Sa ma lafai si eu :D

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Am de 3x mai multa armata decat amaratul asta care Da Grav .Si pe jumatea lui la puncte :D
Apărător: DauGrav
Ţel(direcţie): satul lui DauGrav (512|548) K55

Număr: 3 30 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Spionaj
Resurse spionate: 4.352 1.056 16.145
Clădiri: Clădirea principală (Nivel 10)
Cazarmă (Nivel 5)
Grajd (Nivel 3)
Fierărie (Nivel 11)
Piaţa centrală (Nivel 1)
Statuie (Nivel 1)
Târg (Nivel 1)
Tăietori de lemne (Nivel 24)
Mina de argilă (Nivel 24)
Mina de fier (Nivel 24)
Fermă (Nivel 16)
Magazie (Nivel 19)
Ascunzătoare (Nivel 1)
Zid (Nivel 5)
Unităţile în deplasare:

0 0 228 0 0 307 0 0 0 0 1 0
 

DeletedUser

Sa ma dau si mai mare: Halesc omleta cu bobite de rodie .Neam de neamul vostru nu a mancat asa ceva .Nici eu.Pana azi :D
 

DeletedUser

Norocul tau e ca am mancat azi, deja, altfel ne luam amandoi ban acusi :D
Cand citesc retetele tale culinare mi se vaita ficatul, mai ca sta sa moara de durere :D
 

DeletedUser

Imi faci si mie rezumatul ala...despre cum e viata la Caracal...ca iti place nu de alta...cum au fost baile cu namol...detalii..vreua delatii picante :D
 

DeletedUser

Imi faci si mie rezumatul ala...despre cum e viata la Caracal...ca iti place nu de alta...cum au fost baile cu namol...detalii..vreua delatii picante :D

Mai, nu ai auzit expresia "ce se intampla la Caracal, ramane la Caracal"?
Ei bine, daca nu ai auzit-o, acusi ai citit-o :D
Ia nu fi tu mai indiscret decat un jurnalist de monden :D
 

DeletedUser

Imi faci si mie rezumatul ala...despre cum e viata la Caracal...ca iti place nu de alta...cum au fost baile cu namol...detalii..vreua delatii picante :D

Mah e bine . E fainosag . Carcalenii deja s-au obisnuit cu mine si eu cu ei.Acum, impreuna asteptam concertul unei vedete HipHop. Trebuie sa ajunga zilele astea pe la Caracal ca sa sustina un mega concert de amploare pe stadionul municipal din Caracal. Carcalenii zic despre el ca e un fel de 50 CENT al nostru .Adica 50 BANI.
Nu mai mult ca ii stricam valoarea ...hahaha
Asa domne ca in fiecare zi ma lafai .Azi ma lafai cu Frankfurt Fifty bani


http://www.youtube.com/watch?v=0lpobkawJbE&feature=youtu.be
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Serios?Eu sunt din Caracal si nu am auzit de nici un concert.Nici macar nu am auzit sa fi venit lume noua pe aci',cum ar fi Frizeru' sau tu..
Aici se vorbeste doar de "Emil din Caracăl",ca a fost el la Romanii au talent. :D
Vorba lu' Frankfurt :"Sunteti plictisitori." ^ ^
 

DeletedUser

Plictisitori...plictisitori dar vad ca te numeri printre cititorii threadului.
Acusi, ce sa inteleg, iti place sa te plictisesti citind sau incerci sa socializezi cu niste plicticosi ? :D
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
Si una si alta..oricum citesc toate tipicurile acestei lumi :D
Si pe speed mai citesc..Adica pe lumile pe care mai activez si eu ^ ^
 

DeletedUser

Tind sa cred ca tu iti doresti sa iti pierzi timpul alaturi de noi la locul de joaca si, cine stie, sa iti imprumutam si tie lopaticile :D ca doar nu esti masochist sa iti placa sa te plictisesti :D
 

DeletedUser

Serios?Eu sunt din Caracal si nu am auzit de nici un concert.Nici macar nu am auzit sa fi venit lume noua pe aci',cum ar fi Frizeru' sau tu..
Aici se vorbeste doar de "Emil din Caracăl",ca a fost el la Romanii au talent. :D
Vorba lu' Frankfurt :"Sunteti plictisitori." ^ ^

Pai cine sa mai vina sa concerteze la voi, la Caracal. N-ati mai vazut un spectacol de cand s-a lansat Maria Dragomiroiu in muzica . Mai arata ceasul ala din Gara ora precisa?!! :D Ora 4 ,pe orice ceas obisnuit arata asa: IV . La voi arata IIII . Tocmai din cauza asta imi fac eu vacantele la Caracal . Cucu meu de jos arata intotdeauna ORA EXACTA .Va potriviti ceasurile cand ajung eu ....hahaha
 

baD rullz

member
Scor reacție
98
:)) dupa cate tin eu minte ultima data a concertat Ruby si a cantat stinge lumina si s-a luat curentul in tot orasu' :D
 

DeletedUser

Daca vin eu cu Frankfurt sa concertam la Caracal ,pleaca lumea din oras. Se muta la tara :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus