Rusinica Newage

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

nu asta a facut intotdeauna?
te mai mira faptul?
problema e ca majoritatea au inceput sa-i vada fata si nu e bine...pt ea :D
 

DeletedUser14300

;)) asa crezi?...sau v-au expirat replicile si bagati si voi acolo sa fie...poat epune cineva botul...eu macar v-am adus probe pt toate afirmatiile mele...si va mai pot da si altel...voi?...doar vorbe in vant...mai stam de vorba cand veniti cu ceva concret...pan aatunci...la mai mute atacuri pe satul ala al meu...poate va iese strategia...sau ajung si eu s ao inteleg...ast ae...daca nu am anii vostri de experienta pe triburi...prind mai greu strategiile...sau poate imi recomandati cartea aia din care va documentati voi de ati ajuns asa buni...
 

DeletedUser

xena a fost o fricoasa pe care am acceptat sa o recrutam!!!
la fel ca si tine,cand te-ai vazut incoltita ai fugit
dar pana cand????o data va veni si ziua ta
daca eu pierd sate cu zambetul pe buze, tu vei plange la toti jucatorii sa te apere,asta e diferenta dintre noi.Unul joaca de placere,adica eu, si unul joaca de disperare,din disperarea de a avea cat mai multe sate!!!!
pe ce ma bazez??? simplu cine e toata noaptea on???nicu mi-a zis ca retrageai sprijinul la 2 -3 noaptea, la 5 noaptea incepeai atacurile

recunosc ca e vina mea ca nu ma las manipulat de aceasta 'doamna' ca toti ceilalti cu care a stat de vorba si imi pare rau pt dansa daca unica strategie a ei de lupta este implorarea milei celolarti participanti la joc.Eu credeam ca acest joc se bazeaza pa strategie,pe tactici de lupta si mai ales pe fair-play ca doar e vorba de un joc?????si nici decum pe tertipurile ieftine feminine.
 

DeletedUser

eu greu pt tine sa intelegi strategia aia, punei pe baieti care da atacuri de pe contul tau sa iti spuna cum sta treaba daca nu intelegi ca ei se mai pricep la ceva macar, iar ce ai adus tu aici sunt numai falsuri ;) ti-am zis ca eu nu fac harti de genul asta, iar ideia mea de fuziune cu UFO era inainte sa fuzionam cu RB iar tun in acea harta ai trecut R~W :p ce inseamna sa fii p#@t :).
 

DeletedUser

deja devine can-can (sper ca nu mi se cer drepturi de autor :))... ti-am cerut dovezi... nu mi le-ai dat... cred ca e cazul sa ma retrag din acest topic... nu fac altceva decat sa ma complac atitudinii tale...
ai fost si vei ramane o dezinformatoare... sper ca in viata reala nu esti asa ...
 

DeletedUser14300

=)))) asa e ...eu sunt disperat adupa sate...cand am intrat la voi si am ** cu comod sa cedez mar eparte din satele mel eus-ului pt a nu mi s emai reprosa ca am crescut in umbra lor...cine imi zicea sa nu cedez nimic?..daca imi pasa de sate acceptam sa le cedez atunci?...pffff...
si cand s-a facut actiunea aia pe florio de am bagat eu cu gothik nobili pe niste sate la curatarea carora participasei si tu...cine urla ca vrea satele...eu?...pfff...ai uitat ca pt un sat de mi l-ai curatat tu de la florio...eu ti-am dat tie doua? iar o sa iti creasc anasul...nu e frumos sa minti...rusinica...
cine a cerut cui sprijin?...cand va ataca tiest0?...cine imi cerea sprijin desi stia c ane sunt si aia aliati??? pfffff...serbanica.... serbanica.... fa un upgrade la memorie ca te lasa...
 

DeletedUser

aici parca era vorba de sparta vs newage...

propun inchiderea temei pt ca ultimele 9 pagini nu mai au nicio relevanta pentru ceea ce s-a propus a se discuta.
 

DeletedUser

e cea mai tare tema asta. poate doar numele ei nu se potriveste. in rest iesa la iveala multe lucruri de pe lumea 5. mai multe decat in orice alte teme se pare.
iesa laa iveala planuri, idei, apar acuze si justificari, adevaruri si minciune, disperare si defaimare; ciudosi si laudarosi.
sa plecat de la newage vs cel mai bun si mai bine organizat trib de pe lumea 5 - krombach; sa trecut prin new~u vs Rw, sa vorbit putin si de ufo, unique si lod. asteptam si alte triburi sa isi faca aparitia pe aici. in sfarsit o tema specific "politica si propaganda". eu unul sunt satul de celelalte teme unde fiecare isi posteaza statisticile cu innobilarile lui impotriva nu stiu carui trib. mai bine se facea si o rubrica "statistici" special pentru genul ala de jucatori.



si lasa-i draga sexy sa se si certe putin. se fac toate intr-o anumita limita. ;)
 

DeletedUser

=)))) asa e ...eu sunt disperat adupa sate...cand am intrat la voi si am ** cu comod sa cedez mar eparte din satele mel eus-ului pt a nu mi s emai reprosa ca am crescut in umbra lor...

asta inseamna ca ar fi trebuit sa cedezi toate satele,sa ramani numai cu cateva,alea pe care ai reusit tu sa le cuceresti inainte de a intra in us
dar cum sa faci asa ceva din moment ce tu le-ai innobilat doar din altruism,pt a-ti ajuta colegi,pt a le trimite sprijin...nu ai avut alte interese ;)
 

DeletedUser

=)))) asa e ...eu sunt disperat adupa sate...cand am intrat la voi si am ** cu comod sa cedez mar eparte din satele mel eus-ului pt a nu mi s emai reprosa ca am crescut in umbra lor...cine imi zicea sa nu cedez nimic?..daca imi pasa de sate acceptam sa le cedez atunci?...pffff...
si cand s-a facut actiunea aia pe florio de am bagat eu cu gothik nobili pe niste sate la curatarea carora participasei si tu...cine urla ca vrea satele...eu?...pfff...ai uitat ca pt un sat de mi l-ai curatat tu de la florio...eu ti-am dat tie doua? iar o sa iti creasc anasul...nu e frumos sa minti...rusinica...
cine a cerut cui sprijin?...cand va ataca tiest0?...cine imi cerea sprijin desi stia c ane sunt si aia aliati??? pfffff...serbanica.... serbanica.... fa un upgrade la memorie ca te lasa...



ca sa vada lumea cine MINTE:)

RUGAYAH în data de 05.01. la ora 18:42
organizez nist eatacuri pe florio,ma poti ajuta sa ii curat satele???dac avrei iti pot da sate d ela Utacpiti in k60????

74.E~W=>Serban-Bantu (078|644) K60 12,154 Necunoscut Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2009-01-08 23:35:48

1 ti-am demonstrat cine minte cu atacurile,ai rap cu zidul la niv 4
2 uite de ce am sate,ca am negociat cu tine sa ma implic in eliminarea lui florio

ps se pare ca a fost baiat destept cand a facut ce a facut pe mess

eu inchei aici orice discutie!!!
 

DeletedUser

upsa...se prabuseste mitul RUGAYAH???

neeee...mai sunt destui naivi pe L5 ;)
 

DeletedUser

rugzila sa stii ca ai tote felecitarile mele ...
daca ai reusit sa il aduci pe serban pe forumul extern, jos palaria (sapca sau ce mai aveti pe scafarlie) ... trebuie ca te-ai intrecut pe tine in minciuni si ipocrizie si recunosc ... e lucru mare :)))) bv bv inca o data ...:rolleyes:
 

DeletedUser11275

he he he baietzi reintors de pe meleaguri straine...rugayah..zice ca a vrut pna cu sparta..MINCIUNA

1-Ce am vrut eu sa II fac lu rugayah dupa ce a tradat us..stiti voi ce? am pus-o sa cedeze sate..in ce sens? satele pe care le luase cu ajutorul meu si a altora..dupa ce a zis ca us nu o mai reprezinta am facut asta..si a cedea sate e foarte greu...lumea a vazut-o afara din trib si a inceput sa o atace in disperare..si rw poate confrma...apoi s-a dres si a inceput cu pupici la mai marii jucatori de pe l5..poate poate cade ceva...si a reusit

2.Nu a vrut pna cu sparta..a fost cam obligata sa il faca...avandu-l pe scorpio prins intre sparta si rw nu a riscat nimic(fara sa stie ca omu ala nu va fi atacat de noi) pna-ul dintre sparta si new~u s-a facut din nevoia ca jucatorii din new~u de langa noi sa poata sprijini linistiti newage

3..Cand mt se batea cu newage...regina rugayah sprijinea granita mea...fiind aliata cu mt dar si cu newage...dar lucrul asta era stiut de toti in afara de noi care dadeam ca prostii pe blindajele new~u-ului trimise pe newage...dragostea ei pentru newage(ca ma atacau pe mine) depasea atunci orice granita...se vede ce dragoste le poarta acum, cand isi bea ceaiul in unique:D

4.Sate ca amintire rugayah a avut de la multi jucatori..si va mai avea..e bine sa le faca copy paste sa nu le uite pozitionarea

5.Cineva Vorbea de Prince Sinatuo ( o femeie cu mare caracter pe care o respect) prince sinatuo este unul dintre jucatorii care au crezut in rugayah..iar rugayah a tinut-o prietena doar doar s-o lasa vre-odata si i-o ceda satele
Prince Sinatuo, dupa nume este un jucator care imi este prieten,cel mai frumos lucru pentru mine este ca am realizat o dinastie cu numele sinatuo formata din jucatori independenti , jucatori cu onoare si care stiu sa iti arate respect daca stii sa le arati

6.si acu poate miroase a lauda..dar stiti cine a facut-o "importanta" pe rugayah? o jucatoare pe nume Daemonic..jucator puternic care cand avea 500 de mii de puncte rugayah avea 150 de mii..provenita dintr-un trib relativ de nivel mediu imi este prezentata de daemonic...o prezint mai departe lu scorpio si o credem un jucator de viitor...king da si mie o mana de resurse sa mai bat un taler...oki rugayah..oki..ca am de unde, cum sa nu...hai inobileaza la brat cu mine satele astea sa te faci si tu mare..poate odata si odata o sa devii destul de puternica incat impreuna sa facem treaba buna..se vede ce treaba...a stiut sa isi bata joc de toti a batut fierul pe barba ei cat a tinut, cand n-a mai tinut a plecat la al mai tare...stiti voi..sa schimbam prietenii ca pe sosete...

7.rugayah jocul asta nu consta in cine are mai mlte sate...ci cine are mai mult caracter...e valabil pentru toti asta..daca eu am luat anumite sate le-am luat pentru pozitionare..la inceput inobilam aiurea dar am fost pus cu botu pe labe ca nu e bine sa fii pe 5 continente...si s-a adeverit...pt k niciun jucator nu poate risca sa se faca mare printre aliati sa mai ia un sat in 83 si unu in 54...nu asta inseamna puterea..uite eu akm pierd in fata newage-ului..foarte bine..lupt de unu singur pana la ultimul lancier..pana la ultimul sat...pana la teoria lui 116...dar castig mai mult decat voi..cei care nu stiti ce inseamna respect, onoare si respect FATA DE CEI CARE TI-AU PUS "STILOU' IN MANA SI TE-AU INVATAT CE INSEAMNA JOCU ASTA
 

DeletedUser14300

ca sa vada lumea cine MINTE:)

RUGAYAH în data de 05.01. la ora 18:42
organizez nist eatacuri pe florio,ma poti ajuta sa ii curat satele???dac avrei iti pot da sate d ela Utacpiti in k60????

74.E~W=>Serban-Bantu (078|644) K60 12,154 Necunoscut Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2009-01-08 23:35:48

1 ti-am demonstrat cine minte cu atacurile,ai rap cu zidul la niv 4
2 uite de ce am sate,ca am negociat cu tine sa ma implic in eliminarea lui florio

ps se pare ca a fost baiat destept cand a facut ce a facut pe mess





eu inchei aici orice discutie!!!


de ce nu dai tu mesajul ala mai departe...cui are chef s ail verifice!!!...sa iti spun eu de ce nu?...pt ca nu il ai...fi serios...eu nu ti-am cerut ajutor cu florio;))
ai luat atunci un sat de al utacpiti la schimb pe unul curatat de tine pe care m-ai rugat sa bag eu nobilii...corect...dar celelalte...luate in decembrie?...ca atunci nu au fost atacuri pe florio;))...si nu am zis niciofata ca nu mi-ati dar zidul jos la satul ala...a fost si al 2 la un moment dat...dupa o suta, poate chiar si mai multe atacuri putea sa pice si de tot...dar strategia asta a voastra e problema...asta nu o inteleg...ziceati ca vreti sa imi rupeti mie trupele???...sau sa le rupeti pe ale voastre..nu mai inteleg...pt ca pierderile mele sunt minore in comparatie cu voi...un zis daramat pana la 2 si ridicat la loc...si cateva trupe care ar putea muri chiar si de plictiseala asteptand urmatorul vostru atac...

http://ro5.triburile.ro/public_report/56441f29caac431381fab1f1fe4efcc5
http://ro5.triburile.ro/public_report/a42bb73dad382f640207378d1b9831f4
http://ro5.triburile.ro/public_report/b13837ae4575e490a2a4568e840b15c0
am 25-30 de atacuri dinastea...cel putin!



offf...serbane...in disperarea mea dupa sate ce de ti-am mai dat si tie...sau de astea ai uitat???....;)) pai asa impartiu si tu cu altii satele de ti le lasa comod?...iar probele mele nu sunt false se pot verifica de oricine...posteaza aici un printscreen cu mesajul ala daca tot zici ca ti l-am trimis eu;))

x020 America (060|612) K60 9,695 Unknown tavi272000 [New~U] serban-bantu [E~W] 2009-01-01 22:01:22
serban-bantu ~{ 15 }~ (074|637) K60 10,469 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-31 14:15:16
serban-bantu ~{ 14 }~ (082|635) K60 10,469 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-31 05:48:42
75.E~W=>Serban-Bantu (084|632) K60 12,154 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-30 17:55:35
vmihai98 (128|597) K51 12,130 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-30 16:35:19
serban-bantu ~{ 12 }~ (079|633) K60 10,469 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-30 14:13:41
vmihai97 (127|597) K51 12,154 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-30 12:59:56
serban-bantu ~{ 11 }~ (076|632) K60 10,469 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-30 04:14:31
serban-bantu ~{ 10 }~ (079|627) K60 10,469 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-29 19:28:48
ciudati 01 (139|577) K51 9,712 Unknown tavi272000 [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-29 13:43:09
~~Valy 039~~ (066|612) K60 9,758 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-29 01:55:31
x09 America (062|613) K60 11,074 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-28 00:47:41
Burgenland 13 (054|603) K60 11,550 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-27 21:58:29
serban-bantu ~< 03 >~ (048|614) K60 10,469 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-27 18:35:25
ahile28 17 (080|634) K60 10,316 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-24 08:17:28
serban-bantu ~ 01 ~ (078|607) K60 10,469 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-23 14:16:17
molooss40 (077|605) K60 11,558 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-23 10:01:57
-51- Diva (082|601) K60 12,154 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-23 02:05:21
serban-bantu ~ 02 ~ (080|605) K60 10,469 Unknown Utacpiti [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-21 12:58:15
Sat de barbari (109|577) K51 10,469 Unknown tavi272000 [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-20 01:46:53
berlogia2 (167|588) K51 11,824 Unknown berlogyus [New~U] serban-bantu [E~W] 2008-12-16 05:51:09
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Habar nu ai ce se intampla intre comod si serban =)) doar jucatori mari pot stii ce se intampla si cu multa experienta ceia ce tu nu ai ;) maine o sa mai postez niste discuti sa te vad atunci ce mai zic, sa vedem cine a zis ca sa facem pace cu voi si sa dam in newage catre ALIAT noi sau noul tau amic ;) a venit cu propunerea asta ? si zici ca nu cereai sprijin ca te ataca florio ? lasa ca maine o sa caut si prin arhiva si o sa iti arat si asta ;) uiti ca iti venea sa plangi ca pierzi sate si matrix venea si iti zicea sa stai linistia ca le recuperam noi ai uitat asta nu ?

uite ca nu mai puti sa astept pana dimineata, ia sa te vad ce recunosti de aici ?

RUGAYAH în data de 15.11. la ora 23:41 Citat Prelucrare Şterge
=))))de unde le scoateti frate...de cand am intrat in E~W rad nonstop....mi-e si frica sa mai intru pe forum...cine stie ce mai gasesc pe aici!


RUGAYAH în data de 15.11. la ora 23:59 Citat Prelucrare Şterge
:)))))chiar nu aveti ce face...cat ai cautat-o?

MATRIX style în data de 20.11. la ora 00:01 Citat Prelucrare Şterge
tin sa va anunt si pe voi ca rugayah are peste 30 de atacuri de la US... stiu asta de la leul999 care ii este sitter in momentul de fata

SchijaXtr3m în data de 10.12. la ora 20:29 Citat Prelucrare Şterge
va aduc eu din elvetia:p...daca o sa ma intorc inainte de sarbatori;)) daca nu le tinem pt la paste:)))


RUGAYAH în data de 14.11. la ora 22:33 Citat Prelucrare Şterge
:(((mai pierd un sat...ataca nef****** ala de florio...trebuia sa fi dat printscrine la putza lui cand am avut ocazia sa il fac de ras la toti:)))...va postam poza cu creierul lui acum:)))...ca sigur acolo il tine!
Prelucrarea RUGAYAH în data de 14.11. la ora 22:34

MATRIX style în data de 14.11. la ora 23:05 Citat Prelucrare Şterge
n-are draga nimik ... le vom recupera pe toate dar vor ajunge in custodia noastra si restul de sate ale lor :)

RUGAYAH în data de 14.11. la ora 23:12 Citat Prelucrare Şterge
:x ma faci s am asimt mai bine...dar tot imi e ciuda...trebuia s ama fi gandit ca are satele lipite de alea...si ca pana ajunge sprijinul de la mine le pierd:(((si m-a si intrebat comod aseara:">

MATRIX style în data de 14.11. la ora 23:13 Citat Prelucrare Şterge
n-are nimik... se recupereaza... you will see ;)

Awadhy în data de 15.11. la ora 15:04 Citat Prelucrare Şterge
nu`ti face griji :> ca`i taiam putza cand ajungem la el :))))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11275

irelevant rugayah..irelevant..vad ca incet incet cam toata lumea iti cam inchide gura..pentru ca stii si tu ca politica asta a ta expansionista nu este decat un mare circ, o falsitate enorma...ai cere sprijin si de la dusmani ca sa rezisti, te-ai da bine si cu cel mai distrus jucator de pe l5 daca ai avea de castigat..

sa zicem ca scap cu fata curata din razboiul cu newage..si ma refac la loc sa presupunem ca devin la loc intemeietor de trib cu mare putere de decizie...facem pariu ca atunci ai veni la ine sa imi zici ca e mai bine sa renuntam la orgolii si sa ne intelegem mai bine??? hmmmm te rugam sa astepti putin, sa nu pleci din us pana nu vorbesc cu toti aliatii sa rezolv problemele..fara sa stiu ca tu erai cea care imbarligase pe toata lumea

ar trebui sa recunosti ca fara cunostintele pe care le-ai avut la inceput nu pupai tu triburile.ro...pacat ca in jocul asta mai sunt jucatori cu onoare jucatori care stiu sa ajute si vecinul de langa el..pacat ca tu nu stii sa pretuiesti nimic..fa o recalculare a faptelor tale, si vei vedea ca de fapt nu ai construit nimic prin munca ta..ci doar prin munca altora...si mie mi-ai cerut sa atac anumiti jucatori chiar si de la 50 de ore si mie mi-ai cerut resurse sa bati taleri..si mie mi-ai cerut sprijin cand erai atacata de **** cine si cavbaleria mea grea facea slalom ca sa ajunga la tine...asa ca ceea ce zic baietzii din rw este perfect adevarat..oamenii aia nu ar mintii doar ca sa se afle in treaba..si le dau dreptate pentru ca stiu ca si cu mine ai facut la fel

si acum ma gandesc la ceva
rw este un trib puternic..cu experienta in lupte.. pacat ca nu are punctajul si extinderea tribului in care esti...daca rw ar fi fost pe locul 1 acum ai fi facut in asha fel incat sa fii acolo...in unique ai pna cu newage alianta cu ufo..stay bine merci..in caz de pica unique newage e o varianta superba..doar catalin si restul din newage sunt prietenii tai cei mai buni..sau stay...vad ca toti sunt prietenii tai..ai grija sa nu se supere toti pe tine si sa te trezesti izolata, toate astea din cauza grandomaniei si a politicii tale falimentare...

faza dura..las eu sitter pe cineva fara sa stiu ca acel cineva are pe rugayah in contul lui(din respect pentru acel jucator nu vreau sa-i dau numele, omu nu are nicio vina)...plec la munk iar rugayah sta sitter minim 9 ore in contul meu..precizez ca pana atunci newage luase decat un singur sat in granita...revin acasa si intru pe cont..si ca de obicei verific la login ip=ul celui ce mi-a stat sitter( am o lista cu ip-urile celor care mi-au stat sitter) vad un ip necunoscut imediat deschid programul de arhivare si o descopar...intru pe mess si ** cu ea....zice: buna ce faci..esti ok? esti bine..zic eu da...dar nu Ii zic nimic /.vreau sa vad daca are tupeul sa recunoasca...o zi tace dupa o zi II zic eu si incepe sa o dea in diverse cu mine..ca de fapt ea nu imi vrea mie raul ca **** ce c-o fi c-o pati...apoi aflu de la ***** jucatori mari din newage care si-au vandut conturile celor din mt ca de fapt rugayah imi sponase tot contul cu date exacte...apoi afla ca primeam sprijin de la cativa aliati si se duce fuga la ei cu mesaje de genul " buna ce faci...am vazut ca ai sprijin pe king, stay linistit ca nu o sa spun la sefii tai ca sa iti fac probleme=vezi doamne poate retrage sprijinu omu' de pe mine:D=

apoi da pe tava toata tactica mea si incepe newage sa ataca satele mele la sigur..fara spionaj fara nimic..decat un full maxim 2 cu 4 nobili in spate si sprijin la secunda...daca acest personaj nesemnificativ nu ar fi recurs la metode josnice newage nu ar fi miscat pre amulte in fata mea....asa ca orice lucru pe care il zice cineva negativ despre tine, are sanse minim 90% sa fie adevarat..daca nici eu nu te cunosc nu e cunoaste nimeni..
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus