Salvaţi membrii familiei regale!- discuții

DeletedUser13947

salut,
acesta este un event chiar fain şi te ajută destul de mult..zic asta, ca eu joc şi pe beta
şi ca un exemplu ptr event, va pot arăta asta:

10f6bu1.jpg


voi decideţi dacă vi se pare fain sau nu :)
O zi placută şi fără ploaie vă urez!
 

DeletedUser

In principiu nu stiu despre ce e vorba concret dar a picat exact in saptamana cand sunt mai mult la munca si oricum deabia astept sa vad despre ce e vorba :D
 

DeletedUser

tranteste si tu un concediu medical ;)

evenimentul dureaza aproape o luna :p
 

DeletedUser44200

Mie mi se pare ca evenimentul trecut. Perfect pentru lumile dezvoltate și jucători cu nșpe sate. Celălalt eveniment dacă nu mă înșel era cu ceva blănuri și vikingi și trimiteai un miliard de resurse pentru 3% putere atac la spade. Sau ceva în genul.

INNO, poate veniți și voi cu ceva mai original, care nu se bazează doar pe resurse / număr de sate pentru că sunt jucători (L39 de exemplu) unde mulți nu își permit să dea 525.000 resurse pentru câteva ore de putere în plus la berbecuți. Poate eventuri la care aruncați și niște PPuri...

Părerea mea.
 

DeletedUser41602

Slabe sanse sa fie pp-uri la event,dar astept sa vedem ce iese din eventu asta :D
 

DeletedUser

multumeste te ca te ajuta cu ceva putin acolo , dar dupa cateva zile , apar alte pesteri oare ?
 

DeletedUser40036

era mai interesant daca puteai vedea regalitatea si bonusul oferit fara sa fii nevoit sa mituiesti/platesti cu 100 PP-uri.asa pe nevazute,degeaba aduni regalitati daca nu stii ce o sa folosesti....sau cel putin sa fie posibil sa inlaturi regalitatea cand vrei tu.
Daca eu as avea nevoie de un bonus pentru berbeci,am o sansa de 1 din 7 sa ghicesc...nasol asa.din nou se urmareste un profit cat mai mare pentru cei de la inno
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
90
era mai interesant daca puteai vedea regalitatea si bonusul oferit fara sa fii nevoit sa mituiesti/platesti cu 100 PP-uri.asa pe nevazute,degeaba aduni regalitati daca nu stii ce o sa folosesti....sau cel putin sa fie posibil sa inlaturi regalitatea cand vrei tu.
Daca eu as avea nevoie de un bonus pentru berbeci,am o sansa de 1 din 7 sa ghicesc...nasol asa.din nou se urmareste un profit cat mai mare pentru cei de la inno

Din cand in cand o sa puteti identifica fara sa 'platiti'/'dati' ceva :) Va apare un pop up cu un mesaj prin care sunteti informati ca aveti posibilitatea unei identificari gratuite, ulterior mergeti la una din camere si apasati pe 'identifica'.
 
Ultima editare:

DeletedUser40036

asa parca mai merge sa te bati cu monstrii de pe harta...acum sa apara cat mai des informatorii astia:))
inca o intrebare: odata descoperita o regalitate poate fi transmisa mai departe cuiva?
 

DeletedUser

ce am reusit sa aflu eu pana acum:
cav. grea== gigant
cav. usoara== goblin/cobolt
lance== centaur/unicorn
spada== minotaur
 

DeletedUser26763

am si eu o intrebare informatorii astia din cat in cat timp apar?
 

DeletedUser44058

Nu stiu inca pe lumile cu arcasi, pentru ca am jucat doar pe L39

Dar pe moment asta am gasit.

Lancier: Centaur, Unicorn, Elefant
Spada: Orca, Minotaur
Topor: Spirit padure, Hidra
Cav usor: Goblin, Cobold
Cg: ?Gigant n-am testat inca

si mai avem Dragon, care nu l-am gasit inca. :)

PS: am prins 21% viteza de recrutare gratuit. :)

PPS: Acum ca am aranjat pozele in ordine crescatoare de la 1 la 11
E destul de clar:

Lancier: 1,2,3
Spada: 4,5
Topor: 6,7
Cav us: 8,9
Cav gr: 10,11 (predictie) nu am testat inca.

uite si pozele cu toate:

monster_1.jpg
monster_2.jpg
monster_3.jpg
monster_4.jpg
monster_5.jpg
monster_6.jpg
monster_7.jpg
monster_8.jpg
monster_9.jpg
monster_10.jpg
monster_11.jpg
 
Ultima editare de un moderator:
Sus