S~LW academia 3-A

  • Autor subiect DeletedUser20814
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser16415

.cypryy. Mai tii minte ce pretext ai gasit sa rupe-ti Pna-ul dintre triburile noastre ? Din discutia care ai avuto cu Ghostmind , reiese k motivul pt care ai rupt Pna-ul este acela ca papp.pyy de la mine din trib il sprijinea pe cecenu (era intrun trib cu care aveam alianta ) iar cu voi aveam pna atunci . Asta a fost motivul .
Treaba a stat in felul urmator (mai am si niste mesaje) Cei din 3-A ti-au dat 2 variante:
1. ori intrati in razboi cu ei
2.ori intrati in razboi cu noi (adica ba)
Si desigur ati ales sa intrati in razboi cu noi deoarece va era frica de 3-a , si ati crezut ca suntem un trib vai de capul lui . se pare ca te-ai inselat amarnic

M-am saturat de amenintarile tale , ale lui Gladiatoru , vip7seven , gimigina , bossuunikat si altii ca ma veti trimite la marginea hartii . Am avut cam 2000 de atacuri de la voi . Mi-ati luat doar vreo 10 sate . face-ti un calcul si o sa va dati seama cam de cate atacuri aveti nevoie ca sa imi luati toate satele

da.. tzi-o cam dau rau asta e :)) sa imi zici cand le iei si tu lor sate =))
si nu recuperari:p si nu cred ca au ei 2000 de atacuri posibil 200 nobil sau fake nu este atack :)

ce vrei sa zic ca pe mina m-a atacat wanted cu 700 de atacuri? cand 300 au fost spionaje? si 200 fake-uri?! nu m-au atacat 3-4 jucatori cam cu 150 cred...
 

DeletedUser20814

Pentru cultura ta generala sa stii ca acum vreo 4-5 zile am luat vreo 2 sate de dusmani.
Si tot pentru cultura ta generala , Din 2000 de atacuri , am avut maxim 200 de fake-uri .
Asta poate sa tio confirme si cei care au stat sitter la mine cand nu pute-am fii on .
Asa ca vorbeste gura fara tine .
Si trebuie sa mai inve-ti ceva in jocul asta . Omenia e mai importanta decat niste puncte .(pacat ca in cazul tau nu se aplica). Si sti care e diferenta dintre noi2 ? In primul rand eu joc de placere si nu imi p*p in c*r intemeietorul asa cum se procedeaza la tine in trib
 

DeletedUser

LegendofHector a spus:
cat despre wanted: subjugatzi orbeshte lui aliat, cel cu mare coloana vertebrala, cel ce nu poate inainte deloc vs coa , cel ce cashtiga razboaie dupa razboaie cu NOI (fuziune) cu sangre (academie) acu vrea aliantza cu coa pe principiu pe cine nu potzi cuceri adui de partea ta , cate or mai fi fost nu stau acu sa caut in arhive ... astea au fost doar la suprafatza
=))) a si de fapt lupta o da wanted nu aliat ce sta la caldurica si inobileaza intern... ca altceva nu cred ca shtie.. nisi sprijin nu cred ca da la colegi =))


Atunci cand afirmi un lucru asigura-te ca esti sigur pe tine, in cazul tau, daca taceai , filozof ramaneai :D
 

DeletedUser16415

Atunci cand afirmi un lucru asigura-te ca esti sigur pe tine, in cazul tau, daca taceai , filozof ramaneai :D

zi tu ce nu e adevarat de sus si dovedeshte...

bochus tu vezi ca eu nu fac ca cite cu pupatul...

ai cea mai mica idee cum am ajuns eu in conducerea 3-a??
ai tu cea mai mica idee cum am renuntzat la ea?

atunci gura micutza ! cat despre puncte cred ca eshti pe dinafara complet... ca daca aveai macar minte te gandea la ce posta madfalcon cum e posibil ca un jucator sa aibe pierderi de sute de sate si sa mai joace :))
 

DeletedUser

De ce va certati? sunteti pe langa subiect si totusi pe la subiect.
daca se continua in ritmul aceste, voi inchide tema
 

DeletedUser

@ LegendOfHector, am bolduit acolo unde am vrut sa iti atrag atentie, ca tu vezi Sangre ca academia WANTED, eu nu stiu de unde ai ajuns la concluzia asta, dar mai bine intereseaza-te, si pana atunci, "gura micutza" si tu ca nu esti la balci si nu ma cunosti ;)
 

DeletedUser

...

eu am auzit ca legend nu se poate apara cand il ataca pda88,nu-i face fatza nicicum:(
 

DeletedUser

mdah..saracu legend :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

nu se poate apara cand e la toaleta :))
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15488

cand se strange latu' lumea devine disperata

"si mai ales invidioasa pe telecomanda noastra universala........ghinion pt ei ca avem la greu acumulatori pe stoc"
 

DeletedUser

se va schimba situatia .. in legatura :D cu BA vs 13A Tribului 3 Latimi de unda... ;;) sange proaspat in ba va fii
 

DeletedUser

ce vrei sa zic ca pe mina m-a atacat wanted cu 700 de atacuri? cand 300 au fost spionaje? si 200 fake-uri?! nu m-au atacat 3-4 jucatori cam cu 150 cred...

Oare numai wanted te-o atacat atunci ? Ia gandeste-te mai bine.
Fakeurile si spionajele or fost trimise doar pentru coplesirea adversarului, parca arata mai fain cand ai mai multe atacuri pe tine :) si ce ca ti-am luat doar vreo cateva sate, daca doar atatea trebuia sa luam . . . si daca era sa fie atacam vreo 10 iti luam toate satele din nord intr-o seara si terminam cu tine dar n-o fost asa, si ca ai luat si tu cateva sate intr-o noapte pe un atac surpriza si satele alea erau goale nu te face mai bun.
In fine nu inteleg de ce ne certam pana la urma i doar un joc. Inca nu inteleg de ce m-am bagat in seama intr-o discutie fara rost.

Oricum eu va urez bafta ! :p

si sa revin la subiect, nu pot sa-mi dau o parere despre titlul acestui topic... ca poate gresesc desi nu cred :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

bachus01 - incep prin ati spune vacanta frumoasa!
acum sa lamurim unele chestii:
1.
Accesul pe acest forum nu este un drept, ci un privilegiu.Echipa de moderatori isi rezerva dreptul de a face ceea ce considera ei mai bine pentru buna functionare a acestui forum.
2. Exista o diferenta majora intre un moderator si un admin
3. Imi cer scuze ca am si eu o viata si nu pot sta 24/24 pe forum.
4.
6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .
 

DeletedUser12439

recunosc ca domnul legend of hector(salut prietene) cunoaste foarte bine jocul.

atacurile pe care le-a dat au fost doar ca sa ne enerveze pe noi ca sa ne pierdem satele de atac pe satele blindate de 3-a.partial scopul lui a fost implinit.dar nu credea ca va pierde satele pe care le-a cucerit si categoric nu credea ca va pierde satele blindate din mijlocul tribului meu.

va fii foarte misto .fiecare trib isi va aduce tot ce are mai bun.

cine e cel mai bun sa cistige.
 

DeletedUser

La multi ani

1 nu vorbiti fara sa stiti

2 de CIPRYY nu va luati voi pt ca nu e asa cum credeti voi

3 mai aveti mult de invatat pana sa jucati ca el sau sa ganditi macar ca el

4 nu el este intemeietorul S LW asa ca 'ciocu mic)

5 nu el singur decide ceea ce face SLW (si sa o faca sunt de acord cu el)

6c cu 3 A avem alianta de cand eram cate 4 jucatori in fiecare trib

7 ALIAT pe tine te stiu de pe 3 (asa ca nu are ost sa te stie si altii(desi sunt multi care te stiu) asa ca psttttttt)

8 daca ziceai ca BA este academia WANTED era mai credibil (academie sau slugi ,nu stiu cum sa le zic)

9 ALIAT aici cate conturi ai?

10 stiti ca pierdeti?
 

DeletedUser

De asta urasc uneori jocul, daca sunt dusmani cu unii in lumea x astia o tin langa in toate lumile, mai dezvoltati-va neuroni mai baieti sau nu ati trecut inca de gimnaziu, sau sunteti inca adolescenti mai special din curentul "emo/teribilisti", deci asta e joc, am avut dusmani in L3 am facut cu dusmanii trib in L7 si asa mai departe, daca nu reusiti sa terminati cu astfel de faze nu ajungeti prea departe, unii spuneau ca Sangre este acamedia noastra altii spun B~A, no mah, hotarati-va, nu am avut niciodata mai mult de un cont, de-a lungul unui joc sunt jucatori ce se lasa de joc, acum depinde care din trib isi ia angajamentul sa le administreze mai bine, nici in L3 nu aveam mai multe conturi..pur si simplu sau lasat unii de joc, temporar sau definitiv...

Pentru S~LW o sa ajung langa voi..odata si odata.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

acesta nu mai este un joc...sunt doar interesele unor nobii care au ajuns unde au ajuns.departe de a intelege ce este unitatea de grup.despre coeziune ce sa mai **.timpul va decide
razboilu este totul,arta si creatie.lupta este unica
 

DeletedUser

10 stiti ca pierdeti?


Fii serios, asteptam fapte nu vorbe !

Numai fi asa sigur ca nu-ti sta bine. Fiecare judeca dupa aparente si ele pot fi inselatoare, mai repede va vad pe voi la margine decat noi.

8 daca ziceai ca BA este academia WANTED era mai credibil (academie sau slugi ,nu stiu cum sa le zic)


Daca B-A era "academia Wanted" voi numai erati pe harta asa ca gandeste-te bine cand zici ceva
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Sunt un priten de al lui Bachus01 si ma rugat sa ii postez urmatorul mesaj:
1.De ce imi incalcati dreptul la replica?
2.De ce ati mai sters postarea unui comment care la scri un prieten de-al meu?
3.Pute-ti sa imi zice-ti un contact sau ceva unde ash putea sa reclam abuzurile facute de voi?
4.Mi-ati ban si mi-ati sters contul ca va supara adevarul?
Astept raspunsul vostru , dar probabil si acest comment imi va fii sters . inca odata da-ti dovada de coruptie si lasitate
 

DeletedUser3101

Sunt un priten de al lui Bachus01 si ma rugat sa ii postez urmatorul mesaj:
1.De ce imi incalcati dreptul la replica?
2.De ce ati mai sters postarea unui comment care la scri un prieten de-al meu?
3.Pute-ti sa imi zice-ti un contact sau ceva unde ash putea sa reclam abuzurile facute de voi?
4.Mi-ati ban si mi-ati sters contul ca va supara adevarul?
Astept raspunsul vostru , dar probabil si acest comment imi va fii sters . inca odata da-ti dovada de coruptie si lasitate

2.7 Este interzis a se posta in numele unui jucator banat. Banul a fost dat din anumite considerente legate de regulament. Orice post de pe alt cont inseamna afront adus echipei de moderatori si sfidarea regulamentului.
Acest lucru se sanctioneaza direct cu warn, iar la a doua abatere ban.

ti-o "furi" si tu..:(
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus