Run! vs THOR

  • Autor subiect DeletedUser44460
  • Data de început

DeletedUser

E,nu compara tu gods cu die care n-a fost niciodata die ,era rupe academie gods ca de nu era nu ajungeati niciodata unde sunteti acum ..
iar faptul ca gods a decis fuziunea cu time ,a fost alegerea lor eu nu mai joc de o luna si cum ti-am spus atunci daca susti pe X ajungi in groapa:)
 

DeletedUser9816

Emi,poate uiti ca mai spre inceputul lumii,erai de mult istorie,practic dinainte sa apuci sa faci ceva,daca nu erau anumite personaje care au fost in DIE. si mai apoi in HV,ca sa iti apere funduletul.Iar tu,in loc sa le fii recunoscator,ataci dupa mocaciuni.Nu ti-ar fi putin rusine,jucatorule care esti?

Si de ce mananci ce nu trebuie,zicand ca nu mai joci?Contul tau ataca singur?:))) sa fim seriosi,cine crezi ca mai crede o iota din fanteziile tale,prietene?Vulpea cand n-ajunge la struguri,zice ca sunt acrii.Du-te te rog si canta la alta masa,ti-au cam crescut pene,iar noi suntem satuli de de-ai ca tine !!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Ma,daca nu eram eu sa te iau in gods acum nu erai pe harta n-are rost sa-mi pierd timpul cu tine ,un dis... de triburile care ar face orice doar sa ramana pe harta,iti spunea cineva ,probabil mama ta "toata ziua stai la calculator,mai bine pui mana pe o carte":)))
Tu ,pentru mine esti un incepator ,pentru ca eu stiu cum aveai contul,cum te-am invatat cu t-train/scripturi/aranjarea satelor pe grupa/marcarea lor pe harta,ca apoi sa -mi spui "asa mai merge,auzi daca te rog ceva,ma ajuti? cum functioneaza t-train" :)))


La inceput de lume,eu va tineam fundul la toti asta era adevarul eu cu war-chief,domanel ,zabalosul unde spre surprinderea ta eu eram aproape mereu sitter,iti pot confirma si baietii din TOM ,care is peste tine cu 20 de clase..trebuia sa-i las atunci sa-ti faca felul mare jucatori ce esti.

Ai spus ca tarabostessss,nu stie cu t-train ,nu are net bun cand el folosea t-train care se trimitea la 50 de milisecunde,pe atunci tu nu stiai de jocul asta:)

daca te ignor cand postezi pe aici,o fac ca imi este mila de tine .
 

DeletedUser13059

de cand te-am cunoscut prima oara pe clasica ai fost la fel ... mult tam tam , linguseli , etc doar sa isi salvezi funduletu , iar intr-un final ajungi tot la interne ...
 

DeletedUser44441

Parte 1:
Triburi: Run!, Hide?, Walk
Parte 2:
Triburi: THOR

Timeframe: Luna trecută

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 4,739
Tabăra 2: 396
Diferență: 4,343

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 218
Tabăra 2: 19
Diferență: 199

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 26,756,328
Tabăra 2: 2,904,160
Diferență: 23,852,168

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,805,158
Tabăra 2: 179,105
Diferență: 1,626,053

chart
 

DeletedUser44130

Vega, la statisticile alea se pun si recrutarile facute de la ei? =]]]

Ca altfel nu stiti sa mergeti inainte :]]]
 

DeletedUser44441

nici cu voi nu imi e rusine:)asa ca mai bine taci cand e vorba de recrutari;-)
voi oricum nu mai asa stiti sa castigati razboaie.;-)
 

corli

member
Scor reacție
38
Da bre Vega, ai dreptate.

Parte 1:
Triburi: H.V, H.V +, H.V++
Parte 2:
Triburi: Run!, Walk, Hide?, City D

Timeframe: Dintotdeauna


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 129
Tabăra 2: 110
Diferență: 19

chart


Doar din recrutari va batem si pe voi, ca si pe toti ceilalti. Asta in conditiile in care voi aveti o granita, noi 3
 

DeletedUser44460

Graniţa cu noi e 3/4 . Din toate alea "3 graniţe" ale voastre.
 

DeletedUser3357

Graniţa cu noi e 3/4 . Din toate alea "3 graniţe" ale voastre.

Logica ta este care aici ?
A mea e ca, voi aveti o singura granita cu noi, si tot pierdeti. Noi avem si alte granite gen time/gods pe langa cea cu voi si tot stam bine. Mergi la interne ca acolo te pricepi.
 

corli

member
Scor reacție
38
Da bre Sarma, cum ai avut tu curajul sa te iei de Tasmanian ? Omul care ne ajuta in razboi bagand o groaza de ferme defensive pe granita, dar culmea ca sunt toate doar pe satele sale :)). Cand vor veni atacurile si pe el se va scuza omu, ca doar are bacul anu asta :D .

Nici la interne nu e primul, ca il bate Cocomarla :))
 

corli

member
Scor reacție
38
Nu muri bre, ca pe urma ai tai colegi iarasi tipa pe aici ca luam sate doar de la inactivi si de la cei care se lasa :D
 

DeletedUser44036

TaranCuBMW.ro nov 05,2013 21:17
Imi cer scuze pt greseala din prima circulara, este vorba de colegul [player]dr@k3[/player], am pus bb-codes gresit :(

DECI:
Urmare atacurilor din partea celor din [ally]Time[/ally], colegul nostru [player]dr@k3[/player] a decis sa paraseasca aceasta lume dar sa isi lase satele in trib.
Cei interesati, pot rezerva maxim 4 sate de-ale sale. Puteti lansa nobilii oricand, le-a golit colegul inainte sa dea stergere.


Spor la innobilat!


Conducerea


Cum se distreaza conducerea Time, dand circulare prin H.V .
 

DeletedUser3357

Jucatori ce sa zicem...
Dupa ce s-au batut cu triburile de margine avand aliante si pna-uri peste tot, au fuzionat intrun final cu tribul de mijloc wall, recent au recrutat din gods, au preluat sate de la cei recrutati sa ajunga si ei langa HV ca altfel nu au fost in stare, acum da mesaje in HV de genul celui de mai sus.
patetic, penibil.
 

DeletedUser42201

Jucatori ce sa zicem...
TaranCuBMW.ro nov 05,2013 21:06
Buna seara!

Urmare atacurilor din partea celor din [ally]Time[/ally], colegul nostru [coord]dr@k3[/coord] a decis sa paraseasca aceasta lume dar sa isi lase satele in trib.
Cei interesati, pot rezerva maxim 4 sate de-ale sale. Puteti lansa nobilii oricand, le-a golit colegul inainte sa dea stergere.


Spor la innobilat!


Conducerea

Rege kostas nov 05,2013 21:11
adika? cine?

TaranCuBMW.ro nov 05,2013 21:13
[player]dr@k3[/player]

imi cer scuze, am gresit bb codesul

Rege kostas nov 05,2013 21:13
ok

Rege kostas nov 05,2013 21:15
dr cu atitea sate cum sa renunte?

TaranCuBMW.ro nov 05,2013 21:17
i-au fost demolate in mare parte si s-a ofticat

Rege kostas nov 05,2013 21:22
totusi nu pot intelee nu a avut sprijin su ce naiba?
nu stiu cum joaka unii eu am castigat o lume dar si aici jok fiindca am 4 jucatori deosebiti restul numai ingimfati ..sate multe si ajutor cind soliciti... ei te ameninta cu internele)))))))))))))))cam sa se joaca aici.)))))de aia cad titanii...asa vor cadea toti fiindca nu stiu sa se faca apreciati..si indragiti)))))

TaranCuBMW.ro nov 05,2013 21:23
o sa facem schimbari majore in conducere, ca aici e problema
sa se termine cu contul lui drake ca e destul de mare si probabil o sa il urmeze si cineva din conducere care ne-a facut zile negre pana acum

Rege kostas nov 05,2013 21:26
da esti istet bravo,,,m-ai inteles perfect..sper sa jucam frumos...acest joc nu se joaca sub presiune si amenintare si nici sa sfidee jucatorii fiindca toti sintem in acelasi grup comun....

TaranCuBMW.ro nov 05,2013 21:33
probabil saptamana viitoare vom face un nou trib, doar cu cei activi si care stiu sa joace in echipa... o sa te anunt cand trebuie sa schimbam tabara, asta daca vrei in continuare sa joci printre cei mai buni

Rege kostas nov 05,2013 21:48
da desigur noi cei cu exp.care jucam 12 ore pe zi nu ne comparam cu cei ce tipa la 10 atacuri..eu am avut 12 pagini de atacuri si nu am tipat delok))))))))))degeaba au sate multe daca nu au suport in lumea triburilor__si pe deasupra te privesc si de sus))))o seara buna si sa ma anunti

TaranCuBMW.ro nov 05,2013 21:49
la fel, ne auzim

Rege kostas nov 05,2013 21:57
Nu uitati ca singurii care decid internele sunt membrii conducerii, intotdeauna verificati veridicitatea mesajului sau destinatarul. Mare atentie la astfel de fraude, caci tribul Time nu pot sa joace altfel decat cu mizerii de strategii de acest gen.

TaranCuBMW.ro nov 05,2013 21:59
pai stiu ca aia-s dati dracu, niste nebuni...

Rege kostas nov 05,2013 22:00
.....)))))))))))))))

patetic, penibil.

nici eu nu puteam sa o spun mai bine :))
 

DeletedUser3357

naivi o sa existe si pe lumea 100.
japite care isi recunosc limitele de pe harta si apeleaza la astfel de ciumbuslucuri ca sa supravietuiasca mai rar.. dar nu e bai, vine randul tuturor.
 

DeletedUser44460

Moderator, te rog sa inchizi tema, războiul acesta nu mai exista.
 
Sus