rvansa :))

  • Autor subiect DeletedUser4645
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser5168

cred ca e prea tarziu pentru asa ceva... dar nu strica sa incerci, i-ai face un bine :p
 

DeletedUser5168

=)).....asta este... mai trec oleaca pe la forumul lor, sa ma mai destind oleaca...ca sunt cam obosit ;))
 

DeletedUser4833

iti dai seama ca nu puteam spune depsre mine ce am spus...insa te inteleg...si mai bine lasa-o asa ca nu vreau sa a cert cu tine pt o prostie
 

DeletedUser4920

iti dai seama ca nu puteam spune depsre mine ce am spus...insa te inteleg...si mai bine lasa-o asa ca nu vreau sa a cert cu tine pt o prostie



Inteleg ....Televizoru asta si mess-ul au provocat serioase tulburari .



Chiar nu are rost sa mai citesc ceva din ce scrii tu poate un Voltaire un Rousseau sa inteleaga ca si ei au fost considerati genii dar neintelesi la inceput ca si tine :)
 

DeletedUser5168

In continuare strategiile tribului revansa :D

33884298ww1.png



94395363rh1.png



52846686vl2.png



56380957pt4.png


au planuri mari baietii :D


49520868vc6.png
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Atac in roi sa imi explice si mie cineva sunt n00b de 2 zile joc Triburile.ro :(
 

DeletedUser5168

iti spun eu... stiu de pe speed: vine tot tribul pe tine...cu tot ce are....vin cu catapultele, iti dau jos toate cladirile (minele, fieraria, cladirea principala), dupa un timp incep sa vina cu nobilii vreo 20 de atacuri, nu conteaza ca se innobileza intre ei.... asta e ROIUL
 

DeletedUser4920

iti spun eu... stiu de pe speed: vine tot tribul pe tine...cu tot ce are....vin cu catapultele, iti dau jos toate cladirile (minele, fieraria, cladirea principala), dupa un timp incep sa vina cu nobilii vreo 20 de atacuri, nu conteaza ca se innobileza intre ei.... asta e ROIUL



Tu crezi ca pe lume normala ma innobileaza pe mine ?:))


Nu cred si de eram langa ei
 

DeletedUser2147

Mie imi place chestia cu stelutele :))
Adica de unde pana unde conteaza daca am 5 mil de puncte , sa zicem, pe o lume, la parerea in trib? Putin cam discriminatoriu nu crezi huntere? Oricum, super tare si ingenioasa ideea :p :)) =))
 

DeletedUser

@DarK AngeL 00
Daca ai CP fa un pustiu de bine si da-le o circulara la toti membrii Revansa cu strategiile alea.
Ei nu cred ca-si citesc prea mult propriul forum intern :rolleyes: :D
 

DeletedUser5168

nu sunt in rvansa....doar am pe cineva acolo... care mai imi da sitter cateodata..... :p.....
 

DeletedUser

De-aia am si zis CP si nu drept de circulara. Nu te-am acuzat ca ai fi double... pardon, ca ai prieteni acolo :D
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus