindere. Ai de castigat!
 

DeletedUser44079

cu toate argumentele de mai sus ,nu trebuie sa justificati mai mult de atat ruperea unei aliante si mutarea catre razboi.:)
 

DeletedUser42160

:D D9, daca o tin tot asa, o sa dispara :D

Asta e supriza unui razble :D cand iti iei inamicul prin surprindere. Ai de castigat!

de disparut or sa dispara oricum :) nu le dau mai mult de 1-2 luni (asta pentru ca-s o fire generoasa)
 

DeletedUser29445

:))
Iti dai seama ca in 1-2 luni, toti fug in alte triburi :D (care raman)
 

DeletedUser38518

nimic nu stii... Rupe nu e academia Run, e fosta academie God. Mai arunca si tu o privire pe hartile avansate din cand in cand, sa nu mai pui intrebari stupide...
 

DeletedUser43894

Cand aud de fuziuni si ca cineva a uitat sa dea o lista si a complotat,am un deja-vu si Run si D9 stie la ce ma refer. Pana la urma suntem invatati si cu fuziuni-dusmani si cu comploturi-lista si cu razboaie de 100 de ani :))))))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser42160

Eu unul habar n-am despre ce vorbesti :) poate-mi dai niste indicii...
 

DeletedUser43894

Sunt jucatori din ambele triburi care au mai suferit din cauza unor "fuziuni" si "liste".
 

DeletedUser43894

Nu se stie...afla singur :)
Mr. Hannibal e poveste lunga si lacrimogene :p
 

DeletedUser42160

Sincer nu-mi pasa ce jucator sufera si cat..ma intereseaza sa mearga tribul bine :)
 
Sus