Sa vedem ce va iesi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

UIte ca am venit si eu din "vacanta"

Si am zis sa fac un topic pe masura


Jucatorii ILoveYou si d357ro1 au fost descoperiti la insistentele mele de interactionare de conturi.

La momentul acesta au


12 ILoveYou =nBz= 9.382.888 772 12154
45 d357ro1 =nBz= 7.166.825 740 9685

de puncte

HAideti dragi compatrioti ai forumului sa vedem cate sate li se va lua pentru interactionare de conturi asta daca li se va lua.

Rog sa nu fie sters topicul,sa ni se demonstreze cat de corecti sunt TT ul
 

DeletedUser

:)), n-a fost blocat DMS pt acelasi lucru acu ceva timp si a pierdut doar 2 sate?
 

DeletedUser

Lumea 13:


airmania(airmania)
Alizeea(Alizeea)
Chiritza(Chiritza)
gongutza(-gongutza-)
just4fun (lamine)
makuka (Makuka)
Velni(Velni)


astia sunt adminii, care a fost cand a fost amendat dms cu 2 sate?
 
Ultima editare de un moderator:

PUSKI-ILIE

member
Scor reacție
4
1.5. Membrilor forumului le este interzis sa provoace moderatorii sau adminii in mod deliberat. Topicurile sau mesajele care au ca scop crearea de conflicte intre jucatori si moderatori vor fi sterse, iar autorii vor fi pedepsiti aspru.

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport. Orice incercare de a deschide o discutie pe aceasta tema pe forum va fi considerata infractiune si pedepsita cu un avertisment iar tema va fi inchisa/stearsa .

Topic închis!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus