Run! vs D9

  • Autor subiect DeletedUser42160
  • Data de început

DeletedUser38225

Nosugar, vad ca ai tolba plina de sageti...

Aveti si voi inactivi, aveti si voi jucatori care au fost in top si s-au lasat. La noi s-a lasat conducerea. Unii aleg viata personala, nu trebuie sa le gasesti slabiciune in asta. Orice ai spune tu sau adenauer, ca cei ce se lasa folosesc asta drept scuza, ca, de fapt, aveau conturile asediate, sunt doar povesti spuse din perspectiva celui de pe locul I. Ai vostri, cand s-au lasat, tot viata personala era ”impedimentul” (tot textele astea le-ati spus si lor?).
Oricat de grozavi ar fi oamenii alaturi de care joci, tot oamenii alaturi de care te culci noaptea sunt mai importanti. Cei care inchid lumi in top 10 sunt intotdeauna oameni care prefera sa dea bani pe PP decat sa-si gaseasca o prietena pe care sa o scoata in oras.

Uita-te unde am pretins eu ca sunt oameni slabi sau alte chestii de care ma acuzi tu si reciteste ceea ce am scris. Singura chestie acida din postul meu e ca raspuns la ceea ce pretinde ea, ca a "ramas D9 acolo", dar acel D9 vrea sa migreze si totusi pretinde aici ca ramane pe harta sub D9. Nu prea imi plac chestiile de genu acesta si de aici nevoia mea de a "sageta" :)
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Nosugar, vad ca ai tolba plina de sageti...

Aveti si voi inactivi, aveti si voi jucatori care au fost in top si s-au lasat. La noi s-a lasat conducerea. Unii aleg viata personala, nu trebuie sa le gasesti slabiciune in asta. Orice ai spune tu sau adenauer, ca cei ce se lasa folosesc asta drept scuza, ca, de fapt, aveau conturile asediate, sunt doar povesti spuse din perspectiva celui de pe locul I. Ai vostri, cand s-au lasat, tot viata personala era ”impedimentul” (tot textele astea le-ati spus si lor?).
Oricat de grozavi ar fi oamenii alaturi de care joci, tot oamenii alaturi de care te culci noaptea sunt mai importanti. Cei care inchid lumi in top 10 sunt intotdeauna oameni care prefera sa dea bani pe PP decat sa-si gaseasca o prietena pe care sa o scoata in oras.


Sincer, nu stiu sa-ti fi adresat vreo vorba, insa, daca tot m-ai adus in discutie...:D
Personal, am ce am cu al tau coleg Vega (sau cum ii spune, personaj dintr-un joc). Nu suport arogantii (iar functia din TT ma obliga sa nu continui) si el asta mi-a inspirat...cu siguranta ma pot insela, dar nu ma intereseaza. Nu cred ca jocul asta nu se poate juca fara sa renunti la RL (viata reala). Ba din contra, eu am cam tot ce trebuie in materie de social (daca aici se pun multi prieteni, o iubita/logodnica, serviciu, vacante, etc. etc. etc.) si cu toate astea imi place sa ma conversez cu oamenii pe joc. Daca mai pica si cate un sat intre timp cu atat mai bine. Dar stii ce cred eu? Cred ca al tau coleg, Vega, e putin cam fals, pur si simplu si-a dat seama ca nu mai are timp de joc atunci cand urma sa fie innobilat :D. Inamicii invinsi, internele luate de el arata faptul ca e gura mare si fapta mica.
Nu sunt in top 10, nu voi fi probabil, deoarece nu este un obiectiv, dar cred ca daca te-ai gandi "la rece" mi-ai da dreptate in ceea ce-l priveste pe colegul tau. :)

O seara buna.
 

DeletedUser43894

Si totusi un gram de D9 a mai ramas = Playeri care au inceput in D9 si indiferent de tribul in care se afla sau se vor afla,au respect fata de cei cu care au inceput, nimic mai mult. Ca sunt in H.V.,in Run!,in Gods sau unde or fi.....ne permitem in continuare sa glumim si chiar sa ne ajutam daca nu incalcam diplomatia tribului din care facem parte.
 

DeletedUser38225

Atunci a fost greseala mea de interpretare si imi cer scuze. Cum spui tu, e foarte frumos si ma bucur ca ati ramas prieteni, e onorabil si de laudat daca ati depasit astfel situatia.:)
 

DeletedUser44441

Sincer, nu stiu sa-ti fi adresat vreo vorba, insa, daca tot m-ai adus in discutie...:D
Personal, am ce am cu al tau coleg Vega (sau cum ii spune, personaj dintr-un joc). Nu suport arogantii (iar functia din TT ma obliga sa nu continui) si el asta mi-a inspirat...cu siguranta ma pot insela, dar nu ma intereseaza. Nu cred ca jocul asta nu se poate juca fara sa renunti la RL (viata reala). Ba din contra, eu am cam tot ce trebuie in materie de social (daca aici se pun multi prieteni, o iubita/logodnica, serviciu, vacante, etc. etc. etc.) si cu toate astea imi place sa ma conversez cu oamenii pe joc. Daca mai pica si cate un sat intre timp cu atat mai bine. Dar stii ce cred eu? Cred ca al tau coleg, Vega, e putin cam fals, pur si simplu si-a dat seama ca nu mai are timp de joc atunci cand urma sa fie innobilat :D. Inamicii invinsi, internele luate de el arata faptul ca e gura mare si fapta mica.
Nu sunt in top 10, nu voi fi probabil, deoarece nu este un obiectiv, dar cred ca daca te-ai gandi "la rece" mi-ai da dreptate in ceea ce-l priveste pe colegul tau. :)

O seara buna.
Eu fals nu am fost niciodata si nici nu o sa fiu..ca m.am lasat de joc e treaba mea ce am facut nu te priveste pe tine ce fac eu..

Innobilat...nu te contrazic poate daca ma ataca tot tribu HV..si nu eram on poate mai pierdeam sate daca nu omoram nobili cum am mai facuto..concluzie poti sa crezi ce vrei..
Interne e si normal sa iau atata timp cat am posibilitatea asta..pana una alta mai bine te uiti la tine in trib si dupa sa vorbesti de mine ca iau interne..
Si daca ai ceva personal cu mine e treaba ta.:))))))
Eu zic sa te uiti pe harta si in caz ca esti in stare sa ei un sat gol..din contu vega te rog sa il ei,si sa il tii amintire.:)))(nu sunt genu de om arogant dar cu oameni ca tine asa si trebuie sa fiu)
SI SA STII CA CINE MA CUNOASTE DUPA JOC.SI IN VIATA REALA NU O SA ITI DE.A DREPTATE NICIODATA LA CE AI SPUS.
 

quz0r

member
Scor reacție
144
SI SA STII CA CINE MA CUNOASTE DUPA JOC.SI IN VIATA REALA NU O SA ITI DE.A DREPTATE NICIODATA LA CE AI SPUS.

Fraza asta face tot textul :))

E ca şi când ar arăta cu degetul spre careva, zicând:

"ziceţi mă! aşa e, nu?"

Ruşine să/ţi fie, Mădăline! :D
 

DeletedUser37659

Propun schimbarea numelui topicului in "Run+D9=LOVE" ca Run vs D9 nu mai e de actulitate (desi poate se vor mai bate pe ceva interne...)
 

cossu

member
Scor reacție
9
pff...adevarul ca probabil sunt cea mai dragutza colega a ta, inaintea lui slackerus supremus si Dr@k3
 

DeletedUser44036

Photoshop!!!

Si acest topic ar trebui inchis. D9 nu mai exista de mult timp.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser9816

nu esti pe forumul tribului ma,nu se inchid topicurile asa:))))

Cu toate ca as fi comentat si eu ceva la adresa lui vega,dar ma abtin,nu merita deranjul.
 

DeletedUser44441

Cu toate ca as fi comentat si eu ceva la adresa lui vega,dar ma abtin,nu merita deranjul.

daca vrei un autograf sa ma anunti :))) nu comenteaza TaiTzeL ca are tot dreptu si vrei tu sa comentezi..Huuuaaaa
 
Sus