Saracul [T-A]

DeletedUser

....shi saracul sego....so lonely

Tribal Aztecs
Însuºiri
Porecla: Tribal Aztecs
Prescurtare: [T-A]
Numãrul de membrii: 1
Punctajul celor mai buni 40 jucãtori: 38
Punctaj total: 38
Punctaj mediu: 38
Rang: 401
Homepage:
Membri
Descriere
[T-A] a fost infiinþat de cãtre sego. Dacã ai întrebãri adreseazã-te sego.
Textul acesta poate fi modificat de cãtre diplomaþii tribului.
 

DeletedUser

hahahahaha

super tari astia din GD*5 si-au facut toti statuia si au ajuns pe locul 1......super jucatori sa mor...acum imi pare rau ca nu am intrat si eu la ei in trib mai aveam si eu de cine rade
 

DeletedUser

super tari astia din GD*5 si-au facut toti statuia si au ajuns pe locul 1......super jucatori sa mor...acum imi pare rau ca nu am intrat si eu la ei in trib mai aveam si eu de cine rade

deja am inceput?cu dusmania..offff..iar o luam de la capat si pe L2...
 

DeletedUser

pei daca conducerea este aceeasi,la ce te asteptai ??..laude si ghirlande de flori?
:D
 

DeletedUser523

Nu stiam k statuia da asa de multe puncte! ;) Dusmanii vor exista in orice lume ca doar e un joc de razboi! ;)
 

DeletedUser

pai si daca ai 2-3 sate parasite langa tine !!! e mai bine sa iti faci statuia si paladinul cat mai repede !!! statuie + paladin = 250 lemn 250 argila 250 fier ... sat parasit = 1000 lemn 1000 argila 1000 fier !!! fa si tu un calcul .. daca ai timp de stat in fata calculatorului iti permiti sa te dezvolti asa ... nu inseamna ca nu sti jocul (noob) , dar alti se dau inteligenti numai pt a posta pe forum !!
 

DeletedUser523

pai si daca ai 2-3 sate parasite langa tine !!! e mai bine sa iti faci statuia si paladinul cat mai repede !!! statuie + paladin = 250 lemn 250 argila 250 fier ... sat parasit = 1000 lemn 1000 argila 1000 fier !!! fa si tu un calcul .. daca ai timp de stat in fata calculatorului iti permiti sa te dezvolti asa ... nu inseamna ca nu sti jocul (noob) , dar alti se dau inteligenti numai pt a posta pe forum !!

si daca si ceilalti din jur gandesc asa si te trezesti ca 5 oameni se bat pe cateva sute de resurse??? si sa nu uitam ca paladinul cara putin , pana iti recuperezi investitia dureaza destul de mult! DAR fiecare cu strategia lui ;)
 

DeletedUser706

pai si daca ai 2-3 sate parasite langa tine !!! e mai bine sa iti faci statuia si paladinul cat mai repede !!! statuie + paladin = 250 lemn 250 argila 250 fier ... sat parasit = 1000 lemn 1000 argila 1000 fier !!! fa si tu un calcul .. daca ai timp de stat in fata calculatorului iti permiti sa te dezvolti asa ... nu inseamna ca nu sti jocul (noob) , dar alti se dau inteligenti numai pt a posta pe forum !!

Si daca cheltui 250/250/250 ..si au fost 5-6 insi pe langa tine care au construit si ei paladinul ....esti in pom ?![foarte probabil lucru asta ]

i ti trebuie 8 drumuri sa ti recuperezi cheltuiala .....si repet , daca si cei din jur au construit paladinul .....tot trebuie sate parasite ...

E doar o opinie ....nu spun ca varianta aceasta nu este o solutie strategica !
 

DeletedUser761

Plus ca satele prasite pentru inactivitate apar abia dupa 14 zile :( In 14 zile iti mananca altzii ficatzii ... :D
 

DeletedUser

Poate tie:p ....ca mie nu ca am renuntat la lumea asta ca ii vaisamar...copie fidela a L1....ma concentrez pe alte servere...
 
Sus