Runde diverse.

Who???

member
Scor reacție
0
Va salut pe toti cititorii acestui mesaj, propun diversificarea rundelor de speed, si anume revenirea la modurile clasice ca de exemplu: Paladin cu camera de arme, limita de farmare 1.000.000 si productie marita, sau acele runde unde pe mapa se gaseau 4 sate cu punctaj foarte mare si mult deff.
Poate mai sunt si alti doritori, jucatori de speed care sustin ideea.
 

sersil00

member
Scor reacție
0
Va salut pe toti cititorii acestui mesaj, propun diversificarea rundelor de speed, si anume revenirea la modurile clasice ca de exemplu: Paladin cu camera de arme, limita de farmare 1.000.000 si productie marita, sau acele runde unde pe mapa se gaseau 4 sate cu punctaj foarte mare si mult deff.
Poate mai sunt si alti doritori, jucatori de speed care sustin ideea.
+1, sau o runda de 3-5 zile :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Cred ca am mai trecut pe undeva pe aici, inclusiv ceva raspunsuri la suport legat de anumite restrictii de la setari.

1. Armele la paladin nu mai sunt posibile.
2. Satele supradezvoltate - aici trebuie testat, ca la ultima incercare a dat crash.

Runda lunga va fi incepand de duminica ( 26 Iulie ) probabil va tine pana vineri sau sambata ( 1 august ).
Asa ca astept propuneri de setari.
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Nu puneti runde lungi, n-are sens. Sunt castigate prea usor.

Puneti cate 2-3 runde pe zi, 207, 505 , start 26 productie x2 / Start mine 6 in special . Daca sunt runde e ok, macar 2 runde sa fie pe zi.
 
Ultima editare:

Bucatii

member
Scor reacție
0
Și eu aș juca o rundă lungă, Raka.
Și de 7 zile merge una, nu au mai fost de mult.
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Nu puneti runde lungi, n-are sens. Sunt castigate prea usor.

Puneti cate 2-3 runde pe zi, 207, 505 , start 26 productie x2 / Start mine 6 in special . Daca sunt runde e ok, macar 2 runde sa fie pe zi.

Cateodata nu merge cum vrem noi, runda lunga va fi, trebuie sa fie.
 

ToXiC-

member
Scor reacție
0
Da , poti pune eventual o runda, de vreo 2-3 zile :) locul 1 200 PP

Pune zilnic daca poti si ai timp te rog 2-3 runde pe zi :) Mersi !
 
Sus