Salvaţi membrii familiei regale! - discuții

DeletedUser40036

salut.intrebare:este suficient sa ataci monstrul din pestera cu o singura unitate pentru a il infrange?:)
 

DeletedUser12991

Este cel mai slab concurs intalnit pana acum in acest joc.
Nu mai aveti imaginatie ?

Pe cine motivati cu astefel de premii ?

Răsplată:
10 10 10

Este o lume "matura"deja ,cu cele 30 de resurse ale voastre se poate sterge cineva ...
 

DeletedUser42487

Producție mărită de lemn
Producție mărită de argilă
Producție mărită de fier
Efectul de bază a puterii: 15%-30%

Productia marita e in functie de nivelul la care esti tu dezvoltat, pentru unul cu 50 de sate cu minele la maxim... e ceva.
 

DeletedUser12991

Ok ,inteleg .
Pentru cei cu peste 500 de sate ar putea fi interesant acest concurs ?
 

DeletedUser42487

Prințesa Guinevere
timp de recrutare redus
19%

Depinde cum privesti lucrurile...
Orice castig e bine venit, chiar si alea 10 resurse in plus pe ora, le primesti gratis, nu te costa nimic...
Unde e problema?
 

mythra

SuperModerator GameSuport
Membru personal
Scor reacție
91
Este cel mai slab concurs intalnit pana acum in acest joc.
Nu mai aveti imaginatie ?

Pe cine motivati cu astefel de premii ?

Răsplată:
10 10 10

Este o lume "matura"deja ,cu cele 30 de resurse ale voastre se poate sterge cineva ...



Tu probabil te referi doar la misiuni...ia in calcul ceea ce obti la final, prin activarea regalitatii salvate. Daca mergi in pagina evenimentului:

img


si accesezi optiunea respectiva o sa vezi tot ce poti castiga. Mangotaru ti-a aratat deja mai sus cateva astfel de exemple. :)

La 500, 1000, N mii de sate... cred ca un bonus de resurse, un timp de recrutare mai mic sau cresterea puterii de atac/aparare..te ajuta.
 

DeletedUser40439

Avem voie sa postam ce sa trimitem contra diferiti monstrii?daca da , cu ce invingi elefantul?

Unicornul il bati cu spear.
 

DeletedUser40036

elefantul cu lancier...daca are patru picioare.daca dai de un elefant cu 3 picioare,nu mai stiu:))
 

Jason.Statham

member
Scor reacție
0
Evenimentul acesta se termina in 26 ore.

Daca eu in a 25-a ora activez sa zicem bonusurile pentru topor, le consolidez pt putere mai mare si presupunem ca atac un sat, acestea rezista numarul de ore alocat (6:00, 8:00 respectiv 10:00, in functie de selectia mea) ?
Sau bonusul activat se sterge imediat ce se finalizeaza evenimentul?
 
Sus