Salutare tuturor!

stou

member
Scor reacție
0
Da enyx continua sa fii arogant pe burtica goala :)) nu esti nici primul si nici ultimul
Sebone mare zeu stai calm sa nu te inunde talentul
Apropo e un forum de triburile nu de gramatica
De obicei haterii se iau de gramatica dar tu continua boss esti pe drumul cel bun :)
 

sebone2

member
Scor reacție
0
Da enyx continua sa fii arogant pe burtica goala :)) nu esti nici primul si nici ultimul
Sebone mare zeu stai calm sa nu te inunde talentul
Apropo e un forum de triburile nu de gramatica
De obicei haterii se iau de gramatica dar tu coontinua boss esti pe drumul cel bun :)
Da boss , asa e boss , mare hetăr ce mi s , te rog sa canti la alta masa , nu mi plac alea de jale
 

*sickoss*

member
Scor reacție
0
Te invit fiule sa ti arat ce performante pot dezvolta , pentru tine ma pun si joc o lume intreaga sa ti demonstrez cat esti de mapeț . Ca sa fiu si mai dragut te las sa te muti langa mine Numa sa nu ti fie frica de setari
PS Te rog eu frumos , straduieste te putin sa scrii corect , macar atat sa stii si tu sa faci

Tocmai tu te-ai trezit sa vorbesti? Ai fost interna in ROMA mare lucru nu ai avut, aportul tau la castigarea lumii e egala cu 0
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Si inca ceva Cred ca din primul post am spus clar ca nu intram pe asemenea prostii sa jucam si v-am invitat frumos pe 85 fara prea multa tevatura
Ca orgoliul vostru s-a simtit lezat si incercati sa o dregeti cu contra invitatie pe 84 avand in vedere cat se poate de clar atat decizia noastra cat si argumentele mi se pare nu doar absurd dar si ilogic Nu asa te scoti din KKT Credeti-ma
Acuma na stiti zicala ,,Gura bata KURU" din pacate se cam adevereste in acesta situatie :(((
Da, într-adevăr,avand in vedere argumentele voastre de ne-combatut poate trage concluzia tor serverul cam din ce aluat sunteți făcuți .

Hai ca m-am lămurit. Ii las pe ceilalți sa traga concluziile.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Pentru cine nu știa Stou e doxa in triburile.

Da unde nu mi am asumat eu înfrângerea?:))) O dai săracu' de tine din una in alta cand de fapt toata discuția aici e ca sunteti domnișoare si nu jucati lumi in care nu aveti un avantaj evident fata de adversar.

Ar trebui sa actualizezi wiki pt jocul asta ..vad ca ești doxa.

Asta cu "viteza 1 e pt joc la relax sau experimente" e de pus in ramă.
Faptul ca ai teama ca iti iei bataie in timp ce noi jucam la relax cu voi pe lumea asta ar trebui sa vă neliniștească teribil :))))
Pentru voi viteza 1 nu e relax,e ceva normal...fiecare cu standardele lui :D.Poate pe viitor mai prindeti ceva experienta si veniti sa va duelati pe o lume cu setari cum trebuie.Pana atunci...bafta pe 84!
 

cata1011

member
Scor reacție
0
Dragul meu eu oi fi un conducator vai de mine la misto dar imi asum orice lume pierduta sau castigata
Eu stiu ca tu de dezici de 73 dar dragule cand unu manaca un kkt e bine sa il respcte Ai intrat cu numele de ROMA asumati boss infrangerea si nu cauta scuze !!!! Sau tu vrei printurile cand ati cerut sa intram la o luna dupa voi pe 73 !!!! Atunci nu aveai scuza asta sau asta ai gasit o acuma ca iti convine ?
Repet nu e o rusine sa pierzi o lume e ceva normal jucatori suntemi toti unii mai buni altii mai putini buni dar macar sa ne asumam propriile alegeri

Sa ne intelegem, pe 73 am intrat cand am intrat, am pierdut si aia e, felicitari celor din mnk si cui a mai jucat acolo. PS:noi cand am intrat pe 73 aveam o lume in desfasurare(L71) si nu aveam in plan sa incepem alta lume prea curand si oricum nu cu toata gasca. Pe 73 s-a intrat pentru ca se arata a lume foarte misto si pe care erau multe triburi.
Legat de lumea 84, probabil nimanui nu ii plac setarile in totalitate, dar deja de cateva luni asteapta lumea sa joace si toti stiau sau cel putin se gandeau la faptul ca pe lumea 84 ne vom bate cu voi. Probabil si playerii de la voi stiau aproximativ cam acelasi lucru. Dupa parerea mea, e o ocazie perfecta sa ne intalnim pe harta si sa jucam, nu stim oricum ce setari o sa fie pe 85, poate o sa fie iar lume cu universitate, sau rune sau mai stiu eu ce setari nasoale cum e biserica(pe care eu personal o urasc). Deci cel mai okay dupa mine e sa acceptati acum invitatia asta si sa jucam lumea pe care probabil multi o asteapta de ceva timp. Eu unul personal nu am chef sa mai stau 2 luni pentru inca o lume avand in vedere ca lumea actuala pe care jucam e gata de vreo 5 luni. Eu tind sa cred ca si playerii de la voi au chef de joaca si nu vor sa mai astepte 2 luni sperand la setarile "preferate".
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Salut Sickoss. Iti raspund doar acum pt ca tu nu esti implicat in discutia asta dar incerci sa te implici singur. Am anuntat de 2 luni ca intram pe 84. N-am menționat nimic legat de setari cand am anuntat lumea ca intram,dovada ca nu ne-a interesat aspectul asta. Noi intram mereu pe urmatoarea lume cand cea pe care jucam e gata de facto. Daca urmatesti ultimii ani,n-am facut pauze niciodata. Cautam mereu sa jucam. Asa ca afirmatia ta nu sta in picioare.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Sa ne intelegem, pe 73 am intrat cand am intrat, am pierdut si aia e, felicitari celor din mnk si cui a mai jucat acolo. PS:noi cand am intrat pe 73 aveam o lume in desfasurare(L71) si nu aveam in plan sa incepem alta lume prea curand si oricum nu cu toata gasca. Pe 73 s-a intrat pentru ca se arata a lume foarte misto si pe care erau multe triburi.
Legat de lumea 84, probabil nimanui nu ii plac setarile in totalitate, dar deja de cateva luni asteapta lumea sa joace si toti stiau sau cel putin se gandeau la faptul ca pe lumea 84 ne vom bate cu voi. Probabil si playerii de la voi stiau aproximativ cam acelasi lucru. Dupa parerea mea, e o ocazie perfecta sa ne intalnim pe harta si sa jucam, nu stim oricum ce setari o sa fie pe 85, poate o sa fie iar lume cu universitate, sau rune sau mai stiu eu ce setari nasoale cum e biserica(pe care eu personal o urasc). Deci cel mai okay dupa mine e sa acceptati acum invitatia asta si sa jucam lumea pe care probabil multi o asteapta de ceva timp. Eu unul personal nu am chef sa mai stau 2 luni pentru inca o lume avand in vedere ca lumea actuala pe care jucam e gata de vreo 5 luni. Eu tind sa cred ca si playerii de la voi au chef de joaca si nu vor sa mai astepte 2 luni sperand la setarile "preferate".
Nu e vorba de setari perfecte,dar macar decente sa fie...ceea ce pe lumea 84 nu sunt,sunt oribile din toate punctele de vedere..Daca se doreste un asemenea duel se poate astepta pana la urmatoarea lume(probabil va fi cu setari cum trebuie),daca nu...discutiile nu isi mai au rostul,vi s-a raspuns clar de la inceput ca nu se intra pe asemenea setari.
 

stou

member
Scor reacție
0
De unde si pana unde jucatorii de la noi stiua de luni ca se bat cu voi ????
Discutiile despre lumea 84 au inceput acum 2 saptamani pentru noi si au inceput sa apara zvonuri ca ar intra si alte triburi
Toate discutiile la noi cat si pentru jucatorii care doresc sa se alature noua au fost cat se poate de clare in functie de setari !!!!!
De unde si pana unde restul ?
Au aparut setarile nu ne plac sunt oribile am facut o simpla provocare pt lumea 85 fara alte kkt daca vreti sa acceptati bine bine nu vreti jucati 84 si multa bafta
Ca in seara asta Tovarasul Enyx sa simtit lezat de doua cuvinte si a inceput cu acuzatii si afirmatii directe la adresa noastra nu e vina mea !!!!
Nu v am facut nici smardoi nici figuranti si nici un fel ( doarcateva la adresa lu enyx ) dar a tribului Roma absolut nimic Din partea mea ca si Conducator !!!
Nu pot spune si viceversa despre Voi imi pare rau !!!
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Nu e vorba de setari perfecte,dar macar decente sa fie...ceea ce pe lumea 84 nu sunt,sunt oribile din toate punctele de vedere..Daca se doreste un asemenea duel se poate astepta pana la urmatoarea lume(probabil va fi cu setari cum trebuie),daca nu...discutiile nu isi mai au rostul,vi s-a raspuns clar de la inceput ca nu se intra pe asemenea setari.
Bun hary e clar ca nu suntem pe aceasi lungime de unda cand e vorba de ce suntem dispusi sa jucam. Nu e nimic de condamnat.
Doar ca probabil nu ne vom întâlni pe nici o lume. Ceea ce nu e o drama. Speram doar sa se nimereasca o lume ceva mai animata si dk ar fi fost un partener bun de intrecere.
E doar parerea multora dintre noi ca scuzele astea cu setarile nu stau in picioare cand e vorba de un razboi pt ca toate triburile ar juca pe aceleasi setari.
Dar hei ,fiecare are dreptul la propria opinie.

Ca o concluzie, ar fi ok sa nu mai existe provocari de război aruncate dupa momentul asta.
 

hary10

member
Scor reacție
1
Bun hary e clar ca nu suntem pe aceasi lungime de unda cand e vorba de ce suntem dispusi sa jucam. Nu e nimic de condamnat.
Doar ca probabil nu ne vom întâlni pe nici o lume. Ceea ce nu e o drama. Speram doar sa se nimereasca o lume ceva mai animata si dk ar fi fost un partener bun de intrecere.
E doar parerea multora dintre noi ca scuzele astea cu setarile nu stau in picioare cand e vorba de un razboi pt ca toate triburile ar juca pe aceleasi setari.
Dar hei ,fiecare are dreptul la propria opinie.

Ca o concluzie, ar fi ok sa nu mai existe provocari de război aruncate dupa momentul asta.
Nu suntem deloc pe aceiasi lungime de unda,voi stiti clar ca noi nu suntem un trib care joaca pe viteza 1.Toate discutiile de aici nu isi au sens,nu a promis nimeni ca v-a intra pe lumea asta,vi s-a spus ca daca sunt setari ok vom intra.Daca vreti sa facem o lume competitiva puteti amana pana pe urmatoarea lume cu setari ok si intram.Pana la urma urmei pe lumea 84 daca intrati va veti bate cu un trib nou format,nu vad nici o satisfactie in asta.
 
Sus