sad4ng3l Distrugatoare de playeri

  • Autor subiect madalynemanuela
  • Data de început

DeletedUser

Politica si propaganda: spalarea in public a rufelor AXAN - madalynemanuela vs sad4ng3l vs Sarmulita vs @danezu :D

sarmulita,te rog sa te abtii.pe sad4ng3l au am lasat-o la conducerea acelui trib.este mult mai calculata si echilibrata ca tine.acum eu sint in axan sa fac ordine,dupa care voi reveni in ls-ax sa ma ocup de voi,cei care sinteti nemultumiti(cu toate ca o pot face si de aici).te rog sa iti lasi comentariile aiurea acasa si sa le tii pt tine.mada...daca ea a considerat ca asa trebuia facut,nu contest asta.i-am spus sa taie in carne vie.banuiesc ca stii ca si in axan,ca si in toate triburile sint "spioni" sub diferite forme.treaba este ca de acum nu va mai fi "comunism",ci dictatura.nu ati fost in stare sa intelegeti acea libertate de discutie,va arat eu cum se inkide gura.in axan sint multi jucatori cu experienta care nu au vrut sa se implice,ci numai din acei "spioni" care au vrut sa destabilizeze".sincer,era sa reuseasca.de acum cine nu participa la actiunile tribului si nu face ce i se cere,il zbor.asta ca sa aveti ce comenta.pina una alta,va rog sa va vedeti de joc si va doresc numai bine in continuare

Spioni care au vrut sa destabilizeze... Ma intreb daca ai dat si peste spionii care nu au vrut sa destabilizeze, cei pasivi care doar trimiteau informatii altora, in rest participau la toate actiunile tribului ca sa nu dea de banuit.

@danezule, inteleg ca doresti sa observe lumea ca esti mare sef prin trib, dar pana nu concediezi jumate din AXAN si LS-AX, nu rezolvi nimic.
Tu vezi acum spioni si forte destabilizatoare peste tot. Probabil ai ramas marcat de perioada in care jucam in sud-vest si primeam ca toata lumea informatii de prin LS-AX, GEMINA, Li3G, ANTS si care mai erati pe acolo, inclusiv de pe forumurile voastre ascunse si unele "conferinte de pe mess". Oamenii se mai lasa de joc, mai renunta la spioni, spionii renunta la joc etc. Mai au si altii spioni, nu zic nu, dar pe cine ar interesa atat de mult sa destabilizeze academia LS-AX-ului? Reprezinta AXAN o amenintare atat de mare pentru inamicii? In AXAN se stabileste soarta lumii 3 de aveti impresia ca sunteti plini de spioni?

Renunti la comunism, instaurezi dictatura bla bla bla, il ameninti pe Sarmulita ca te vei ocupa de el si alti nemultumiti cand te vei intoarce in LS-AX... @danezu se intoarce, episodul 5. :D De ce nu te-ai ocupat pana acum?
Nu stiu ce ordine ai facut in AXAN de apar nemultumiti pe extern, dar sarmulita e in LS-AX de mult timp. De ce nu l-ai concediat sau nobilat intern? L-ai lasat sa-si faca partid de opozitie? O sa te ocupi tu? Te agiti degeaba. Se vede de la o posta ca nimanui nu-i pasa de amenintarile tale.

Sunteti prea uniti si va intelegeti prea bine. Ati aratat pe extern, inclusiv tu @danezule care iti faci ordine prin academie la politica si propaganda, cat de varza este tribul AXAN si cata putere au sefii din prin tribul mama. :D

Dictatura si taiat in carne vie suna bine, dar mai bine ati incerca voi astia cu ceva vechime sa invatati membri AXAN cum sa joace, pentru ca de asta se numesc academie.

Prin vara eram sitter pe contul Cameo, cu un amarat de sat sub 1000 de puncte care fusese lasat de izbeliste mult timp. Am avut onoarea sa fiu atacat pe acel cont de catre jucatori cu ceva mai multe sate din AXAN si o saptamana am avut parte de ceva distractie.
Uite cateva verze de atacuri:
______________________________

Titlu mlyxy atacă satul lui Cameo (396|895) Expediat 01.07.08 17:20
Moral: 54%

Agresor: mlyxy
Sat: 6 andy22pol2 MINAT (385|894) K83
Număr: 206 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1
Pierderi: 206 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1

Apărător: Cameo
Sat: satul lui Cameo (396|895) K83
Număr: 53 155 0 67 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 1 2 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0
______________________________

Titlu bboy drix atacă satul lui Cameo (396|895) Expediat 03.07.08 23:35
Moral: 47%

Agresor: bboy drix
Sat: constantin 2 (393|903) K93

Număr: 23 65 257 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 23 65 257 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Apărător: Cameo
Sat: satul lui Cameo (396|895) K83

Număr: 109 307 0 122 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 7 19 0 7 0 0 0 0 0 0 0 0
______________________________

Titlu bboy drix atacă satul lui Cameo (396|895) Expediat 04.07.08 00:17
Moral: 47% Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: bboy drix
Sat: constantin 1 (391|889) K83
Număr: 541 1017 0 149 0 0 0 0 0 0 1 1
Pierderi: 541 1017 0 149 0 0 0 0 0 0 1 1


Apărător: Cameo
Sat: satul lui Cameo (396|895) K83
Număr: 102 288 0 115 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 9 25 0 10 0 0 0 0 0 0 0 0
______________________________

Titlu iceweb2005 atacă satul lui Cameo (396|895) Expediat 08.07.08 00:07
Moral: 48% Bonus de noapte pentru apărători

Agresor: iceweb2005
Sat: iceweb (399|899) K83
Număr: 0 2296 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
Pierderi: 0 2134 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1

Apărător: Cameo
Sat: satul lui Cameo (396|895) K83
Număr: 1 60 0 52 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 1 60 0 52 0 0 0 0 0 0 0 0
______________________________

Titlu bboy drix atacă satul lui Cameo (396|895) Expediat 08.07.08 17:15
Moral: 54%

Agresor: bboy drix
Sat: constantin 1 (391|889) K83
Număr: 0 0 0 0 0 0 0 16 0 0 1 1
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 10 0 0 1 1

Apărător: Cameo
Sat: satul lui Cameo (396|895) K83
Număr: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
Pierderi: 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Pradă: 109 109 82 300/300
______________________________

Au fost si unele atacuri cu trupe ofensive, dar majoritatea arata ca astea de mai sus.
Agresorii erau din AXAN. Ii cauti la trib, privire de ansamblu, lista de evenimente pentru ca acum nu mai exista conturile lor. Inca mai aveti specimene din astea. Da-i afara!
@danezule, ti-am trimis o invitatie in C.T. Poate nu te-ai mai distrat de mult si doresti sa vezi toate rapoartele. Ca sa nu cauti prea mult, am facut vizibila numai partea forumului unde le-am postat integral. Tot iti place sa te plimbi dintr-un trib in altul, cand vei avea putin timp liber, dai o tura si pe la un fost inamic. Intri cand vrei, stai cat vrei, iesi cand vrei.

Mii de scuze pentru lungimea postului, dar daca tot e de aruncat cu frisca in stanga si in dreapta la petrecerea asta, de ce sa nu ma autoinvit? :D
 

DeletedUser

Petrecerea s-a terminat, v-a placut ? mie nu mi-a placut ce am vazut aici, in special din partea celor din familie ...erau necesare aceste replici din partea voastra aici, pe forumul extern ? AXAN nu are nevoie de circul asta, isi vede de treaba in continuare asa cum poate, se descurca si fara "ajutor" din afara. Multumim pentru sfaturi, o zi placuta la toata lumea

Respect
 

DeletedUser3357

sarmulita,te rog sa te abtii.pe sad4ng3l au am lasat-o la conducerea acelui trib.este mult mai calculata si echilibrata ca tine.acum eu sint in axan sa fac ordine,dupa care voi reveni in ls-ax sa ma ocup de voi,cei care sinteti nemultumiti(cu toate ca o pot face si de aici).te rog sa iti lasi comentariile aiurea acasa si sa le tii pt tine.mada...daca ea a considerat ca asa trebuia facut,nu contest asta.i-am spus sa taie in carne vie.banuiesc ca stii ca si in axan,ca si in toate triburile sint "spioni" sub diferite forme.treaba este ca de acum nu va mai fi "comunism",ci dictatura.nu ati fost in stare sa intelegeti acea libertate de discutie,va arat eu cum se inkide gura.in axan sint multi jucatori cu experienta care nu au vrut sa se implice,ci numai din acei "spioni" care au vrut sa destabilizeze".sincer,era sa reuseasca.de acum cine nu participa la actiunile tribului si nu face ce i se cere,il zbor.asta ca sa aveti ce comenta.pina una alta,va rog sa va vedeti de joc si va doresc numai bine in continuare


haha. ce discurs de politician .
1. faptul ca face ce vrea p* ei in axan nu inseamna ca e mai calculata decat mine sau decat oricine altcineva
2. eu sunt nemultumit. sa te vad cum ma zbori tu pe mine. a plecat allai, mai vrei si altii ?
3. aici nu vorbim despre ce faci tu acum. daca vrei vorbim si despre ce faci tu: se ataca sat tdk:curatire,nobili,sprijin. nu se cucereste satul. ti s-a cerut sa stai sitter la un anumit jucator sa retragi sprijinul ce urma sa ajunga pe satul respectiv, pentru ca urmau alte atacuri. ai spus ca esti nedormit de 2 zile si ca nu mai stai si chestii de genul..
ca sa te vad, peste 5 minute ca intri in axan ca sa o ajuti pe pretena ta sad* pentru ca tocmai incepuse 'scandalul' in axan.. si ai venit sa faci tu "ordine".. vezi doamne.. cand defapt vroiai sa te asiguri ca sad* nu urma sa o mierleasca si sa o faca lata.
ti-a dat sad ceva si noi nu stim ? 69.. alea alea ?

esti mare zeu in ls in conducere, dar cand vine vorba sa ajuti un simplu jucator care se bate zi de zi cu dusmanii, nu o faci. te duci in axan sa-ti ajuti 'pretena' .
 

DeletedUser3357

Petrecerea s-a terminat, v-a placut ? mie nu mi-a placut ce am vazut aici, in special din partea celor din familie ...erau necesare aceste replici din partea voastra aici, pe forumul extern ? AXAN nu are nevoie de circul asta, isi vede de treaba in continuare asa cum poate, se descurca si fara "ajutor" din afara. Multumim pentru sfaturi, o zi placuta la toata lumea

Respect

werek te rog nu face pe nevinovata. nici tu nu esti mai breaza decat sad.
 

DeletedUser

Werek incerca sa sparga petrecerea :) Tibilocu a zis clar ca oricand mai gaseste 10 neintelesi, iar @danezu stie de existenta spionilor, fortelor destabilizatoare, nemultumitilor etc. Suna-i pe toti ca sa iasa pe extern.

Sarmulita, ai grija ce spui, ca se va ocupa @danezu de tine... cand nu va mai fi ocupat :D
Daca tot o dam pe discursuri de politicieni, "te sustin bai forta destabilizatoare care esti tu destabilizatoare si nemultumitule care esti tu nemultumit".
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

!!!

haha. ce discurs de politician .
1. faptul ca face ce vrea p* ei in axan nu inseamna ca e mai calculata decat mine sau decat oricine altcineva
2. eu sunt nemultumit. sa te vad cum ma zbori tu pe mine. a plecat allai, mai vrei si altii ?
3. aici nu vorbim despre ce faci tu acum. daca vrei vorbim si despre ce faci tu: se ataca sat tdk:curatire,nobili,sprijin. nu se cucereste satul. ti s-a cerut sa stai sitter la un anumit jucator sa retragi sprijinul ce urma sa ajunga pe satul respectiv, pentru ca urmau alte atacuri. ai spus ca esti nedormit de 2 zile si ca nu mai stai si chestii de genul..
ca sa te vad, peste 5 minute ca intri in axan ca sa o ajuti pe pretena ta sad* pentru ca tocmai incepuse 'scandalul' in axan.. si ai venit sa faci tu "ordine".. vezi doamne.. cand defapt vroiai sa te asiguri ca sad* nu urma sa o mierleasca si sa o faca lata.
ti-a dat sad ceva si noi nu stim ? 69.. alea alea ?
esti mare zeu in ls in conducere, dar cand vine vorba sa ajuti un simplu jucator care se bate zi de zi cu dusmanii, nu o faci. te duci in axan sa-ti ajuti 'pretena' .

oare cand o sa va saturati de jigniri si postari aiurea pe un forum unde pot citii si copiii de 10-14 ani?

sa va fie rusine!!!:mad:
 

DeletedUser3357

Werek incerca sa sparga petrecerea :) Tibilocu a zis clar ca oricand mai gaseste 10 neintelesi, iar @danezu stie de existenta spionilor, fortelor destabilizatoare, nemultumitilor etc. Suna-i pe toti ca sa iasa pe extern.

Sarmulita, ai grija ce spui, ca se va ocupa @danezu de tine... cand nu va mai fi ocupat :D
Daca tot o dam pe discursuri de politicieni, "te sustin bai forta destabilizatoare care esti tu destabilizatoare si nemultumitule care esti tu nemultumit".

pai si nu se ocupa. il tine eu ?
 

DeletedUser6681

rog moderatori, sa mute acest toic la alta sectiune ca nu am timp chef si nervi sa vad mereu aceasi discutie, un " frustrat " " tradus " de " o domnisoara " reveniti-va si jucati, cui nu ii convine este liber sa plece sa joace in alt trib sau alt continent sau pe alt servar.
Ai probleme gogule scoate topoarele si lasa sentimentalismele pentru alti, romeo si julieta in varianta triburile.ro MUTATI ACEASTA DISCUTIE la off topic
 

marakesh

member
Scor reacție
0
sarmulita,te rog sa te abtii.pe sad4ng3l au am lasat-o la conducerea acelui trib.este mult mai calculata si echilibrata ca tine.acum eu sint in axan sa fac ordine,dupa care voi reveni in ls-ax sa ma ocup de voi,cei care sinteti nemultumiti(cu toate ca o pot face si de aici).te rog sa iti lasi comentariile aiurea acasa si sa le tii pt tine.mada...daca ea a considerat ca asa trebuia facut,nu contest asta.i-am spus sa taie in carne vie.banuiesc ca stii ca si in axan,ca si in toate triburile sint "spioni" sub diferite forme.treaba este ca de acum nu va mai fi "comunism",ci dictatura.nu ati fost in stare sa intelegeti acea libertate de discutie,va arat eu cum se inkide gura.in axan sint multi jucatori cu experienta care nu au vrut sa se implice,ci numai din acei "spioni" care au vrut sa destabilizeze".sincer,era sa reuseasca.de acum cine nu participa la actiunile tribului si nu face ce i se cere,il zbor.asta ca sa aveti ce comenta.pina una alta,va rog sa va vedeti de joc si va doresc numai bine in continuare

oooo marele danezu strategul lumii 3.... aplaudati oameni buni....
 

DeletedUser

sarmulita,te rog sa te abtii.pe sad4ng3l au am lasat-o la conducerea acelui trib.este mult mai calculata si echilibrata ca tine.acum eu sint in axan sa fac ordine,dupa care voi reveni in ls-ax sa ma ocup de voi,cei care sinteti nemultumiti(cu toate ca o pot face si de aici).te rog sa iti lasi comentariile aiurea acasa si sa le tii pt tine.mada...daca ea a considerat ca asa trebuia facut,nu contest asta.i-am spus sa taie in carne vie.banuiesc ca stii ca si in axan,ca si in toate triburile sint "spioni" sub diferite forme.treaba este ca de acum nu va mai fi "comunism",ci dictatura.nu ati fost in stare sa intelegeti acea libertate de discutie,va arat eu cum se inkide gura.in axan sint multi jucatori cu experienta care nu au vrut sa se implice,ci numai din acei "spioni" care au vrut sa destabilizeze".sincer,era sa reuseasca.de acum cine nu participa la actiunile tribului si nu face ce i se cere,il zbor.asta ca sa aveti ce comenta.pina una alta,va rog sa va vedeti de joc si va doresc numai bine in continuare

Respect @danezu. Te-am cautat 4 zile la rad mi-a raspuns siterul si i-am explicat situatia si acestuia i-a fost frica sa intervina la fel si aproape toti din LS-AX BPR toti stiu ce am patit s-a facut nedreptate duap ce eu i-am zis sa stearga ***** amarate de linkuri de recrutare pe alte jocuri ji i-am postat pe forum si prim mesaj ea vine cu ***** reguli care le stiam de mult tp de aproape 4 ani lucruri elementare de pe alte jocuri online ea ma concediaza si am rugat un prieten sa posteze msg meu pe forum si acest jucator era amenintat de catre sad cu inobilarea. Si nora s-a mirat la fel zarzaaa si rick toti s-au mirat ji se intrebau de ce am fost concediat. Dany sefu se bucura ca am fost dat afara si se bucura si akuma. EU te-am cautat sa interviii poate si sitterul care a fost la tine ceva timp sa iti spuna.
 

DeletedUser

AXAN se pare ca trec cu vederea deficientele de exprimare si multe alte defecte ale jucatorilor daca ii pastreaza in trib atata vreme. Ma mir cum de au avut atata rabdare cu tine, dar cine se aseamana se aduna.
Madalynemanuela, chiar crezi ca e dictatura in AXAN? La altii e mult mai rau. Te concediam instant daca scriai in halul asta, nu asteptam sa calci pe bec intr-un alt fel.
___________________________________________

Din arhiva C.T.:
voievodul vlad tepes în data de 13.10. la ora 21:38 Citat Prelucrare Şterge
nu **** cm sa zic in primu rand imi cer iertare.am mai multe conturi ji pa acesta lam dat unui prieten sa joace si el.scuzati circulara.a atakt iam zis sa no faca ji a pierdut toata armata.asa k sze inca o data nu joc io acm ii contu lui.sze mai ales marelui bunic.sze sze sze sze


Pentru limbajul extraterestru folosit de acest jucator pe forumul C.T.:

14.10.
00:07 voievodul vlad tepes (şters) a fost concediat de către morbent fell.

Asta se intampla prin 2007.
 

DeletedUser

haha. ce discurs de politician .
1. faptul ca face ce vrea p* ei in axan nu inseamna ca e mai calculata decat mine sau decat oricine altcineva
2. eu sunt nemultumit. sa te vad cum ma zbori tu pe mine. a plecat allai, mai vrei si altii ?
3. aici nu vorbim despre ce faci tu acum. daca vrei vorbim si despre ce faci tu: se ataca sat tdk:curatire,nobili,sprijin. nu se cucereste satul. ti s-a cerut sa stai sitter la un anumit jucator sa retragi sprijinul ce urma sa ajunga pe satul respectiv, pentru ca urmau alte atacuri. ai spus ca esti nedormit de 2 zile si ca nu mai stai si chestii de genul..
ca sa te vad, peste 5 minute ca intri in axan ca sa o ajuti pe pretena ta sad* pentru ca tocmai incepuse 'scandalul' in axan.. si ai venit sa faci tu "ordine".. vezi doamne.. cand defapt vroiai sa te asiguri ca sad* nu urma sa o mierleasca si sa o faca lata.
ti-a dat sad ceva si noi nu stim ? 69.. alea alea ?

esti mare zeu in ls in conducere, dar cand vine vorba sa ajuti un simplu jucator care se bate zi de zi cu dusmanii, nu o faci. te duci in axan sa-ti ajuti 'pretena' .

Acuzatii grave...sa vedem ce urmeaza
 

DeletedUser

AXAN se pare ca trec cu vederea deficientele de exprimare si multe alte defecte ale jucatorilor daca ii pastreaza in trib atata vreme. Ma mir cum de au avut atata rabdare cu tine, dar cine se aseamana se aduna.
Madalynemanuela, chiar crezi ca e dictatura in AXAN? La altii e mult mai rau. Te concediam instant daca scriai in halul asta, nu asteptam sa calci pe bec intr-un alt fel.
___________________________________________

Din arhiva C.T.:
voievodul vlad tepes în data de 13.10. la ora 21:38 Citat Prelucrare Şterge
nu **** cm sa zic in primu rand imi cer iertare.am mai multe conturi ji pa acesta lam dat unui prieten sa joace si el.scuzati circulara.a atakt iam zis sa no faca ji a pierdut toata armata.asa k sze inca o data nu joc io acm ii contu lui.sze mai ales marelui bunic.sze sze sze sze


Pentru limbajul extraterestru folosit de acest jucator pe forumul C.T.:

14.10.
00:07 voievodul vlad tepes (şters) a fost concediat de către morbent fell.

Asta se intampla prin 2007.
Mane stiu cum e cu triburile credema joc de mult timp si am fost prin multe triburi dar nici o data nu s-a intamplat ca dupa ce rog sa stearga niste linkuri de pe forum si sa ii readuc aminte ca nu ii voie sa ma concedieze. A distrus player care candida pentru guvernator numai ca sa nu castige
 

DeletedUser

chiar trebuie sa citim asa ceva?
sincer, nu esti primul si nici ultimul,dar poti sa te lauzi: primul care face atata tam-tam
 

DeletedUser

Mane stiu cum e cu triburile credema joc de mult timp si am fost prin multe triburi dar nici o data nu s-a intamplat ca dupa ce rog sa stearga niste linkuri de pe forum si sa ii readuc aminte ca nu ii voie sa ma concedieze. A distrus player care candida pentru guvernator numai ca sa nu castige

de cati ani joci triburile? din cate observ consideri ca a fost un intreg complot asupra ta..oare esti asa periculos ? meritai o asa mare atentie si timp pierdut din partea celor care au facut acest " complot" ? pfaaaa cred ca se ascund multe lucruri in spatele posturilor tale...trebuie sa fi fost foarte periculos de ai primit o asa mare atentie.
Am vazut la profil ca ai 17 ani si ca locuiesti in germania...totusi la varsta asta ar fi trebuit sa fii mai bazat pe limba romana il cunosc pe morbent fell ca intemeietor si crede-ma ca nu glumeste, daca erai in tribul lui, la primul post erai out
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

de cati ani joci triburile? din cate observ consideri ca a fost un intreg complot asupra ta..oare esti asa periculos ? meritai o asa mare atentie si timp pierdut din partea celor care au facut acest " complot" ? pfaaaa cred ca se ascund multe lucruri in spatele posturilor tale...trebuie sa fi fost foarte periculos de ai primit o asa mare atentie.
Am vazut la profil ca ai 17 ani si ca locuiesti in germania...totusi la varsta asta ar fi trebuit sa fii mai bazat pe limba romana il cunosc pe morbent fell ca intemeietor si crede-ma ca nu glumeste, daca erai in tribul lui, la primul post erai out

joc de 1 an jumatate.Oricine poate edita un profil ;)). Nu Sunt periculos. Intotdeuna mi-a placut sa fiu drept, nu imi place sa incalc reguli.Si nus adoptul comunismului.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser6553

@ madalynemanuela : tin sa-ti spun ca la fiecare postare a ta ma tin cu mana de burta de la atata ras :) =))
nu inteleg ce vrei sa rezolvi prin aceste comentarii lipsite de logica si ... app: cu cine ai facut lb romana? femeia de servici? =))

1.4. Va rugam sa evitati reprosurile cu privire la greselile gramaticale sau de scriere la adresa jucãtorilor. Dacã greselile gramaticale sau de scriere ale unui jucãtor sunt atât de mari încât continutul mesajului se pierde, puteti raporta acel mesaj. Un administrator sau un moderator se va ocupa de acea problemã.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Acesta este un avertisment.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Mane stiu cum e cu triburile credema joc de mult timp si am fost prin multe triburi dar nici o data nu s-a intamplat ca dupa ce rog sa stearga niste linkuri de pe forum si sa ii readuc aminte ca nu ii voie sa ma concedieze. A distrus player care candida pentru guvernator numai ca sa nu castige

In mod normal moderatorii nu sterg nimic de pe un forum. Doar inchid topicuri, muta in arhive ce nu mai este de actualitate, cenzureaza numai limbajul buruienos, dar nu sterg nici macar o virgula. Cum ceri tu sa fie sters ceva de pe un forum?

Cauta-ti un trib in care sa fii pe aceeasi lungime de unda cu ceilalti membri, inclusiv cu conducerea. AXAN nu este un trib infiintat ieri, dar daca inca mai candideaza lumea la diferite posturi, toti alearga dupa titluri (nu functii) si exista discutii in contradictoriu, inseamna ca nu s-a maturizat inca, echipa nu a fost formata, iar locul tau nu este printre ei si iti poti anunta plecarea fara alte certuri. Nu trebuie sa-ti para rau ca ai fost concediat daca nu-ti placea acolo si mai mult nu inteleg de ce ai zis ca iti stergi contul. Lasa-i pe ei sa incalce cate reguli vor.
 

DeletedUser

A doua oara cand va rog sa reveniti la tema topicului. O a treia oara nu o sa existe.

2.2. Va rugam sa postati raspunsuri care au legatura cu topicul. Daca nu puteti oferi un raspuns potrivit cu topicul este mai bine sa nu postati nimic. Acest lucru este in special valabil in cazul posturilor foarte scurte si fara relevanta.

Archangelsin & hunter8x3 - primul avertisment
ditzu18 - al doilea avertisment
madalynemanuela - al treilea avertisment (5 puncte)

PS: madalynemanuela, pentru a iti raspunde la intrebare: sunt moderator pe forumul extern.
 
Sus