Salutare tuturor!

Enyx88

member
Scor reacție
0
Nu suntem deloc pe aceiasi lungime de unda,voi stiti clar ca noi nu suntem un trib care joaca pe viteza 1.Toate discutiile de aici nu isi au sens,nu a promis nimeni ca v-a intra pe lumea asta,vi s-a spus ca daca sunt setari ok vom intra.Daca vreti sa facem o lume competitiva puteti amana pana pe urmatoarea lume cu setari ok si intram.Pana la urma urmei pe lumea 84 daca intrati va veti bate cu un trib nou format,nu vad nici o satisfactie in asta.
Nu vad nici o satisfacție nici in a astepta alte 2 luni jumate fara nici o certitudine oricum.
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Nu suntem deloc pe aceiasi lungime de unda,voi stiti clar ca noi nu suntem un trib care joaca pe viteza 1.Toate discutiile de aici nu isi au sens,nu a promis nimeni ca v-a intra pe lumea asta,vi s-a spus ca daca sunt setari ok vom intra.Daca vreti sa facem o lume competitiva puteti amana pana pe urmatoarea lume cu setari ok si intram.Pana la urma urmei pe lumea 84 daca intrati va veti bate cu un trib nou format,nu vad nici o satisfactie in asta.

Roma intra pe l84 asa cum a anuntat de 1-2 luni, nu ne schimbam planurile pentru capriciile voastre
Daca vreti sa va demostrati valoarea si pe setari de ''incepatori'' va asteptam, in caz contrar va doresc mult succes pe l85 si sa va dea domnu lume fara universitate.
 

stou

member
Scor reacție
0
Nu e nevoie sa dea Domnul va fi cu sigurantza fara universitate (apropo de cand e o problema universitatea ? )
Noi nu vrem sa demonstram nimic ,din fericire inca jucam de placere fara a fi nevoiti sa demonstram nimic !Cand va veni acea zi sa intram doar ca sa demonstram ceva in proportie de 100% tribul DK isi va inceta existentza
 

Vndhl

member
Scor reacție
2
Roma intra pe l84 asa cum a anuntat de 1-2 luni, nu ne schimbam planurile pentru capriciile voastre
Daca vreti sa va demostrati valoarea si pe setari de ''incepatori'' va asteptam, in caz contrar va doresc mult succes pe l85 si sa va dea domnu lume fara universitate.
Va uram bafta si eu unul sper sa nu va bata barbarele sau alte triburi noname ,nou formate .
 

Enyx88

member
Scor reacție
0
Nu e nevoie sa dea Domnul va fi cu sigurantza fara universitate (apropo de cand e o problema universitatea ? )
Noi nu vrem sa demonstram nimic ,din fericire inca jucam de placere fara a fi nevoiti sa demonstram nimic !Cand va veni acea zi sa intram doar ca sa demonstram ceva in proportie de 100% tribul DK isi va inceta existentza
De cand e problema universitatea?:))))
IMG_20210902_141046.jpg
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Offtopic: Dupa discutiile astea, sunt convins ca intr-un caz de WW3, Putin, Biden, Koreanul si alti lideri si-ar intreba inamicii daca-s ok sa lanseze rachete in august cand e lumea in concediu, sau mai asteapta pana in septembrie-octombrie cand se intoarce lumea din concediu :]]]

Iar on topic; cred ca invitatiile astea la razboi sunt total inutile din partea ambelor parti. Cand vrei sa scoti un trib, intri dupa el. Simplu.
In cazul asta, si DK poate intra peste Roma, si Roma sa mai astepte dupa DK. Ramane sa vedem daca ia careva initiativa si exista cojones.
 

stou

member
Scor reacție
0
e ontopic dicsie ca nu suntem de ieri :)))dar din fericire e vorba doar de triburile :))))
 

- Ahmed -

member
Scor reacție
0
Va uram bafta si eu unul sper sa nu va bata barbarele sau alte triburi noname ,nou formate .

'' Repet nu e o rusine sa pierzi o lume e ceva normal jucatori suntemi toti unii mai buni altii mai putini buni dar macar sa ne asumam propriile alegeri ''
Asa cum ne-a invatat stou ne vom asuma infrangerea / oricum ar fi mai interesant asa decat o victorie absoluta.

Nu e nevoie sa dea Domnul va fi cu sigurantza fara universitate (apropo de cand e o problema universitatea ? )
Noi nu vrem sa demonstram nimic ,din fericire inca jucam de placere fara a fi nevoiti sa demonstram nimic !Cand va veni acea zi sa intram doar ca sa demonstram ceva in proportie de 100% tribul DK isi va inceta existentza

Eram doar empatic, la valoarea voastra ar fi fost o problema universitatea si un pacat sa asteptati inca 3 luni , dar daca ai preconizat ca o sa fie fara universitate nu-mi mai fac griji.

Ma bucur ca jucati din fericire si va bucurati de joc, presupun ca Mihaitza este exceptia de pare mai mult frustrat decat fericit
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
e ontopic dicsie ca nu suntem de ieri :)))dar din fericire e vorba doar de triburile :))))

E offtopic pentru mine, ca nu ma intereseaza care cum intra, dupa cum stiu si colegii si ti-am zis si tie, n-o sa joc din lipsa de timp, abia daca tin pasul pe 79 sa trag pt agresor. Fiecare conducator decide cand, cum si unde intra, fara sa fie nevoie de prea multe explicatii.

Un singur lucru vreau sa-l mentionez, ca sa intelegi cumva si de ce anumiti jucatori Roma, printre care si eu v-am "sicanat" pe alte lumi.

Dupa ajutorul pentru L60, pentru care ne-ai multumit si ne respecti, jucatori de la voi au inceput sa impanzeasca zvonuri cum ca am cedat sate la mnk...un jucator fiind Ioan Botezatorul. Daca vrei toata discutia o are cavalerul pe skype, inca o am si eu.

Asta in conditiile in care mnk avea access la conturi, si am anuntat imediat cum acele conturi au fost sparte ( ca sa intelegi, veneau atacuri verzi si cu 10-15 minute inainte de a ajunge, contul a fost golit ).

Deci sincer, nu m-as mira prea mult ca parte din jucatorii Roma au incercat sa "va multumeasca" si ei. Cred ca puteti sa fiti chit :]
 

stou

member
Scor reacție
0
Dicsie inca nimeni DK nu a intrat contra voastra prin culise sa va faca zile negre sa nu uiti asta!!!
Vi sa pus pusca la cap sa intrati pe 60 sa ne ajutati ?Sau in afara de multumuri primite atat pe privat cat si public din partea Conducerii DK ce ai dori mai mult ? Ati cerut ajutorul catre DK si va fost refuzat si nu stiu eu ?
Jucatori NU CONDUCATORI dicsie fa o diferentza (si sunt vorbe vs fapte )
Si daca o considerati corectitudine revizuim principiul impreuna !!!!
Cat despre ceea ce am zis eu stai asa un pic ca nu vad unde este problema:

Asemenea setari sunt praf .Pentru triburi care se respecta nici macar nu sunt de luat in seama .Ca urmare DK nu va juca pe o lume unde viteza serverului este de 1 cu 1 si pe deasupra nobilii saracii nici jumatate de k nu reusesc sa bata.Sa nu aducem in discutie si problematica cu cercetarea pe 3 nivele peste care se poate trece dar celelalte doua sunt ucigatoare :))).
A si barbarele pana la 1000 pct este o mica problema :)))))
Ca urmare invit aliantza roma-green sa astepte lumea 85 pentru a putea juca o lume frumoasa impotriva lor

Eu nu vreu sa intru peste Roma sau oricare alt trib sa zicem asa pe neveu ca nu am ce sa ascund sau de ce sa imi fie frica am spus parerea nostra despre setarile lumii 84 si am invitat doua triburi pe 85 punct ca accepta sau nu e alegerea lor nu o stau sa plang dupa ei daca nu vin pe 85 nici nu o sa vin sa joc o lume cu setari oribile doar pentru a face placere cuiva
Sa nu intram in discutii despre Cojones ca nu isi are rostul
TW stats vorbeste despre cojones de la lumea 32 incoace restul e cancan cu victorii cat si infrangeri !
 

Dicsie

member
Scor reacție
7
Dicsie inca nimeni DK nu a intrat contra voastra prin culise sa va faca zile negre sa nu uiti asta!!!
Vi sa pus pusca la cap sa intrati pe 60 sa ne ajutati ?Sau in afara de multumuri primite atat pe privat cat si public din partea Conducerii DK ce ai dori mai mult ? Ati cerut ajutorul catre DK si va fost refuzat si nu stiu eu ?
Jucatori NU CONDUCATORI dicsie fa o diferentza (si sunt vorbe vs fapte )
Si daca o considerati corectitudine revizuim principiul impreuna !!!!
Cat despre ceea ce am zis eu stai asa un pic ca nu vad unde este problema:



Eu nu vreu sa intru peste Roma sau oricare alt trib sa zicem asa pe neveu ca nu am ce sa ascund sau de ce sa imi fie frica am spus parerea nostra despre setarile lumii 84 si am invitat doua triburi pe 85 punct ca accepta sau nu e alegerea lor nu o stau sa plang dupa ei daca nu vin pe 85 nici nu o sa vin sa joc o lume cu setari oribile doar pentru a face placere cuiva
Sa nu intram in discutii despre Cojones ca nu isi are rostul
TW stats vorbeste despre cojones de la lumea 32 incoace restul e cancan cu victorii cat si infrangeri !

Eu nu inteleg sincer cum ai ajuns la concluzia ca cineva din Roma vrea mai mult afara de multumiri…sau ca cine stie ce altceva mai ne dorim.

Am spus doar ca dupa ajutor, “multumirile” unora au fost cele mentionate mai sus, si evident, nu prea le-am agreat sau placut. Unii au intrat direct cu conturile lor altii cum am avut chef sau apucat.

Cat despre intrat dupa un trib ma refer sa intre pe aceeasi lume.
Daca intra si pe acelasi K, peste ei, cuk am facut noi pe 64 de ex, atunci putem sa vorbim de cojones. Parerea mea. Poate n-am fost explicit.

Ba chiar am fost cumva de acord cu tine cand am zis ca fiecare intra cand vrea si unde vrea, fara sa dea prea multe explicatii.

P.S: nici cavalerul n-a fost mai diferit prea mult cu multumirile, si el ne-a acuzat de niste chestii nu tocmai fair play, dar nici nu avea cum sa stie ca mnk controlau conturile alea. Scurt si la subiect, eu am avut o discutie cu el atunci, am primit niste multumiri cu “fortate”, le-am acceptat si noi cu “juma de norma” si cam aia e.
Nu cred ca are nimeni ceva strict personal cu voi dupa atata vreme. Si sper ca nici din tabara cealalta catre ceilalti.

Pentru mine sunt lucruri care au trecut, si nici nu le mai iau in seama pentru ca in discutiile de genul fiecare are partea lui de adevar si e pierdere de timp sa incerci sa iti impui punctul de vedere.
 
Sus