rvansa :))

  • Autor subiect DeletedUser4645
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser4645

Cel mai tare trib :)

DREPTUL LA REVANSAÎnsuşiri
Porecla: DREPTUL LA REVANSA
Prescurtare: Rvansa
Numărul de membrii: 233
Punctajul celor mai buni 40 jucători: 3.935
Punctaj total: 17.101
Punctaj mediu: 73
Rang: 7

Felicitari baieti. COnduceti detasat

Deja aveti razboi cu Shhh ? :)
 

DeletedUser5168

noi am fost trecuti din oficiu...fara sa ne anunte nimeni....desi sunt la cateva zile distanta de noi ei ne-au trecut la dusmani din prima zi.... nu mai am cuvinte... :))))
 

DeletedUser4645

Rang| Porecla| Punctajul celor mai buni 40 jucători| Punctaj total| Membri| Medie de puncte jucători| Sate| Medie de puncte sat|
5| GT| 4.193| 10.536| 124| 85| 124| 85|
6| ~TOR~| 4.142| 11.990| 147| 82| 147| 82|
7| Rvansa| 4.044| 17.868| 236| 76| 236| 76|

Sunt singurul ce a observat diferenta ? :))
 

DeletedUser5168

careva interesat de diplomatia lor?

Aliaţi
300
Wolwes
~G9~
THOR
A.P.S.
A-L
~S-F~
T.G.E
LI
-LR-
C.D.
~TK~
=GRL=
Punish
AsaS
Rvnsa2
Saint
S-d-F

Pact de neatacare (PNA)
SEPIA
NTL
*PRS*
*KMD*
LdT
T.U.K.
~T.H~
MASTER
~VH~
~PHX~
LR
Steaua
L*T*R
C.M.S
DL$
C~N
M.I.T
B-X
~FOX~
T.S.E.
L*G
*?*

Duşmani
NOA
»Shhh.


suficienti aliati? :eek::eek::eek:
 

DeletedUser4645

Mult succes tribului Rvansa. Poate ca 2-3 sate la 2-3 luni le vor ajunge ... la cati aliati au :))
 

DeletedUser

vreau si io la aliati!!!! macar o fuziune ceva!? plizzzzzzz....
inca nu s-a invatat lectia de pe l5. credeam ca o sa fie totusi umpic diferit, ca unii o sa priceapa ceva. eh.
un fel de stereotip, triburi mamut toata lumea impotriva lor, gt un fel de immo va domina l6 (decat ca probabil o va face fara prea mult drept la replica) si noi restu o sa ne invartim pe unde putem.
 

DeletedUser

careva interesat de diplomatia lor?

Aliaţi
300
Wolwes
~G9~
THOR
A.P.S.
A-L
~S-F~
T.G.E
LI
-LR-
C.D.
~TK~
=GRL=
Punish
AsaS
Rvnsa2
Saint
S-d-F

Pact de neatacare (PNA)
SEPIA
NTL
*PRS*
*KMD*
LdT
T.U.K.
~T.H~
MASTER
~VH~
~PHX~
LR
Steaua
L*T*R
C.M.S
DL$
C~N
M.I.T
B-X
~FOX~
T.S.E.
L*G
*?*

Duşmani
NOA
»Shhh.


suficienti aliati? :eek::eek::eek:

Looks like a dream, a bad dream:D
 

DeletedUser4645

alooo, istoria se repeta ? iar aveti ca aliati jumate de harta ?! :)) incet incet o dominati pe toata (avand aliante peste aliante nu jucatori valorosi :D)
 

DeletedUser

bau

te crezi la telefon ma? avem aliati pentru ca stie de ce suntem in stare si noi ii respectam nu ca voi spioni prin alte triburi spartanu cu 7 8 conturi care a fost blocat si restu nu mai dau nume eu in locu vostru nas mai deschide gura
 

DeletedUser5168

te crezi la telefon ma? avem aliati pentru ca stie de ce suntem in stare si noi ii respectam nu ca voi spioni prin alte triburi spartanu cu 7 8 conturi care a fost blocat si restu nu mai dau nume eu in locu vostru nas mai deschide gura

e bine ca stii sa vorbeste bine romaneste :D....se mai pune si o virgula sau punct intre propozitii ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te crezi la telefon ma? avem aliati pentru ca stie de ce suntem in stare si noi ii respectam nu ca voi spioni prin alte triburi spartanu cu 7 8 conturi care a fost blocat si restu nu mai dau nume eu in locu vostru nas mai deschide gura

Cu ce "stie" ca sunteti in stare ? Ca ati castigat 2-3 runde pe speed ?
Atat aveti voi in palmares, ca in rest sunteti niste nimicuri, arata'mi tu ce'ai facut pe l1 sau l2 si atunci aliatii vostri o sa "stiu" de ce sunteti in stare.
 

DeletedUser

Pacat ca nu suntem mai aproape pe harta, sa ne putem scoate ochii din primele zile:D
 

DeletedUser

Pacat ca nu suntem mai aproape pe harta, sa ne putem scoate ochii din primele zile:D

Asta chiar e tare. Pai in primele zile are protectie si cand ramane fara protectie o sa aiba zid si probabil o sa te lase sa te bati putin cu zidul lui, mai mor din trupe strivite probabil de ceilalti care se grabesc sa escaladeze zidul, unii mai betivi de felul lor cad de pe zid si acolo raman. Mai mult ca sigur satul atacat o sa fie gol, fara femei, fara mici si fara bere. Asa ca soldateii tai o sa se intoarca rarefiati, obositi si cu buza umflata ca nu au sutit nici o resursa.

Legat de aliante... S-au mai vazut atacuri si chiar nobilari intre aliati... Si dupa aia ii vezi cum din aliati devin dusmani... Legat de ajutorul de la aliati... Ma bufneste rasul... Pe cand jucam pe lumea 1 am primit ajutor de la unul care era trecut la inamici cand am avut nevoie ca aliatii nu s-au simtit sa raspunda... Marea majoritate a aliantelor sunt pe hartie si pentru "linistea" membrilor tribului.

Eu unul nu trimit trupe unui aliat daca nu stiu exact situatia in care se afla, daca zidul e prea jos, daca are prea putine trupe, pur si simplu nu are rost sa il ajut, altceva decat sa pierd trupe nu o sa se intample.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

te crezi la telefon ma? avem aliati pentru ca stie de ce suntem in stare si noi ii respectam nu ca voi spioni prin alte triburi spartanu cu 7 8 conturi care a fost blocat si restu nu mai dau nume eu in locu vostru nas mai deschide gura
si dusmanii de noi moare de ciuda. huoo noua. bravo voua.
 

DeletedUser

te crezi la telefon ma? avem aliati pentru ca stie de ce suntem in stare si noi ii respectam nu ca voi spioni prin alte triburi spartanu cu 7 8 conturi care a fost blocat si restu nu mai dau nume eu in locu vostru nas mai deschide gura

cate conturi am avut???
poate nu stii sa numeri....
eu miam facut 2 conturi pentru a vedea la care imi da pozitionare mai buna
mia incuiat degeaba pentru 20 minute pentru k al doilea cont era deja in procesul de stergere..... na avut nimic de zis adminu
 

DeletedUser

te crezi la telefon ma? avem aliati pentru ca stie de ce suntem in stare si noi ii respectam nu ca voi spioni prin alte triburi spartanu cu 7 8 conturi care a fost blocat si restu nu mai dau nume eu in locu vostru nas mai deschide gura

Vad ca si aici va place sa va faceti de ras :) felicitari...

PS: sunt singurul care s-a saturat de astefel de indivizi? sunt singurul care simte ca jocul este stricat de acesti "maistri"? va rog luminati-ma.
 

DeletedUser2147

selejane, in locul tau as tacea. Poate esti mai bun pe o lume normala, ca pe speed nu prea te ai.
Abia astept sa ajung langa tine pe harta, daca voi continua cu L6 :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus