sa ne si cunoastem,dincolo de aparente

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

banuiesc ca intre camarazi exista deja cercuri de prietenii legate pe triburile.totusi,ca in orice competitie,dupa terminare se felicita reciproc si isi strang mainile.as propune un loc unde fiecare sa isi arate atat cat il lasa inima si cate ceva din ceea ce este el in lumea reala.mentionez ca am mai facut astfel si dupa terminarea unor disputate runde speed si a fost interesant sa aflam despre unii playeri ca de fapt sunt...dar mai bine sa lasam pe fiecare sa se prezinte
 

DeletedUser

si daca tot am spart gheata,sa incep:

sunt un tanar de 35 ani,din Calarasi,cu mai multe locatii unde locuiesc,fara ocupatie in acest moment,dar alaturi de mine pe acest user mai ma ajuta fratele meu de 29 ani,si cand am nevoie cate un prieten.

joc triburile mai mult decat orice alt joc de strategie,nu pentru ca e un joc in sine complex,ci pentru diversitatea si imprevizibilitatea data de interactiunea cu playerii umani.nu ne-am lasat doborati de infrangeri,si pentru cei mai extremisti playeri le sugerez sa faca un triburile pe serverul chinezesc,acolo isi vor testa daca cunosc cu adevarat cu ce se mananca jocul asta,datorita alfabetului imposibil.
 

DeletedUser14726

Emil.
29 ani (in curand)
Brasovean.
Ocupatia, nesemnificativ, dar daca tot este asa.... achizitii.

Prieteni am putini, dar adevarati. Si pe triburile, si in viata reala.
Am inceput triburile din curiozitate, am nimerit pe prima lume pe care am jucat (lumea 6) un grup adevarat de prieteni, MnK.s, alaturi de care sunt si acum. Pe celelalte lumi am renuntat, oricat as fi jucat, pentru ca nu am regasit acea coeziune intre jucatori. Plus ca in lumea 6, ca sa parafrazez un prieten, este una din putinele lumi la care bunul simt este la el acasa. Bineinteles ca mai sunt si exceptii.

Ajutor?

In putine persoane am incredere. Si acelea se stiu :p
 

DeletedUser

...

Vasi
16 ani
jud Arad oras Sebis
liceean cu acte in regula :))

prieteni am multi,dar nu toti adevarati,
despre joc ce sa zic,pot sa zic numa ca urasc ziua in care l-am gasit,m-as fi lasat de mult de el dar nu am putut sa ii las pe ceilalti la greu (chiar daca am facut-o odata) acuma nu am de gand sa mai comit aceasta greseala.prieteni mi-am facut multi pe triburile,si dusmani multi ...deoarece mie imi place sa tachinez dusmanul/ii cu mesaje haioase,si din aceasta cauza s-au suparat pe mine :)) ...cum ziceam. multi prieteni,putini de baza...prieten doar atunci cand au nevoie de ceva ,in rest..."ahhh,te cunosc cumva ?"
dar mai sunt in acest joc doar pt vreo 5 jucatori care au respectul meu,si il vor avea intotdeauna...
pe aceasta cale vreau sa le transmit un mesaj si inamicilor,
totdeauna ati avut si voi respectul meu(care l-au meritat)...si il veti avea incontinuare cu conditia sa o faceti si voi la fel...chiar si la sebyca89 si kryza care sunt cam ...de felul lor

Sarbatori Fericite !!!:smile:
 

DeletedUser27624

mihai,am 17 ani,sunt din bistra,jud alba...ca si -jm3n- si eu sunt licean si cu ajutoru lu diriga tot cam asa voi fi pana pe la vreo 20 d ani:)) am inceput triburile ca ma batea la cap un amic,ca cica hai mah ca ii fain ca **** ce,si am ales lumea 6...primu trib a fost INKA,un trib fain,dar prea mic.apoi din INKA am plecat in m~goth d und istoria se complica.mi-am facut prieteni,am si dusmani,ii respect pe toti,ca suntem oameni si asta ii numa un joc...ce sa mai zic,sunt o fire sociabila si sa il fereasca mnezo de gura mea pe ala cu care vorbesc
 

DeletedUser13059

Mircea , 18 ani , ARAD , ultimul an la liceu cls a12a ( Laborant tehnician chimist ) , despre prieteni ce sa spun nu ii bine sa ai prea multi ca apoi ii greu sa ii controlezi , dar si pe cei care ii am si pe care ii mai consider le doresc toate cele bune si celor care erau la categoria asta pana sa ma injure nu le doresc raul ii doar un joc in care castigi niste sate si niste pct dar in viata reala nimeni nu te aplauda pe strada si te aclama in sens pozitiv pentru ca ai multe sate si pct ;) iar acum ce sa spun raman pentru voi cu 20 sate cat mi-am propus ... si poate pe viitor adica la anu din vara o sa revin iar sa joc pe lumea 6 si o sa revin la loc ;) macar asa am scapat de o grija si pot sa imi vad de scoala care ii mai importanta decat jocul ..


respect tuturor
 

DeletedUser18036

Andrei
13 ani
oras: Satu Mare
elev. :| (Jos cu scoalaaaaa:D)

Prieteni am destui in L6. Nu ma lasa la greu si nicieu pe ei. Acum joc in L6 si L18. Pe L6 sunt in tribul Black, iar pe L18 in [D-S].
Nu cred ca o sa ma las prea repede de joc. Daca nu as juca Triburile, asa avea prea mult timp liber. :D Poate mi-as face mai des toate temele dar nu ma las eu asa de usor de Triburile. :D
 

DeletedUser18817

Desi nu mai joc aici...dar inca e numele meu in joc :D
Iulyan...16 ani(indata) :D......Suceava....liceean.

Cat am jucat pe aceasta lume, am intalnit tot felul de oameni. Oameni care erau cei mai buni prieteni la bine, dar la rau stiau doar sa te critice; oameni care in ciuda felului in care se manifestau, aveau dreptate, si sfaturile lor mi-au fost de folos; dar si oameni care au fost cu mine si la bine si la rau......se stiu si se cunosc acei oameni :p
Am inceput jocul triburile pe lumea 6....intr-un trib bun Romans...pe care nu o sa il uit niciodata....pacat ca a trebuit sa se desfiinteze....dar respect acei playeri care au jucat acolo....cu totul ca au fost multe controverse. De asemenea respect fostului trib ~S~, dar si ~M~......cele 3 triburi care mi-au marcat perioada petrecuta aici.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus