~Salbaticii~

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Nume: ~Salbaticii~
Prescurtare: ~S~

Ora de intrare: 18:00
Directia: N-E


Acelasi trib care pe L16 a dat multi jucatori puternici.
 

DeletedUser

georgeta... , hagi murad, adela popescu ... Am fost un trib de 30 de oameni care am fuzionat cu SNOW dupa ce le-am facut fata cu toate ca eram chiar in mijlocul lor ... cei care joaca pe 16 stiu ce forta e SNOW.
 

DeletedUser

din intimplare joc si eu pe L16 si sint intr-un trib mult mai modest, se numeste QUIT
 

DeletedUser

georgeta... , hagi murad, adela popescu ... Am fost un trib de 30 de oameni care am fuzionat cu SNOW dupa ce le-am facut fata cu toate ca eram chiar in mijlocul lor ... cei care joaca pe 16 stiu ce forta e SNOW.

parca vorbesti de fuziunea Acasa cu HBO... cine-s astia totusi? si SNOW nu e un detergent?
 

DeletedUser11365

din intimplare joc si eu pe L16 si sint intr-un trib mult mai modest, se numeste QUIT

afirmatie gratuita....nu te-o intrebat nimeni unde joci...daca tot ai simtit nevoia sa stie toata lumea ca "sti juca",tin sa te informez ca tribul Quit este unul relativ modest
 

DeletedUser

afirmatie gratuita....nu te-o intrebat nimeni unde joci...daca tot ai simtit nevoia sa stie toata lumea ca "sti juca",tin sa te informez ca tribul Quit este unul relativ modest

1. Asta am zis si eu, este un trib modest
2. Daca nu te-ai prins iti desenez o schema: la postul meu noesia a rapsuns: cei care joaca pe 16 stiu. Eu chiar joc acolo ,deci replica ei nu isi avea rostul. Ma mai urmaresti sau e deja complicat? ... mai departe a zis"ce forta e SNOW." eu am zis ca sint in QUIT, nu ca e mare trib ci pentru avem contact direct cu ei.

Concluzie: Daca esti frustrat cu privire la QUIT (prietenii stiu de ce) nu cauta vorbe ascunse si discutii care nu te implica doar ca sa iti versi frustrarile.

Succesuri!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser11365

voi chiar nu stiti cand si cu cine nu-i cazu sa ridicati tonu..nu am io nici o frustrare cu quit..nu am nici o frustrare cu tot jocu asta...nici macar nu mai joc..sa fi tu ironica cu mine?mi s-o acrit de voi
 

DeletedUser

Sint cam de la inceput, Am fost in xt am venit pe L16 cu King Flex, acolo am nimerit linga primul lider al lumii nu mai stiu cum se numea, era din QUIT, 3 jucatori din xT si unul din All41 l-am ingenuchiat pe acel jucator din QUIT, apoi el s-a lasa definitiv, avea satele pline doar cu atac. La citeva zile s-a facut fuzuinea cu Quit... cam asta a ft istoria, jumatate din QUIT-ul de azi vin din xT.
 

DeletedUser24244

Cand a facut fuziune XT cu QUIT nu era chiar inceputul lumii, dar lasand asta la o parte...stii ca octav a fost in QUIT de la inceput?
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus