S-a dus Rufo?

DeletedUser

cam asa ceva :D hai sa vorbim altfel
intai am inceput in k21 si apoi am ajuns k12 dupa ce am fost blocat pe nedrept......... david mi a dat un cont de 300k nici de cum 1 mil uitate pe statistica.........
daca eram slab eram de mult innobilat........ cat nu m ati atins nu mi ati putut face nimic ..........
astept sa ma mai milogesc de altii sa nu ma atace:D
 

DeletedUser3919

cam asa ceva :D hai sa vorbim altfel
intai am inceput in k21 si apoi am ajuns k12 dupa ce am fost blocat pe nedrept......... david mi a dat un cont de 300k nici de cum 1 mil uitate pe statistica.........
daca eram slab eram de mult innobilat........ cat nu m ati atins nu mi ati putut face nimic ..........
astept sa ma mai milogesc de altii sa nu ma atace:D
Minti... contul r3nzor avea vreo 500 mii puncte cand mi l-ai dat mie pentru 5 pp. Si stii bine ca am acceptat sa ti-l iau dupa ce ai dat circulare ca iti vinzi contul. Erai in stare sa-l dai si la dusmani. De altfel s-a vazut ce coloana vertebrala stramba ai.

Cucova, contul primit de tine avea peste 1,2 mil puncte cand l-ai primit.
Verifica statisticile http://ro.twstats.com/ro5/index.php?page=player&id=100859
Cea mai bună clasare: 509
19th June 2010
Cele mai multe puncte: 1,574,290
30th November 2009
Cele mai multe sate: 156
16th October 2009
Se poate vedea si cand l-ai vandut pe r3nzor si cand l-ai luat pe cucova.
Asa ca nu mintii... stiu ca vrei sa-ti imiti stapana pavone, dar nu tine. Iti voi demonta toate minciunile asa cum ii fac si ei. Si crede-ma ca imi face mare placere :D:D:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser4920

Pff iara incepeti sa va certati , eu unu sincer m-am plictist de atatea certuri inutile :)
 

DeletedUser

megara cu tot respectul esti praf......... nu stii sa te uiti pe o statistica da o naibii si te crezi tare.... 1.547.000 cat aavea el avea cand juca proprietaru apoi a inceput sa il inobileze david si pe la 300k l am primit eu si apoi l am crescut iarasi pana la 1 mil 200 si cam atat......
aici merg pe spusele lui pavone ca iti place sa minti si sa infloresti orice nimic........ din tantar il faci armasar si se vede
 

DeletedUser3919

Pff iara incepeti sa va certati , eu unu sincer m-am plictist de atatea certuri inutile :)

Ar fi cazul sa nu te bagi daca nu vrei sa zic ceva. Din punctul meu de vedere esti cea mai mare dezamagire de pe triburile.

megara cu tot respectul esti praf......... nu stii sa te uiti pe o statistica da o naibii si te crezi tare.... 1.547.000 cat aavea el avea cand juca proprietaru apoi a inceput sa il inobileze david si pe la 300k l am primit eu si apoi l am crescut iarasi pana la 1 mil 200 si cam atat......
LOL... vad ca ai si imprumutat din limbajul "stapanei tale pavone"... praf =))

Ti-am zis ca se poate vedea clar cate puncte a avut cand l-ai luat. Avea peste 1,2 mil cand l-ai luat. DAca vrei, iti public si discutia de pe YM cand imi ziceai fericit ca primesti un cont de peste 1 mil de puncte si il lasi pe r3nzor care avea 500 mii. :D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

ai auzit setzel =)) esti un nimic :D:D:D spus intr o alta forma mai rafinata:D
mai ai multe atacuri pe satul ala ca deja m am plictisit sa sterg rapoartele si sa le caut pe ale mele
 

DeletedUser3919

ai auzit setzel =)) esti un nimic :D:D:D spus intr o alta forma mai rafinata:D
mai ai multe atacuri pe satul ala ca deja m am plictisit sa sterg rapoartele si sa le caut pe ale mele

A inteles exact ceea ce am vrut sa spun si stie si de ce. Nu cred ca are nevoie de translator, mai ales de unul incompetent.
 

DeletedUser

ohhhhhh saraca de tine :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( =)))))))))))))))))))))=)))))))))))))))))=)))))))))))))))))
 

DeletedUser4920

Ar fi cazul sa nu te bagi daca nu vrei sa zic ceva. Din punctul meu de vedere esti cea mai mare dezamagire de pe triburile.



Corect , accept aceste acuze :)



Acum rugamintea mea ar fi sa incetati ca va treziti in vacante pentru ce ? nu isi au rostu certurile astea , nu fac bine nimanui :p
 

DeletedUser20785

:))) daca nu v-ati luat concediu pana acuma va da setzel de...:))) va da el vacante gatis... aici pe forum:)))
 

DeletedUser

megara in afara sa dai din gura pe forum, tu mai joci?daca erai asa devotata colegilor ce naiba mai cauti in ufo?mai nou se zvoneste ca ufo e academia new age....noi cei din magic ne vedem de jok...avem sate de luat...
 

DeletedUser3919

megara in afara sa dai din gura pe forum, tu mai joci?daca erai asa devotata colegilor ce naiba mai cauti in ufo?mai nou se zvoneste ca ufo e academia new age....noi cei din magic ne vedem de jok...avem sate de luat...
Te deranjeaza ca scriu pe forum? Cu jucatul am mai spus si nu o singura data, asa ca nu ma mai repet.
In privinta devotamentului, ai impersia ca cei din UFO nu imi sunt si ei colegi?


UFO nu este academia newage. Daca tu ai impresia ca UFO pune botul la astfel de catalogari, te inseli. UFO si newage sunt triburi aliate si sper ca asa sa si ramana. Stiu ca voua nu va prea convine dar asta e :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

tu stii mai bine, te rog sa ma scuzi dar avem sate de luat.nu avem timp de prostiile tale...
 

DeletedUser3919

tu stii mai bine, te rog sa ma scuzi dar avem sate de luat.nu avem timp de prostiile tale...

Tu te-ai bagat in seama cu mine... sincer, eu nici nu stiu cine esti pe harta si nici nu ma intereseaza. La fel cum nu ma intereseaza ce ai tu de facut. Dupa cum spuneam, tu ai fost cel care te-ai bagat in seama... bag seama ca e contagioasa boala asta in MAGIC. :D
 

DeletedUser4806

megara ,sincer te compatimesc.ai grija de tine. in stilul asta nu o sa ajugi prea departe.nu in joc ma refer.:(:(:confused:



1.7. Puteti folosi diferite metode pentru a va provoca "dusmanii" din joc in sectiunea "Politica si Propaganda", atata timp cat toate argumentele voastre sunt legate exclusiv de joc. Atacurile la persoana nu sunt tolerate nicaieri, atat pe forum cat si prin sistemul intern de mesagerie.
 
Ultima editare de un moderator:
Sus