S R F. vs. Spor F.

DeletedUser

unul din cele mai importante razboaie de pe L17 zic eu..
Locul 2 SPOR contra S R + TOP locurile 3 si 4

Side 1:
Tribes: S R SR-A A-SR TOP
Players:

Side 2:
Tribes: Spor XTREM EXTREM BORG
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 15,595
Tabăra 2: 8,690
Diferență: 6,905

chart


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 1,465
Tabăra 2: 871
Diferență: 594

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 86,585,264
Tabăra 2: 57,900,795
Diferență: 28,684,469

chart


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 12,597,300
Tabăra 2: 6,712,506
Diferență: 5,884,794

chart
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
ma copii stiti vorba lu stefan banica?
nu va umflati inP** mea, adina pana mea normal:))
eu va cred ca sunteti dornici de afirmare dar ati uitat un considerent, echipa spor nu e cea care intr-o luna a desfiintat sr-ul sau ce e era acolo ce trib de asta fantoma

asa ca tinetiva gura acasa!
singurul avantaj care il aveti este ca sunteti multi facuti gramada si atacati ca oile unde rage ciobanul
 

DeletedUser

ma copii stiti vorba lu stefan banica?
nu va umflati inP** mea, adina pana mea normal:))
eu va cred ca sunteti dornici de afirmare dar ati uitat un considerent, echipa spor nu e cea care intr-o luna a desfiintat sr-ul sau ce e era acolo ce trib de asta fantoma

asa ca tinetiva gura acasa!
singurul avantaj care il aveti este ca sunteti multi facuti gramada si atacati ca oile unde rage ciobanul

hai ma nu fi rau...
eu am facut un topic care mi s-a parut important,
tribul pe care cica l-ati fi 'desfiintat' se numea WW dar nu e asa, a fuzionat cu vechii dusmani din Sph
ca sa sparga capetele din Spor
 

Lord Catau

member
Scor reacție
1
asa da ww ala era, pai daca tin minte bine intr-o luna isi croise spor un drum printre voi
nu sunt rau dar atata timp cat cunoasteti realitatea ar trebui sa taceti si sa va bucurati in liniste, daca sunt motive de bucurie
 

DeletedUser

Spor au stat o vreme "la cutie"...au stat sa primeasca si sa piarda sate in favoarea S R -ului in prostie...timp in care ei au facut fuziuni peste fuziuni si s-au extins in zona de sud a hartii...parerea mea este ca abia acum a inceput adevaratul razboi intre aceste triburi.

"Casele de pariuri" vad tribul S R ca favorit , dar nu se stie niciodata :))
 

DeletedUser

London24 astăzi la ora 14:15
Rog pe toata lumea sa dea cu tot ce are in [player]london24[/player]..dupa cum bine stiti(o parte din voi care ati citit precedentele circulare),pe acest cont joaca [player]Cristian Ciura Octav[/player]..speram ca in urma acestei actiuni de amploare,acest jucator josnic sa fie trimis la margine,sau daca nu,sa cedeze psihic si sa renunte la aceasta lume..

o zi frumoasa in continuare si un weekend placut:*


Nu stiu de ce , dar o sa primesc niste comentarii dure dupa acest post , apropo , mai cauti jucatori draga Cristian? Acitvi ..
 

DeletedUser

Fiecare trib cauta jucatori activi .. Incepand de la SUAT , TEUTON (a cautat) , SPOR , CK, S R .. si altele..

Din cauza problemelor.. nu toti pot ramane in joc (si cum problemele sunt din ce in ce mai multe in perioada aceasta, deoarece unii jucatorii care s-au lasat nu sunt copilasi ce vin de la scoala si joaca "triburi" .. ci au de muncit, de intretinut o familie, altii cu 2 facultati .. altii mutari , migrari in alte tari .. si motive sunt destule printre care si plictiseala pentru unii)

Acu fiecare mai lupta cu ce poate, si cu ce aduna ;)
 

DeletedUser

Kkody stiu bine cum este sa nu poti sa stai pe triburile , sa te gandesti ca ai scoala , examene , olimpiade si multe altele dar imi fac timp pentru toate.

Sunt multe persoana care nu reusesc sa se tina de ceva , eu unu nu m-as apuca de ceva daca nu as avea timp.
 

DeletedUser

Poti sa ai tot timpul din lume.. mai devreme sau mai tarziu tot se iveste ceva ce va trebui sa faci :>
 

DeletedUser

Spor au stat o vreme "la cutie"...au stat sa primeasca si sa piarda sate in favoarea S R -ului in prostie...timp in care ei au facut fuziuni peste fuziuni si s-au extins in zona de sud a hartii...parerea mea este ca abia acum a inceput adevaratul razboi intre aceste triburi.

"Casele de pariuri" vad tribul S R ca favorit , dar nu se stie niciodata :))

Eu cred ca tu d'abia ai descoperit externu' si deasta zici ca acum incepe adevaratul razboi, dar pana acum au jucat table cei de la granita? :confused:
 

DeletedUser

many1000, nu stiu cine esti si sincer nici nu prea ma intereseaza , statisticile vorbesc...si asta s-a intamplat in ultimul timp...spor se apara si facea fuziuni si S R ii calca in picioare...asa ca nu ma aburi tu pe mine ca abia am descoperit externu...ca razboiul nu se da pe forumul extern , ci pe harta...dar se pare ca tu nu ai descoperit inca harta..
 

DeletedUser

many1000, nu stiu cine esti si sincer nici nu prea ma intereseaza , statisticile vorbesc...si asta s-a intamplat in ultimul timp...spor se apara si facea fuziuni si S R ii calca in picioare...asa ca nu ma aburi tu pe mine ca abia am descoperit externu...ca razboiul nu se da pe forumul extern , ci pe harta...dar se pare ca tu nu ai descoperit inca harta..

Da asa e, statisticile nu sunt in favoarea Spor-ului...dupa ce m-am lasat de lumea asta, cam dupa o saptamana profitand ca stiiam diplomatia fostului trib am facut "la oha" o statistica DUSMANI vs Spor si SURPRIZA Spor avea cam 200-300 sate in plus cucerite iar DUSMANII aveau de 5 ori mai multe sate!! :rolleyes:
 

DeletedUser30821

ia fa tu niste statisticia acum sa vedem in favoarea cui bate :)
 
Sus