S~LW academia 3-A

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

cifrele va spun ceva??? sau discutam povesti?

Side 1:
Tribes: S~LW
Players:

Side 2:
Tribes: ~B-A~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 602
Tabăra 2: 160
Diferență: 442

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 4,865,257
Tabăra 2: 1,189,632
Diferență: 3,675,625

image.php
 

DeletedUser

si de la mandea :))))

Side 1:
Tribes:
Players: acidutzu.

Side 2:
Tribes: ~B-A~
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 22
Tabăra 2: 4
Diferență: 18

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 219,668
Tabăra 2: 38,534
Diferență: 181,134

image.php



cele 4 le-am luat inapoi...ca asa e frumos...

nu cred ca ar trebui sa aratati atata pasiune... haideti sa savuram jocul pentru ceea ce este.

paranoia nu isi are locul dragi inamici... eu zic sa stai cuminti ca vine randul tuturor :)
 

DeletedUser

Daca vorbeste atata lume inseamna ca este ceva adevar in asta, sunt anumite lucruri care ma deranjeaza si pe mine cum ar fi mai sus in mesajul lui sexy :ca accesul pe forum e un privilegiu :eek: intradevar, dar nu pentru noi cei care-l folosim iar cu mesaje sterse sau editate iar nu sunt de acord, decat daca ele contin cuvinte obscene sau instigare la etc...

Si acum on topic:

Nu vad rostul acestui thread, cu toate ca aflu cateva lucruri noi nu face altceva decat sa scaoata la iveala frustrarile unora si incompetentele altora, insusi titlul este de neinteles si nu stiu ce vrea sa exprime.
Dupa cum vad pana acum s-a gasit o modalitate de a ne ataca verbal unii pe altii, nu era de ajuns in joc, acum am iesit si la extern. multe din cele scrise mai sus sunt niste banuieli aberante care nu au nici o baza. Dar....
 

DeletedUser18511

acidutzu. , vad ca te straduiesti din ce in ce mai mult :)
vrei sa fi remarcat de tribul mare ?
 

DeletedUser

lasand gluma la o parte, sunt perfect de acord cu dondon. atacurile la persoana au fost scoase din mesajele din joc si aduse si aici de unii jucatori.
sunt unii pecare ii respect - au demonstrat ca sunt buni si se pricep la joc, dar exista si jucatori care si-au aratat maximul la care pot ajunge.
jocul inseamna sa ataci si/sau sa te aperi. daca il poti face mai interesant alaturi de anumite persoane nu vad care este impedimentul. asa ca dragi colegi.... haideti sa lasam aiurelile si sa ne intoarcem la joc

din punctul meu de vedere acest topic se poate inchide pentru ca off topic se poate face ori prin mesaje in joc ori pe un thread dedicat pt asa ceva
 

DeletedUser

sunt si eu curios academia asta a 3-A-ului mai are alte razboaie ???
 

DeletedUser

Ce academie fratilor...:confused::confused:??de unde si pana unde..:D!!Suntem doua triburi aliate,nu stiu ce va doare pe toti chestia asta!:confused:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus