Sâmbãtã - Apel la pace - Omagiu: regelesatan

  • Autor subiect DeletedUser1627
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser1627

Sambata 15/09/2007

Toþi membri Shadow Alliance:
EMPIRE, EMP-A, EMP-A2, AVALON, DOW, ~KoA~, TEK, TEK-A, PUNKS, PUNKS-A

Vor OPRI orice atac sau cucerire ca omagiu pentru jucatorul regelesatan, acesta a suferit un accident de masina si se afla intr-o coma profunda, necesita o operatie foarte grea si costisitoare in AUSTRIA.
Acest omagiu sper sa fie adus de toti membrii Triburile, si sa dam dovada de solidaritate pentru acest jucator.

Toþi liderii de trib care vor sã se alature acestui demers sã posteze aici, ºi sã dea dovadã de OMENIE!!

Respect,
Eek!
 

DeletedUser

Familia CIRC va onora cererea voastra si,ca forma de respect,nu va ataca pe nimeni pe data de 15/09/2007.

Respectele noastre.
 

DeletedUser

GD*11 nu va ataca pe nimeni pe data de 15/09/2007 in semn de respect pentru regelesatan, cat si pentru toate celelalte triburi
 

DeletedUser

Sincere regrete si sa speram ca se va insanatosii pentru a ne onora in continuare cu numeroase lupte pe triburi, cum ne-a obisnuit.

Imperiul WRATH va inceta oricea actiune ofensiva in data de 15.07.2007.


Respect.
 

DeletedUser

Ne alaturam si noi cei din Family Lords Academy , dorindu-i multa putere si o revenire cat mai grabnica
 

DeletedUser

In semn de respect...

triburile SAKURA si SAKURA 2 vor respecta acest omagiu adus colegului nostru, prin incetarea oricaror ostilitati, in data mentionata. Sanatate multa si Dumnezeu sa-l ocroteasca.
 

DeletedUser

Acest topic nu are legatura cu sectiunea unde a fost postat initial, drept urmare este mutat la offtopic.
 

DeletedUser1627

Acest topic nu are legatura cu sectiunea unde a fost postat initial, drept urmare este mutat la offtopic.

Topicul se refera la propaganda... La pace mondiala pentru o zi! :) Deci cred ca isi are locul la Politica si Propaganda!
 

DeletedUser

Topicul se refera la propaganda... La pace mondiala pentru o zi! :) Deci cred ca isi are locul la Politica si Propaganda!

Am preferat sa nu iau fiecare post la editat pentru offtopic. Poti face un topic pe propaganda despre pacea mondiala, cu conditia sa se refera strict la joc. Pentru discutii despre userul respectiv rugamintea mea este sa folositi sectiunea offtopic.

Multumesc pentru intelegere.
 

DeletedUser

In semn de respect,

Tribul Avalon confirma ca nu va ataca pe nimeni si nu va raspunde vreunui atac sambata 15.09.2007.Oricare jucator din trib care va face asta va fi exclus.

Sa dea Dumnezeu ca regelesatan sa se insanatoseasca cat mai repede!

Respect!:(
 

DeletedUser1959

si cei din RKW vor inceta...de fapt si cei din familia UNITED,imi permit sa spun.

Speram sa revina
 

DeletedUser

Tribul TBA(L2) va inceta orice actiune militara in data de 15 septembrie. Cuvintele nu-si mai au rostul intr-o asemenea situatie. Insanatosire grabnica.
 

DeletedUser

Si GD*3 va lua aceeasi atitudine de incetare a oricarui fel de agresiune pe data de 15 septembrie.....
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus