[S][z]uper JUCATOR !

  • Autor subiect DeletedUser706
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser706

Asa cum unii dintre voi stiu am incetat de cateva zile sa joc in L1 ...
Am renuntat la sate dezgustat de faptul ca [z]uper jucatori prinsi trisand au ca pedeapsa........3 zile de ban!!!
Mi am pastrat doar un sat pentru a mi bate joc de acest [z]uper jucator , deoarece daca cei in drept [ administratori ] nu au luat masurile care trebuia luate , am sa i demonstrez singur acestui [z]uper jucator , ca este un 0 barat ca jucator , oricat i ar permite admini sa joace incalcand orice regula !


Dar nu acesta este motivul pentru care am decis sa revin cu un nou mesaj :
Am decis sa deschid acest topic doar pentru a atrage atentia asupra unui fapt mult mai grav .

Iata faptele :

Dupa ce [z]uper jucatorul a atacat cu arcasi spadasini si femeile de serviciu [ cine nu crede poate verifica pe celalalt topic dedicat acestui jucator ....probabil cineva la luat de gat si i a explicat ca acest joc nu are ca scop ....CINE PIERDE CEL MAI STUPID CAT MAI MULTE TRUPE ....ce s a gandit omul ...hai sa l atac si cu armata .

Bun ..

A venit omul cu :

Titlu zuper atacã Aztlan
Expediat 24.08.07 19:14
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
2.3%
Moral: 60%

Agresor: zuper
Sat: 07. Necropolis (435|507) K54

Numãr: 0 0 3290 0 0 1000 881 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 3290 0 0 1000 881 0 0 0 0 0

si s a dus saracul om pe copca ....
Mai incearca odata :

Titlu zuper atacã Aztlan
Expediat 24.08.07 20:22
Apãrãtorul a câºtigat
Noroc (din punctul de vedere al agresorului)
2.9%
Moral: 60%

Agresor: zuper
Sat: 09. Tomb of the Sarafan (453|512) K54

Numãr: 0 0 4500 0 0 2000 500 0 200 0 0 0
Pierderi: 0 0 4500 0 0 2000 500 0 200 0 0 0

La fel ...tot varza ...
Daca a vazut omul ca nu poate ...si nu poate ....
ce s a gandit el ...
de ce sa pierd eu trupe la cat de fraier sunt ...hai sa le distrug trupele altor jucatori ...
Si atunci ...
A inceput sa puna jucatori sa atace in contul lui , si mult mai grav SA SE FOLOSEASCA DE POSTURA LUI DE SITTER [ sau alte ori rugand prieteni de a i lui care erau sitter] DISTRUGAND TRUPELE UNOR JUCATORI CARE NU AVEAU NICI O VINA

Iata mesajul unui jucator care s a trezit fara trupe :

nu-ti raspund da-ti zic si eu...mie mi bine cu trupe bulite pe satul xxxxxxx si platit dauna pt. ca sa-mi reiau contu? plus pierderile de la tine si atacurile tale care au picat cand eram banat si n-am putut sa ma apar?
Nu zic concluzii marete doar ca prietenii virtuali ti-i da netu si nu-i poti privi in ochi.Da joaca-i joaca pan la capat si nu ne obliga nimeni...


CINE VREA SA INTELEAGA INTELEGE CINE NU ...NU .
Nu a s fi publicat acest mesaj din respect pentru expeditor [ de aceea nici nu i dau numele ]...dar din pacate NU ESTE SINGURUL !!!!!

IATA JUCATORI CARE AU PIERDUT TOT PENTRU UN "PRIETEN "

Agresor ;XXXXXXXXX
Sat: XXXXXXXXXXX

Numãr: 2778 2778 2896 1296 1002 1706 110 0 160 0 1 4
Pierderi: 2778 2778 2896 1296 1002 1706 110 0 160 0 1 4

[Bine acesta era si putin "profesionist"...dar cand ai un profesor ca [z]uper jucatorul ...nici nu e de mirare ]

Si pot publica inca 5-6 rapoarte de la jucatori diferiti care doar au avut incredere in el ...

VREAU SA INTELEGETI TOTI CA SATUL CARE MI A RAMAS ...VA FI ABANDONAT SI EL ....DAR NU INAINTE A L UMILI COMPLET PE ACEST [z]uper JUCATOR ....

NU I MAI LASATI SITTER SATUL PENTRU CA EL VA ATACA CU TRUPELE VOASTE [desi stie ca nu are sanse ] SAU NU VA MAI INCREDETI CAND VA CERE SA L ATACATI VOI , ODATA CU EL ...
PENTRU CA EL NU ATACA ...
EL SI A FURAT O DE PESTE 10 ORI ATACAND ACEST SAT ....SI CHIAR DACA VA MAI ATACA EL DE 50 DE ORI TOT NU L VA CUCERI


Cei care ma cunosc stiu parerea mea despre L1 ....

Dar este inadmisibil ....SI AICI MA ADRESEZ ADMINILOR !! ca un jucator sa fi e prins trisand [ la modul de necomentat ] ...si sa joace in continuare fara sa se i a masuri ...

Acelasi jucator [ si pot prezenta dovezi ] sa trimita trupele altui cont a l carui posesor era plecat CONSTIENT CA LE VA DISTRUGE !!!!...
si la fel sa nu se i a masuri ...

OARE CATI JUCATORI VOR TREBUI SA SI PIARDA TRUPELE [si pana la urma acele trupe sunt ore pierdute in fata monitorului ] PANA CAND CINEVA VA INTERVENI SI VA FACE ACEST CA IN ACEST JOC UN JUCATOR SA NU FIE UN [z]uper TRISOR CARE SI BATE JOC DE TOTI !

IN URMATOARELE 3 ZILE VOI LASA SI ULTIMUL SAT [ stai linistit [z]uper jucatorule nu l vei lua tu ]...DAR VOI AVEA GRIJA SA DUC ACEASTA POVESTE ACOLO UNDE TREBUIE ...SI UNDE ADMINI DIN ROMANIA VOR TREBUI SA DE A CATEVA EXPLICATII ...

MAI ALES CAND EXISTA DOVEZI , MARTURII [ POT , SI VOI PREZENTA MESAJELE JUCATORILOR IMPLICATI ....DAR NU O VOI FACE AICI ...PENTRU CA AICI M AM LAMURIT CE MASURI SE I AU ....

SINCER I MI PARE RAU PENTRU JUCATORII CARE SI AU PIERDUT TRUPELE IN ACEL SAT DOAR PENTRU CA AU FOST NISTE OAMENI CARE AU AVUT INCREDERE ...


Acest topic incalca regulile forumului:

"Plangeri impotriva celorlalti
Pentru a depune o plangere impotriva altui jucator va rugam sa folositi sistemul de suport. Nu deschideti topicuri pentru a reclama alti jucatori."

Topic inchis
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

1 Trist dar admini nu au ce face... atat timp cat dai contul cuiva banuiesc ca trebuie sa ai ceva incredere in el..ca nu il dai cui apuci.DEci e vina jucatorilor care i-au dat contul.

2. Daca vrei sa faci ceva bun.... vb cu aquilla sa dea un mesaj ceva...la jucatori din gd sa nu ii aibe incredere in el...sau watever chesti dastea. DEsi daca face faza dastea cu jucatori din tribul lui ar trebui dat afara si cucerit. nu am stat sa vad daca e din gd lumea aia sau nu care era pe sitter.

deci daca ai rapoartele vorbeste cu aquilla,care mie mi se pare un om de nota 10...si explicai.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus