Run! vs THOR

  • Autor subiect DeletedUser44460
  • Data de început

DeletedUser44460

Aznoapte le-am declarat război celor din THOR,parşiveşte,dupa ce le-am pregatit un organizat si după ce începusem sa lansăm atacurile.
Ca sa nu vina altii sa va încuie capul cu minciuni si mai stiu eu ce,va prezint din capul locului situaţia.

Datorită faptului că, conducerea tribului THOR a început cu jocuri de culise si desigur ignorândune repetatele avertismente în legatura cu anumite decizii luate la nivel de conducere THOR. Să amintesc faptu ca anumiţi jucători din THOR au cedat sate tribului H.V in k55 în zona noastra (Desi THOR sunt aliaţi cu H.V, totuşi au susţinut că jucătorul X a fost off si a pierdut sat , ca nu e vina lor) + când am început să dam recuperari, jucatori din THOR făceau splituri la nobili si blindau acel sat. Alt sat în aceaşi situatie de mai sus am reuşit să îl recuperăm si venea vreo 10 ferme sprijin din THOR, nu am mai zis nimic. Deşi în repetate rânduri am intervenit cu mesaje şi am cerut sa se ia măsuri , ei au continuat sa le ignore. Drept urmare am hotărât ruperea PNA'ului pe data de 1.Noiembrie.

Când nu ştii sa apreciezi ceea ce ţi se ofera, ţi se v-a lua!

Ştiu,ştiu..o sa ziceţi că suntem nişte nenorociţi,că trebuia să discutăm,să nu facem aşa,etc
Da-sunt un nenorocit
Da-nu-mi place sa fiu luat peste picior
Da-o sa va rupem frânele


O seara bună!
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
bai astia din h.v atacati si voi THOR sa luati niste sate la granita cu run! daca nu vreti sa ii sprijiniti...
 

DeletedUser37659

Eee, asta da premiera. In sfarsit atacati si voi pe cineva (si nu cu invitatii in trib)...
 

neatzza08

member
Scor reacție
3
de pe forumul run!:

avem marginea...cu time suntem love...barbare ne e lene sa crestem...interne nu mai avem...hai sa dam si noi in thor ca astia sunt mai mici daca granita cu h.v nu o puteam misca...dar stai ca thor ne vor face probleme si nu vom lua nici macar 5 sate daca ii anuntam cu 24 de ore inainte...hai sa atacam parsiveste..ca asa se castiga lumi pe triburi.
 

DeletedUser37659

tu esti frustrat ca tie n-au vrut sa-ti dea invitatie?
 

DeletedUser44460

Si sa stii ca mesaje de atenţionare în legatura cu ruperea diplomaţiei catre , tribul THOR au fost.
Le-am zis, ca în viitoru apropiat se va rupe diplomatia daca continua asa , ei au ignorat.

Acum, suporta consecinţele!
 

DeletedUser37659

Asta cu mesaje ignorate imi suna cunoscut, da nu imi dau seama de unde ...
 

DeletedUser44036

Aznoapte le-am declarat razboi celor din D9,parsiveste,dupa ce le-am pregatit un organizat si dupa ce incepusem sa lansam atacurile.
Ca sa nu vina altii sa va incuie capul cu minciuni si mai stiu eu ce,va prezint din capul locului situatia.

Cand i-a fost spart contul lui corleone si a fost desfiintat tribul,mi-a propus repede o fuziune,pentru ca pierduse controlul tribului. Ok,i-am zis sa-si ia oamenii si sa vina.
"In 1-2 zile iti fac lista" asta auzeam la fiecare 2-3 zile:) pe motiv ca trebuie sa ia intern jucatorii care nu vor veni,ca sa nu se duca la dusmani.
Dupa ceva timp..au inceput recrutarile din "Trage" (dusmanul comun) despre care imi spusese ca o sa ia cativa jucatori..dar s-au facut mai multi (inclusiv Galadriall,pe care am specificat clar ca NU o vreau in niciunu di triburi)
Dupa ce au venit cei din trage,au inceput problemele cu incalcarea rezervarilor..noi rezervam,ei innobilau si motivau ca "eu voiam sa iau mai de mult timp satul" hai nu zau?
Intre timp,eu imi restructurasem academiile si am dat afara aprox 80 de jucatori...ce au facut eci din d9? au recrutat tot ce era pe langa ei din ce am dat eu afara. Bun
Mai vine si problema cu innobilatu barbarelor INTRE satele noastre...de cand?! de cand au ei chef

Dupa toate astea,mai vine si un conducator din nu stiu ce academie si-mi vorbeste mie arogant,ca el e sefu sefilor...ia mai stati domoli baieti,ca va scot eu figurile din cap:)

Stiu,stiu..o sa ziceti ca suntem niste nenorociti,ca trebuia sa discutam,sa nu facem asa,etc
Da-sunt un nenorocit
Da-nu-mi place sa fiu luat peste picior
Da-o sa va rupem franele

O zi racoroasa!


Aceeasi declaratie, alt trib. Deja acel "parsiveste" nu mai mira pe nimeni. E a 2-a oara cand atacati direct in PNA.

P.S: Pe Galladrial nu o vroiai decat la tine?:)))
 

DeletedUser44460

dupa cum vezi. Nu eu am afirmat cele de mai sus , ci colegu' meu maul.
Si da e a 2'a oara cand atacam pe PNA.
Se pare ca e ceva ce a intrat in tradiţia Run!

Alte întrebări?
 

DeletedUser

cel putin,n-a facut promisiuni inutile ca tine si alti din fostul die !!!
 

DeletedUser44460

Inseamna ca duci clar o lipsa de inspiratie daca tot ce ai reusit a fost sa-l imiti pe mauLLL.

Domnu meu, Daca ai ştii sa citeşti m-am referit la fraza subliniata de tine cu bb-codes [bold] în legatura cu Galandriall,când am spus ca ideea îi aparţiea lui maull în leagatura cu acel jucator.
 

DeletedUser44036

Mi se pare mie , sau vorbeşti din experienţă?
Să înţeleg ca aşa ai procedat ca să fii invitat în H.V ?

Nu a fost asa, cu toate ca apreciez presupunerea ta de geniu. I-am zis lui emy ca de nu tine pna-ul cu noi si vrea din tot dinadinsul sa faca razboi cu noi, o sa acceptam propunerea lui Nosugarbaby.
Gods vazand ca are pna de-a roata, iar noi razboi din toate partile a decis ca e favorabil si de bun augur sa dea si ei pe noi, ba chiar a indemnat si Bullet si THOR sa faca acelasi lucru (cele 2 refuzandu-i elegant). Nu port nimanui pica din Gods, ba chiar unii, gen MonteCount imi par oameni de caracter, asa au vrut ei sa fie joaca, asa a fost.
Eu cu echipa din Die. am decis sa ne alaturam celei din H.V .

Te-a deranjat faptul ca ti-am atras atentia asupra ipocriziei cu care etalezi declaratia de razboi pe extern? Nu am ce sa-ti fac. E pur si simplu opinia mea.
 

DeletedUser

Eu cred ca-i doar invidios, c-ar lustrui si el ceva, dar n-are ce. Stai, bre diavole linistit ca la cum se schimba harta de doua ori pe saptamana, o sa prinzi si tu ceva...
 

DeletedUser

Nu a fost asa, cu toate ca apreciez presupunerea ta de geniu. I-am zis lui emy ca de nu tine pna-ul cu noi si vrea din tot dinadinsul sa faca razboi cu noi, o sa acceptam propunerea lui Nosugarbaby.
Gods vazand ca are pna de-a roata, iar noi razboi din toate partile a decis ca e favorabil si de bun augur sa dea si ei pe noi, ba chiar a indemnat si Bullet si THOR sa faca acelasi lucru (cele 2 refuzandu-i elegant). Nu port nimanui pica din Gods, ba chiar unii, gen MonteCount imi par oameni de caracter, asa au vrut ei sa fie joaca, asa a fost.
Eu cu echipa din Die. am decis sa ne alaturam celei din H.V .

Te-a deranjat faptul ca ti-am atras atentia asupra ipocriziei cu care etalezi declaratia de razboi pe extern? Nu am ce sa-ti fac. E pur si simplu opinia mea.

Taitzel,stii prea bine ca intentiile voastre era sa ne atacati pe noi,dar cand ati vazut ca n-a mers planul ati dat inapoi ,chiar tu pregateai organizat pe noi...Sincer iti spun ca daca tu ma sustineai in toate acum nu erati in H.V (ultima roata de la caruta) nu iti pierdeai 50 de membri(prieteni) doar pentru o persoana,care a vrut sa demostreze ca poate distruge doua triburi daca nu ramane ea sefa...deci felicitarile mele.
 

DeletedUser44036

Taitzel,stii prea bine ca intentiile voastre era sa ne atacati pe noi,dar cand ati vazut ca n-a mers planul ati dat inapoi ,chiar tu pregateai organizat pe noi...Sincer iti spun ca daca tu ma sustineai in toate acum nu erati in H.V (ultima roata de la caruta) nu iti pierdeai 50 de membri(prieteni) doar pentru o persoana,care a vrut sa demostreze ca poate distruge doua triburi daca nu ramane ea sefa...deci felicitarile mele.

Asta e, serifule. Nici Die., nici Gods nu au mai dus-o mult, exact cum am preconizat.
 
Sus