Runde Speciale

  • Autor subiect DeletedUser3986
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser3986

A venit vremea sa ridicăm putin standardul rundelor Speed.
In acest week-end va propunem 3 runde speciale.

1 - Distruge Inamicul

In ce consta aceasta runda:
- Jucătorul cu satul cel mai dezvoltat castiga runda.
- Nu se pot cuceri alte sate
- Fiecare jucător pentru el.

2 - Pentru trib

In ce consta aceasta runda:
- Fiecare trib e format din 2 membrii
- Castiga tribul care reuseste sa acumulezeun numar de puncte stabilit
- Ajutorul vine doar de la partener.

3 - Distruge Inamicul
Aceleaşi setari ca la prima runda, numai ca veti avea posibilitate sa jucaţi alături de inca 2 prieteni.


Viteza pentru aceste runde este de 400
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Bv stil , in sfarsit ..
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

stil , si mai am o intrebare , pe viitor tot speeduri de 200 o sa avem :) sau o sa creasca usor usor ? :)
 

DeletedUser

stil eu cred ca ii prea mult totusi :| cam max 7 ore tine o runda de cat totusi ii cam exagerat timpu da dont matter :-j
 

DeletedUser

Wtf? o_O 12 ore de cat? :) In 12 ore faci 2 runde lejer poate chiar 3 de 400 ! :D Cam prea mult... Cum zici tu sa ne bucuram de runde cu speed mai mare... Dar 2 cat round de 12 ore e prea mult... in 12 ore pe speed 400 poti sa ajungi si la 10 sate (zic asa ca o idee) ! o_O
 

DeletedUser20549

un lucru nu imi place si acel lucru este ca nu poti cuceri alte sate doar sa dezvolti satul......oricum imi place viteza pacat ca nu poti cuceri alte sate.
 

DeletedUser

Felicitari tuturor care s-au implicat in a aduce speed cu viteza 400 !
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser3986

Wtf? o_O 12 ore de cat? :) In 12 ore faci 2 runde lejer poate chiar 3 de 400 ! :D Cam prea mult... Cum zici tu sa ne bucuram de runde cu speed mai mare... Dar 2 cat round de 12 ore e prea mult... in 12 ore pe speed 400 poti sa ajungi si la 10 sate (zic asa ca o idee) ! o_O

Aici trebuie sa`ti dau dreptate. Voi face runde de 4 ore dupa care veti avea posibilitatea sa jucati o runda normala pana a 2 zi cand incepe o alta Speciala.

Merci pt acest aspect
 

DeletedUser

wow stil frumoase runde... insa.. un speed CAT de 12 ore.... si fara innobilari.. avem 80% sanse ca 15 oameni sa ajunga cu 12154 pct pana la sfarsit
te asteptam cu noile modificari :D
 

DeletedUser

aici se va vedea calitatea jucatorilor...nu conteaza timpul...poate sa fie si de 30 de ore...care va avea de spus se va remarca la inceput ;)
 

DeletedUser

Si daca intra prea multi o sa bubue imediat servru:D...oricum felicitari pt realizare
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus