salut

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

salut am si eu o intrebare la voi am dat din greseala paraseste trib si akuma nu mai pot intra in tribul meu :(( cum fac sa fiu inapoi in tribul meu intemeietor-ul :(( k akuma nu mai are tribul intemeietor :(( astept un raspus va multumesc

o zi buna
cu respect

SKELET:D
 

DeletedUser

tribul nu poate ramane fara intemeietor:):):)
ceva nu e asa cum zici in primul post:D
 

DeletedUser

deci am dat parasire trib din gresala si cel care a ramas akuma nu vrea sa imi dea inapoi drepturile de intemeietor ... el este conducator .....pot sterge macar tribul?
si sa il fac dinou? *** eu nu mai pot intra k intemeietor ?
 

DeletedUser

el (sau altul) este intemeietor pentru ca un trib nu poate ramane fara intemeietor.
Cat despre ce poti sa fac sa-ti recapeti drepturile, doar sa vrea el sa iti dea drepturi inapoi, nu te-a pus nimeni sa-l pui intemeietor:p
Si de desfiintat...doar acel intemeietor poate dizolva tribul, el sau un sitter de-a lui, convinge-l sa-ti dea sitter:))
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Ca unic intemeietor nu ai cum sa pleci din trib ( fara a da desfiintare ), daca sunteti 2 sau mai multi intemeietori poti ( trebuie ) sa ceri invite + drepturile inapoi de la unul din ei ( numai un intemeietor poate acorda drepturi full ).
Succes
 

DeletedUser32912

Ca unic intemeietor nu ai cum sa pleci din trib ( fara a da desfiintare ), daca sunteti 2 sau mai multi intemeietori poti ( trebuie ) sa ceri invite + drepturile inapoi de la unul din ei ( numai un intemeietor poate acorda drepturi full ).
Succes

bre da activ esti pe forum de cand cu promovarea :p
daca erai asa activ si pe l21,ar fi fost ceva :D
 

Rakanishu

Community Manager
Scor reacție
146
Daca jucam si acum pe 21 cu siguranta acum nu mai eram cu rosu.
Poate este euforia de inceput, dar sper ca de acum inainte lucrurile sa fie putin altfel.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus