Santaj?soune-ti voi

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

spune-ti voi ce merita un jucator ca el


man...ca sa nu te mai atac a spus:
Spyder-Man astăzi la ora 21:43
vreau euro pe telefon sa te las in pace

jwst astăzi la ora 21:44
are u kidding me?

Spyder-Man astăzi la ora 21:45
man...cresc atacurile....nu vezi...zi mai repede accepti

jwst astăzi la ora 21:46
sa ma gandesc..accepti O2?nu stau in romania..si mesajul ajunge la admini..cer euro pe telefon sa nu ma ataci?:))LOL

jwst astăzi la ora 21:46
ceri*

Spyder-Man astăzi la ora 21:47
eeee...lasa ....ca te voi scoate ..si nu imi ajung 2 eiuro...si sa sti ca imi este mila de tine...ca te plangi....am vazut msj tau
 

DeletedUser

niste prieteni de ai mei sunt convinsi ca e admin tocmai de aceea am postat mai intai pe forum sa fiu sigur ca isi ia ban:)
 

DeletedUser7072

niste prieteni de ai mei sunt convinsi ca e admin tocmai de aceea am postat mai intai pe forum sa fiu sigur ca isi ia ban:)

adminii nu pot juca pe lumile pe care le administreaza. s-a mai vorbit despre asta
 

DeletedUser

Asta este chiar culma tuturor glumelor proaste.... Nesimtire cum nu s-a mai vazut.... Cel putin eu, nu am avut parte de asemenea tampenie.... Asta-i d'ala care (sa ma scuze toata lumea) isi violeaza sora pentru o tigara.... Ratati, cel putin in opinia mea....
 

DeletedUser

nici nu știi câtă dreptate ai.e ceva cu adevarat josnic ceva la care nu ma cobor.din pacate la ticket iti spun doar vom verifica si nu iti spun si daca jucatorul va fi banat insa asta sper sa se intample pentru ca o merita din plin.daca vrea sa scoata bani sa se apuce de munca nu de amenintari.
 

DeletedUser

Te-ai speriat si tu prea aiurea... unul d'asta, faceam caterinca de el pana-i cadeau nadragii... Pe bune...
 

DeletedUser

ori e nuub ori vrea sa se lase de joc...sunt curios ce e in atacurile alea..8->:D
 

DeletedUser10256

hehe am mai avut eu mici rafueli pe k46... oricum mi se pare neacceptabil cea ce a facut! N-am mai vazut asa ceva ! Rog adminii sa-l baneze:(


Sa ceara bani... ai de capul meu ... se face de ras .ro....:(
 

DeletedUser

Lasa ca eu am intalnit cazuri cand oamenii (colegii de trib) erau abordati pana si pe messenger ...
Buna ziua, sunt administrator pe triburile.ro .. etc .. doresc userul si parola ta.. :D:D:D

Primea userul + o parola foarte vulgara :eek: :))
 

DeletedUser

ieri.


Rang: 94.
Nume: Spyder-Man
Trib: ~EC~
Puncte: 2,154,372
Villages: 189
Număr mediu de puncte pe sat: 11,399

azi
103 Spyder-Man ~EC~ 2.047.954 179 11441

....10 sate doar:(
acum se va razbuna o_O
 

DeletedUser

Lasa ca eu am intalnit cazuri cand oamenii (colegii de trib) erau abordati pana si pe messenger ...
Buna ziua, sunt administrator pe triburile.ro .. etc .. doresc userul si parola ta.. :D:D:D

Primea userul + o parola foarte vulgara :eek: :))

era pe undeva pe la mesaje amuzante pe l2 parca sau nu mai stiu exact unde unul care vroia parola altuia si ii zicea k parola e: esti prost :))...insa oricum cu lucrurile astea nu te joci:)
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus