Salutare

  • Autor subiect DeletedUser44048
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser44048

Salutare tuturor.
Eu nu am mai jucat de mult triburile si m-am apucat acum pe lumea 34.
As dori si eu sa stiu cum pot face backtime , dodge , split nu prea stiu diferenta intre ele.
Mai pe intelesul tuturor vreau sa stiu cum fac backtime cand primesc un atac si vreau sa ii rup atacul aluia ... si cum fac split ... din ce am inteles eu split-ul e acela care distruge nobilii la secunda.. adica dupa primul atac sa bagi trupe in sat sa le rupi nobilii.

Va multumesc frumos tuturor ce vor sa-mi dea o mana de ajutor si daca este pe forum un tutorial pentru Chrome va rog sa ma indruma-ti caci ma pierd.
Raman dator!
 

DeletedUser

Trage un ochi si pe la Forumul cu "Unelte" si vezi scripturile acolo ...
 

DeletedUser44048

Trage un ochi si pe la Forumul cu "Unelte" si vezi scripturile acolo ...


Oare de ce unii ca tine zaF nu sunt in stare sa citeasca in totalitate. Am spus ca eu nu gasesc pe forum si sa imi oferiti un link dar tu bine dispus sa mai faci 1 post mi-ai fost nefolositor.

Ce opera imi recomandati pentru a da atacuri la 100 MS.
 

DeletedUser

cred ca poti da cu orice opera atacuri in 100ms
dar daca te duci pe opera sa stii ca iti da mereu ultima varianta asa ca nu-i greu ;)
ultima versiune;)
 

DeletedUser

Oare de ce unii ca tine zaF nu sunt in stare sa citeasca in totalitate. Am spus ca eu nu gasesc pe forum si sa imi oferiti un link dar tu bine dispus sa mai faci 1 post mi-ai fost nefolositor.

Ce opera imi recomandati pentru a da atacuri la 100 MS.

Daca tu nu gasesti , asta nu inseamna ca nu exista ... ;) infine , imi cer scuze ca tie tii lene sa cauti pe forum si ai zis ca poate cauta unii prosti in locul tau .
 

DeletedUser44048

Daca tu nu gasesti , asta nu inseamna ca nu exista ... ;) infine , imi cer scuze ca tie tii lene sa cauti pe forum si ai zis ca poate cauta unii prosti in locul tau .

Bravo Zaf ai mai facut un post... bravo...

ON TOPIC : Nu am inteles treaba cu backtime ... am inteles snipe si t-train acum imi iese la 100 ms pe chrome.
 

DeletedUser

mai fac un post , mai descopar cate-un prost :))

daca imi era de posturi faceam fara numar .. intr-un an :)) dar asa .. mai multe fac cu d'astia ca tine ..
 

liana

member
Scor reacție
35
mai fac un post , mai descopar cate-un prost :))

daca imi era de posturi faceam fara numar .. intr-un an :)) dar asa .. mai multe fac cu d'astia ca tine ..

Tu suferi de ceva frustrari pe joc cred..Ti.a luat satul?Te/.a dat afara din trib,si ii porti sambete?
Care e problema ta?
 

DeletedUser

Domnisoara Liana sau Doamna , nu am nici u frustrare in legatura cu Demy .. nustiu ce intri tu in discutie ca musca-n fund la cal ..
si in legaruta cu satele sau cu tribu .. nah nu am jucat nu mi-a luat , nu i-am luat ..

Rang: 572.
Nume: DemyPlay01
Trib: NiMiC
Puncte: 35,181
Sate: 5
Număr mediu de puncte pe sat: 7,036
Schimbări de trib: 19
Cuceriri: 4 (+4-0)
Cea mai bună clasare: 555
Cele mai multe puncte: 34,780
Cele mai multe sate: 5
Rang OÎ: 2661.
(35,075 score)
Rang OÎ Atac: 1655.
(24,782 score)
 

DeletedUser

nenea zaf , tie nu ti s-a intamplat niciodata sa nu gasesti ceva pe forumul asta ? mie da , nu toti sunt 'batrani' ca tine sa stie si unde sunt ascunse comorile lui decebal

DemyPlay01
Member

Data înscrierii:
June 18, 2013
Postări:
3
 

DeletedUser

ba da bre nyx .. sa intamplat dar nu am facut atat scandal .. nu am gasit am cautat pana am gasit .. nu am deschis topic sa pun "prostii" sa lucreze pt mine .. nu cred ca am zis nimic rau sau jignitor ca i-am spus
Trage un ochi si pe la Forumul cu "Unelte" si vezi scripturile acolo ...
si di nasta a facut mare tragedie .. si nu-mi place sa mi se dea un "bobarnac" ca dau inapoi un pumn ..
si termina cu ironiile ..
 

Adenauer

member
Scor reacție
105
Topic inchis, ti s-a raspuns la intrebari! Ai nevoie de ceva, exista pe forum, poti sa cauti de acum inainte!
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus