sa va averitzez

  • Autor subiect DeletedUser44692
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44692

:eek: dragilor si dragelor cascati bine ochile si ascultati prin citire la ce va spun. multi dintre voi nu cunosc istoria unei lumi, lumea 32 mai exact, lume ce s-a destramati prin vointa unor jucatori de a face din joc un mare nimic . si anume jucatori care sunt acum in tribul Why? si jucatori care acum de cateva zile au parasit acest trib si au intrat in alte triburi dandu-se singuri si neajutorati, vor sa faca exact acelasi lucru pe care l-au aplicat cu succes si pe lumea precizata oleaca mai in spate. asadar va rog, cer, si indrum ca sa aveti mare grija cu jucatorii si tribul respectiv. mai ales triburile care de curand au pimit in sanul lor jucatorii 'vipere' care au fost nu de mult in acel trib.

asadar incercati sa va comutati discutiile pe skype sau pe oricare alt canal de comunicare atunci cand doriti sa va sfatuiti in legatura cu jocul si grija mare in cine va incredeti. va spun asta pentru ca nu doresc ca si aici, pe lumea asta sa fie un deja vu ca si pe lumea 32. doresc sa fie o lume plina de viata , plina de razboaie corecte, si de triburi ce tin la placerea jocului nu la destramarea lui, care culmea , pe lumea 32, a ajuns asa deoarece asa numitii amici ai triburilor care i-au primit in sanul lor, au destramat legaturi creeate in fiecare trib prin marsavie si prin orice alt mijloc care le-a cazut in mana.

asadar rugamintea mea este sa aveti grija pe cine primiti si cu cine discutati in trib, mai ales daca sunt veniti din tribul Why?

va doresc o seara si un spor in joc cat mai placut.

in speranta ca va ramane asa mult timp de aici inainte
al vostru,

Informatorul
 

DeletedUser44692

:confused: ar trebui sa fi confuz ? cei de pe lumea 32 stiu de ce... iar cei care nu o stiu ii invit sa intre pe forumul lumii 32 sa vada deoarece nu doresc sa mai reproduc marsaviile ''viclenilor'' facute pe acea lume
 

DeletedUser44692

Ce marsavii au fost?

domnule zeus, sau sa iti spun pe numele tau adevarat comisarul, hai sa nu ne facem ca ploua...
sau nu`ti mai amintesti refugierea tribului north in dark? dragule spune-ne tu cum ai distrus un trib intreg alaturi de restul viperelor.
 

DeletedUser44692

bravos... eu avertizez lumea. eu mi-am facut datoria. restul nu mai depinde de mine
 

DeletedUser45016

domnule zeus, sau sa iti spun pe numele tau adevarat comisarul, hai sa nu ne facem ca ploua...
sau nu`ti mai amintesti refugierea tribului north in dark? dragule spune-ne tu cum ai distrus un trib intreg alaturi de restul viperelor.

Esti destul de prost informat.Aici nu ti se mai potriveste nickul ales.Am fuzionat in DARK deoarece am renuntat la joc.In felul asta jucatorii ce au dorit sa continue jocul au reusit.Si acum sunt pe harta destui jucatori din fostul NORTH.Alt aspect toti membrii NORTH AU ACCEPTAT FUZIUNEA.DECI UNDE E MARSAVIA?

PAREREA MEA E CA ESTI FUSTRAT CA NU AI REUSIT CE TI-AI PROPUS.
 

DeletedUser

Inainte cand intrai pe triburi, intrai cu placere ...te mai elibera de stresul din viata reala..

DAR acum , acest joc inseamna mult stres si multi nervi solicitati la maxim.

Unde sunt vremurile de altadata? cand jucatorii isi respectau pana si dusmanii....


Asa cum romanii au distrus si calcat in picioare pe unde au fost, asa au distrus si farmecul acestui joc..
 

DeletedUser45016

Inainte cand intrai pe triburi, intrai cu placere ...te mai elibera de stresul din viata reala..

DAR acum , acest joc inseamna mult stres si multi nervi solicitati la maxim.

Unde sunt vremurile de altadata? cand jucatorii isi respectau pana si dusmanii....


Asa cum romanii au distrus si calcat in picioare pe unde au fost, asa au distrus si farmecul acestui joc..

De ce sa fie stresant jocul?Pana la urma e doar un joc,il jucam sa treaca timpul,sa ne relaxam.Daca unii sunt prea impatimiti e treaba lor.
 

Doidedoi

member
Scor reacție
4
Jocul nu este stresant , ci devine stresant din cauza unora pe care din pacate trebuie sa`i suporti :)
 

DeletedUser12196

jocul nu este stresant, sau asa ar trebui sa fie, numai ca , uneori, este luat prea in serios si devine obsasie.stim toti ce magarii s-au facut pe acest joc dar, va pot spune cert ca un trib in care oamenii au ajuns sa se respecte si sa colaboreze, trece peste toate neajunsurile create de cei ce vor sa distruga.am fost martora unei dezbinari a tribului in care jucam, provocate de persoane care ni s-au alaturat, dar ne-am regrupat si am continuat sa jucam.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus