Salut

  • Autor subiect DeletedUser36817
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

pai raspunzi asa urat...aici e prietenie...de-aia am ajuns pe triburile ca am auzit ca e triburi aliante....(ce urat suna act de neatacare)...noi vrem sa facem o mare alianta....cu toate lumile ...:X:X:X:X:X:X:X
 

DeletedUser36826

cui nu-i place sa se tot duca. ce, v-am chemat noi aici sau v-am obligat sa cititi ?
 

DeletedUser

haoleeeu ce e aici bai..
vine omul linistit de la fiare vechi sa se linisteasca oleaca pe extern ca`i cul si stau sa imi pierd juma de ceas sa citesc tot :eek:
pai bai sefu nu`mi convine.. renunt la satra daca tre sa lecturez atat..
hauz!
 

DeletedUser36826

lasa, ca vine vacanta si am timp. toata vacanta numai asta o sa fac, si atunci sa vezi ce bine o sa joc ... hihi
 

DeletedUser27667

jackspin, HopaTropa, mumbless, Pitzipoanca Peryculoasa, PiTzIpoanca.Laleli, PiTzIponc Clubber, PiTzIponc cu oO, PiTzIponc de PiTzIponc, PiTzIponc FreelancerRO, PiTzIponc ghilE, PiTzIponc rebel, PiTzIponcSef

uitei cati sunt :))sunt toti gemeni:))
 

DeletedUser

stai ca mai e satra care nu are waifai din ala.. stau la coada la pc si scriu cu randul
 

DeletedUser

jackspin, HopaTropa, mumbless, Pitzipoanca Peryculoasa, PiTzIpoanca.Laleli, PiTzIponc Clubber, PiTzIponc cu oO, PiTzIponc de PiTzIponc, PiTzIponc FreelancerRO, PiTzIponc ghilE, PiTzIponc rebel, PiTzIponcSef

uitei cati sunt :))sunt toti gemeni:))

nu fratica furam azi noapte la ciordit si acum ajunseram si ne bagaram sa vorbim ,fiecare cat a ciordit :rolleyes::rolleyes:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus