sad4ng3l Distrugatoare de playeri

  • Autor subiect madalynemanuela
  • Data de început

DeletedUser

Eu am fost in tribul Axan foarte mult timp si am fost concediat pe nedrept impreuna cu multi alti jucatori foarte de treaba. Motivul nu se stie inca sigur de ce am fost dat afara de catre aceasta jucatoare dar dupa ce am rugat un prieten care este in Axan sa posteze urmatorul mesaj:
madalynemanuela în data de 13.12. la ora 19:42
Astazi 19:25:23 13/12/2008 Ma las de joc din cauza lui sad4ng3l care este dekat o pustoaica de 15-16 ani care si-a luat toata lumea in cap.La fel si colegul nostru flamers care a avut aceeasi soarta ca si mine.Expediat 11.12.08 23:44
sad4ng3l te-a concediat din tribul Immortals Academy. ... Vreau sa va spun ca Alegerile de guvernator au fost planuite ji uni jucatori au votat de mai multe ori cei care aveau sitter nu spun la cine... SI ca atunci kand i-am zis lui sad4ng3l Mi s-a zis ca voi fi dat afara si inobilat daka mai comentez mult pe aceasta tema. Pe forum nu stiu ce se scrie despre concedirea mea dar va spun in fatza nu mie frica de mine, doar de Dumnezeu Eu doar i-am zis sa stearga nistelinkuri de recrutare de pe forum si ea ma concediat ca am fost singurul care a avut curajul sa ii zica in fatza cu regulile si iti zic prin acest mesaj d-shoara sad angel ca o sa ai parte numai de bine si spor la puncte dar ceea ce ai facut nu e bine. Daka fulgerul nopti si Dany sefusau de alti jucatori te-au convins sa ma dai afara sa stii ca ai gresit foarte mult nu fatza de mine ci de tot tribul. Nu uita asta! ROg ca satele mele sa fie date lui ghef-euguffy
Petyy canibalu 23Acesti player sa isi ea fiecare cate 7 sate fiecare si sper sa se inteleaga cu satele . Sa mi se comunice ce sate vor sa retrag sprijinul din ele.Mane da te rog eu o circulara cu msg pe care ti l-am scris in tot tribul sa stie toti ce s-a intamplat. Decizie irevocabila nu va mai chinuiti sa imi ziceti sa nu dau stergere cont. POate fara mine va fi mai bene in trib sau nu. Va multumesc pentru tot.

Acel jucator a fost ameninta de catre sad4ng3l cu concedierea din trib si inobilarea acestuia. Aceasta jucatoare are 15 ani. Deci vreau sa stie toata lumea ca nu imi este frica de nimeni decat de Dumnezeu si vreau sa vedeti cum si din ce cauza uni jucatori ajung sa se interneze in spital din cauza unora ca ea (sad4ng3l) si alti se lasa de joc tocmai ca nu suporta acest tip de jucatori
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser1630

aolooo,numa de dumnezeu si muma padurii:))) zicea eminescu prin nu stiu ce basm
mai am impresia ca ceilalti nu vor sa te bage in seama ,si totusi tii neaparat sa fii bagat in seama
1.acesta nu e un subiect de forumul extern
2.nu imi pasa daca ajungi al margine sau nu,daca stergi contul sau nu:))...esti la n k-uri de mine
3.
 

DeletedUser

aolooo,numa de dumnezeu si muma padurii:))) zicea eminescu prin nu stiu ce basm
mai am impresia ca ceilalti nu vor sa te bage in seama ,si totusi tii neaparat sa fii bagat in seama
1.acesta nu e un subiect de forumul extern
2.nu imi pasa daca ajungi al margine sau nu,daca stergi contul sau nu:))...esti la n k-uri de mine
3.
Nu tin mane sa fiu bagat in seama dar sa vada lumea ce poate sa faca o fata de 15 ani cu un trib ...
 

DeletedUser1630

pai e de rau cu fetele:)),si tu cum esti un domn arunci cu "noroi" in ea pe extern:))
e ora 2 fara 6 minute si cred ca din aceasta cauza ai scris acest topic ope extern,ca pana dimineata sa il vada toti:p
 

DeletedUser4349

Nu tin mane sa fiu bagat in seama dar sa vada lumea ce poate sa faca o fata de 15 ani cu un trib ...

si nu vad care e problema...daca un om ajunge la spital din cauza "tribuile.ro" atunci o merita pt ca a devenit prea dependent de acest joc...daca altii se lasa din cauza ei atunci probabil ea si-a atins scopu' de a va enerva...eu zic ca ai facut bine ca te-ai lasat de triburile si spre binele tau sa nu te mai apuci de vreun joc de genu' asta ca poate iti pocneste vena Doamne fereste (ca doar de el ti-e frica)
 

DeletedUser

si nu vad care e problema...daca un om ajunge la spital din cauza "tribuile.ro" atunci o merita pt ca a devenit prea dependent de acest joc...daca altii se lasa din cauza ei atunci probabil ea si-a atins scopu' de a va enerva...eu zic ca ai facut bine ca te-ai lasat de triburile si spre binele tau sa nu te mai apuci de vreun joc de genu' asta ca poate iti pocneste vena Doamne fereste (ca doar de el ti-e frica)

Mane stai linistit nui cazul meu cu spitalul da toot s-a dus ** despre acel jucator el-comandante
 

DeletedUser6681

Eu am fost in tribul Axan foarte mult timp si am fost concediat pe nedrept impreuna cu multi alti jucatori foarte de treaba. Motivul nu se stie inca sigur de ce am fost dat afara de catre aceasta jucatoare dar dupa ce am rugat un prieten care este in Axan sa posteze urmatorul mesaj:
madalynemanuela în data de 13.12. la ora 19:42
Astazi 19:25:23 13/12/2008 Ma las de joc din cauza lui sad4ng3l care este dekat o pustoaica de 15-16 ani care si-a luat toata lumea in cap.La fel si colegul nostru flamers care a avut aceeasi soarta ca si mine.Expediat 11.12.08 23:44
sad4ng3l te-a concediat din tribul Immortals Academy. ... Vreau sa va spun ca Alegerile de guvernator au fost planuite ji uni jucatori au votat de mai multe ori cei care aveau sitter nu spun la cine... SI ca atunci kand i-am zis lui sad4ng3l Mi s-a zis ca voi fi dat afara si inobilat daka mai comentez mult pe aceasta tema. Pe forum nu stiu ce se scrie despre concedirea mea dar va spun in fatza nu mie frica de mine, doar de Dumnezeu Eu doar i-am zis sa stearga nistelinkuri de recrutare de pe forum si ea ma concediat ca am fost singurul care a avut curajul sa ii zica in fatza cu regulile si iti zic prin acest mesaj d-shoara sad angel ca o sa ai parte numai de bine si spor la puncte dar ceea ce ai facut nu e bine. Daka fulgerul nopti si Dany sefusau de alti jucatori te-au convins sa ma dai afara sa stii ca ai gresit foarte mult nu fatza de mine ci de tot tribul. Nu uita asta! ROg ca satele mele sa fie date lui ghef-euguffy
Petyy canibalu 23Acesti player sa isi ea fiecare cate 7 sate fiecare si sper sa se inteleaga cu satele . Sa mi se comunice ce sate vor sa retrag sprijinul din ele.Mane da te rog eu o circulara cu msg pe care ti l-am scris in tot tribul sa stie toti ce s-a intamplat. Decizie irevocabila nu va mai chinuiti sa imi ziceti sa nu dau stergere cont. POate fara mine va fi mai bene in trib sau nu. Va multumesc pentru tot.

Acel jucator a fost ameninta de catre sad4ng3l cu concedierea din trib si inobilarea acestuia. Aceasta jucatoare are 15 ani. Deci vreau sa stie toata lumea ca nu imi este frica de nimeni decat de Dumnezeu si vreau sa vedeti cum si din ce cauza uni jucatori ajung sa se interneze in spital din cauza unora ca ea (sad4ng3l) si alti se lasa de joc tocmai ca nu suporta acest tip de jucatori

cred ca v-ati " tacanit " oameni buni, tu crezi ca esti primul in aceasta ipostaza, te-ai lasat manipulat de o copila de cativa ani si acum iti pui cenusa in cap vai de mine, off topic pe undeva pe acolo, sau cine stie scoate la un suc si te primeste inapoi poate asta vrea..... nu stiu cum se scrie dar " cresteti odata "
 

DeletedUser

Chiar trebuie sa stergi contul pentru ca ai nimerit intr-un trib cu o conducere care din punctul tau de vedere valoreaza 2 lei vechi?
Da restart! Variante exista:

1. Restart in alta parte a hartii ca sa nu te mai intalnesti cu AXAN.
2. Restart in aceeasi zona si ceri invitatie intr-un trib inamic al AXAN-ului, ca sa poti lupta impotriva nedreptatii, injustitiei, dictaturii bla bla bla.
3. Iti faci alt cont, intri in AXAN, mergi pe burta o perioada, daca esti descurcaret ajungi in conducere, ii subminezi puterea sefei de 16 ani, pui la cale lovitura de stat, o nobilezi intern, o concediezi sau alte chestii SF care-ti trec prin cap.

Daca te lasi de triburi, bafta in alta parte!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Chiar trebuie sa stergi contul pentru ca ai nimerit intr-un trib cu o conducere care din punctul tau de vedere valoreaza 2 lei vechi?
Da restart! Variante exista:

1. Restart in alta parte a hartii ca sa nu te mai intalnesti cu AXAN.
2. Restart in aceeasi zona si ceri invitatie intr-un trib inamic al AXAN-ului, ca sa poti lupta impotriva nedreptatii, injustitiei, dictaturii bla bla bla.
3. Iti faci alt cont, intri in AXAN, mergi pe burta o perioada, daca esti descurcaret ajungi in conducere, ii subminezi puterea sefei de 16 ani, pui la cale lovitura de stat, o nobilezi intern, o concediezi sau alte chestii SF care-ti trec prin cap.

Daca te lasi de triburi, bafta in alta parte!

=)) mi-a placut puncutul 3:D:D
 

DeletedUser

=)) In ce grad de penibilitate poate ajunge un disperat. Vezi sa nu ajungi la spital din cauza mea, "distrugatoarea de playeri" =)). Oricum nu te-as avea pe constiinta, esti mult prea insignifiant. "O pustoaica de 15 ani" te-a dat afara de incompentent, de "admin" ce te credeai, din cauza ca esti cu gura mare si nici nu cunosti ROI. Dar ce sa cunosti, cand nici macar "ROI" in sine nu stii ce inseamna. Iti raspund aici pentru ca esti blocat la mesaje si, desi m-au rugat multi "prieteni" mult mai mari ca mine si ca tine, nu te-am deblocat. "Nu tin mane sa fiu bagat in seama dar sa vada lumea ce poate sa faca o fata de 15 ani cu un trib ...". Cu tribul "face bine", dar uite ce face cu tine ! Te-ai enervat, asa-i ? :)) "daca altii se lasa din cauza ei atunci probabil ea si-a atins scopu' de a va enerva..." - vezi ca stii ?! :) Sper ca observi ca prin ceea ce ai facut te-ai injosit pe tine insuti, nicidecum pe mine. Felicitari pentru asta, cred ca te-ai chinui mult !

"3. Iti faci alt cont, intri in AXAN, mergi pe burta o perioada, daca esti descurcaret ajungi in conducere, ii subminezi puterea sefei de 16 ani, pui la cale lovitura de stat, o nobilezi intern, o concediezi sau alte chestii SF care-ti trec prin cap." e tare. :)) Cam ai dreptate, astept "lovitura de stat". :D

E primul si ultimul post al meu pe aici. Nu am tacut pentru ca m-a amuzat mult prea tare. Si mai mult decat postul lui, comentariile voastre. Multumesc pentru "sustineri". :))

Sarbatori fericite si la cat mai multe "succesuri" ! ;)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

=)) In ce grad de penibilitate poate ajunge un disperat. Vezi sa nu ajungi la spital din cauza mea, "distrugatoarea de playeri" =)). Oricum nu te-as avea pe constiinta, esti mult prea insignifiant. "O pustoaica de 15 ani" te-a dat afara de incompentent, de "admin" ce te credeai, din cauza ca esti cu gura mare si nici nu cunosti ROI. Dar ce sa cunosti, cand nici macar "ROI" in sine nu stii ce inseamna. Iti raspund aici pentru ca esti blocat la mesaje si, desi m-au rugat multi "prieteni" mult mai mari ca mine si ca tine, nu te-am deblocat. "Nu tin mane sa fiu bagat in seama dar sa vada lumea ce poate sa faca o fata de 15 ani cu un trib ...". Cu tribul "face bine", dar uite ce face cu tine ! Te-ai enervat, asa-i ? :)) "daca altii se lasa din cauza ei atunci probabil ea si-a atins scopu' de a va enerva..." - vezi ca stii ?! :) Sper ca observi ca prin ceea ce ai facut te-ai injosit pe tine insuti, nicidecum pe mine. Felicitari pentru asta, cred ca te-ai chinui mult !

"3. Iti faci alt cont, intri in AXAN, mergi pe burta o perioada, daca esti descurcaret ajungi in conducere, ii subminezi puterea sefei de 16 ani, pui la cale lovitura de stat, o nobilezi intern, o concediezi sau alte chestii SF care-ti trec prin cap." e tare. :)) Cam ai dreptate, astept "lovitura de stat". :D

E primul si ultimul post al meu pe aici. Nu am tacut pentru ca m-a amuzat mult prea tare. Si mai mult decat postul lui, comentariile voastre. Multumesc pentru "sustineri". :))

Sarbatori fericite si la cat mai multe "succesuri" ! ;)
incompententa esti tu mei si "admini" nu ma credeam dar sunt multe nereguli la voi in trib rog teamul triburile.ro sa intervina si sa se uite peste jucatori din tribul AXAN lumea a3-a sunt foarte multi cu multi acont

1.8. Pentru a depune o plangere impotriva unui alt jucator va rugam sa folositi sistemul intern de suport. Este interzis sa faceti acest lucru pe forum.

6.3. Toate reclamatiile sau criticile in legatura cu activitatea moderatorilor sau a adminilor de pe forum sau din joc (incluzand aici sanctiunile primite) se vor face numai prin sistemul intern de suport.

Considera acesta ca fiind un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Rog un admin sa inchida topicul deoarece dupa parerea me nu are ce cauta la politica si propaganda lumea 3.
 

DeletedUser

Daca doriti sa continuati discutiile intr-un mod constructiv, va rog sa o faceti.
 

DeletedUser

Rog un admin sa inchida topicul deoarece dupa parerea me nu are ce cauta la politica si propaganda lumea 3.

parerea ta nu conteaza aici;)
L3 are moderatorii ei care decid ce topicuri trebuie inchise/mutate/sterse nu cineva care se trezeste sa ceara inchiderea unui topic.


@madalynemanuela,frumos nume:eek: pt un baiat


cred ca v-ati " tacanit " oameni buni, tu crezi ca esti primul in aceasta ipostaza, te-ai lasat manipulat de o copila de cativa ani si acum iti pui cenusa in cap vai de mine, off topic pe undeva pe acolo, sau cine stie scoate la un suc si te primeste inapoi poate asta vrea..... nu stiu cum se scrie dar " cresteti odata "

Odata sunt si eu de acord cu vis3z.Nu esti nici primul,scuze prima,caruia i se intampla asa ceva.O persoana de 15 ani ti-a dovedit ca exista cineva mai capabil decat tine.Din cate am vazut nu zic ca e corect ceea ce a facut dar nu asta conteaza
 

DeletedUser11011

Manuela zau ca am incercat din rasputeri sa nu postez la topicul asta interesant pe care l-ai deschis dar imi este imposibil pt ca pe masura ce postezi ma uimesti din ce in ce mai mult : in primul rand constat cu tristete ca majoritatea pustanilor din ziua de azi nu mai aveti in cap decat mirk si tampenii de genul asta ca a-ti uitat cu desavarsire limba romana - zau ca-mi vine sa fac o sesizare...
In al doilea rand problema ta cea mai mare e ca o pustoaica de 15 ani, asa cum ai numit-o tu pe sad poate sa conduca un trib...intr-adevar dureros barbate :))

Normal ca te simti nedreptatit ca tu nu stii ce e aia ordine si disciplina si sincer nu cred ca vei reusi sa intelegi acesti termeni vreodata. Sau daca vei reusi vreodata probabil va fii prea tarziu pentru tine....

Copile, mergi si uita-te la desene animate, joaca-te Mario si eventual mai treci si pe la scoala si poate cu timpul vei incepe sa intelegi anumite lucruri

PS: Daca vrei sa-ti faci un trib al neintelesilor sa-mi zici ca iti mai gasesc cel putin 10 colegi numai eu :)
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Trib al neintelesilor... A schimbat 27 de triburi si nu a gasit un trib care sa-i placa. Trebuie sa-si faca el un trib, sa vada daca-l tine.

"incompententa esti tu mei" Ce dovezi aduci? Oricine poate spune despre altcineva ca este incompetent.
Ziceai ca-ti iei jucariile si iti stergi contul, nu ca schimbi tribul. :D

Intrebare: De cate ori ai deranjat adminii cu tikete legate de neregulile si multiconturile din AXAN, atunci cand faceai parte din AXAN? Sau pe vremurile acelea ai lasat corectitudinea la o parte si nu ti-ai turnat colegii?
Nu era nevoie de scandal pe extern pentru a trimite niste tikete.
 

DeletedUser3357

Ingelsuparat\a, te rog lasa posturi pe extern cat si in axan. Lasa discutiile private cu 'pretenii' de ... de ce vrei tu.
Poate vei fi innobilata intern si terminam balciul. Nu ne trebuie in zona s-v scandal.. a aparut l9 azi, dute acolo ca poate nu te cunoaste nimeni si poti face scandal acolo.
Nu ai dreptate in nimic din ceea ce spui. nu ma provoca sa ma apuc eu sa spun ceea ce s-a intamplat cu adevarat, cu cateva mesaje, timpi si desigur screenshoturi.


ai noroc, sau mai bine zis ghinio de faptul ca 'pretenii' la NEVOIE se cunosc.
ai revenit in axan, dar nu stiu cine te v-a mai baga in seama acolo.
noi, restul, cei fara acces de emo'conducatori o sa consideram ca nici nu existi.



rog un moderator sa inchida topicul.
 

DeletedUser

sal

sarmulita,te rog sa te abtii.pe sad4ng3l au am lasat-o la conducerea acelui trib.este mult mai calculata si echilibrata ca tine.acum eu sint in axan sa fac ordine,dupa care voi reveni in ls-ax sa ma ocup de voi,cei care sinteti nemultumiti(cu toate ca o pot face si de aici).te rog sa iti lasi comentariile aiurea acasa si sa le tii pt tine.mada...daca ea a considerat ca asa trebuia facut,nu contest asta.i-am spus sa taie in carne vie.banuiesc ca stii ca si in axan,ca si in toate triburile sint "spioni" sub diferite forme.treaba este ca de acum nu va mai fi "comunism",ci dictatura.nu ati fost in stare sa intelegeti acea libertate de discutie,va arat eu cum se inkide gura.in axan sint multi jucatori cu experienta care nu au vrut sa se implice,ci numai din acei "spioni" care au vrut sa destabilizeze".sincer,era sa reuseasca.de acum cine nu participa la actiunile tribului si nu face ce i se cere,il zbor.asta ca sa aveti ce comenta.pina una alta,va rog sa va vedeti de joc si va doresc numai bine in continuare
 
Sus