Sarbatori Fericite! Lumea 7

  • Autor subiect DeletedUser13799
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser13799

Am facut un topic destinat urarilor de sarbatori si cu aceasta ocazie va urez si eu un Craciun fericit alaturi de cei dragi voua.
13SnowmanMerryChristmas.gif

sa va aduca Mos Craciun tot ce doriti
santa+claus+rally.jpg



Sarbatori Fericite!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

E chiar tare. Parca puteai sa faci si o bataie cu zapada.

Sarbatori fericite tuturor.
 

DeletedUser18527

S...T...F Jabelu esti dat dracu... :)))))))))))))))
Cum face cretu rama si open break :D
=))))))))))

Sarbatori fericite la toate triburile.. Multa sanatate in anul ce vine....
 

DeletedUser22922

Fiie ca sarbatoriile de iarna sa va aduca linestea sufletesca dorita alturi de cei dragi voua. Sa aveti parte de un Craciun de vis iar Mos Craciun sa fiie darnic si sa gasim sub brad lazi de bere,baterii de vin si multe alte bauturi ;)).Va urez sarbatori fericite si un an nou fericit !!!!
 

DeletedUser25877

Va doresc ca magia Craciunului sa va umple sufletele de lumina, bunatate, iubire, sa fiti inconjurati de toti cei dragi si sa uitam macar pentru cateva zile de rautati, jigniri, atacuri, etc. Mosul sa ne gaseasca cu inima si mintea curata ca sa ne primim cu totii cadourile dorite.
Craciun fericit tuturor!!!

P.S. Va imbratisez pe toti, a fost o placere si o experienta placuta sa joc alaturi de voi pe L7 (pe toti fara exceptie :) )
 

DeletedUser17004

Sarbatori fericite tuturor, multa sanatate si putere de munca si in anul ce va veni, ca sa aveti bani sa cumparati PP :D:D:D
 

DeletedUser19202

sarbatori fericite tuturor jucatorilor care joaca pe lumea 7 ,au jucat sau vor juca ...este intradevar o lume foarte frumoasa..
 

DeletedUser11501

Triburile TSL si TLA va doresc tuturor un Craciun fericit alaturi de cei dragi!
 

DeletedUser20252

Sarbatori fericite tuturor jucatorilor si un an nou plin de bucurii!
 

DeletedUser20252

Tin sa urez si eu ambilor aliati ai tribului DIABLO cat si academiilor lor un Craciun Fericit si tot ce isi doresc in noul an.


Si fie ca cel mai bun sa castige! :D
 

DeletedUser9688

LA MULTI ANI!! si multa sanatate.

SARBATORI FERICITE tuturor jucatorilor de triburi.
 

DeletedUser30694

Bucuria vine din suflet si din lucrurile marunte! Fie ca lumina si caldura Sfiintelor Sarbatori sa va patrunda in case si inimi! Craciun fericit!
 

DeletedUser

Craciun fericit TSL si TLA!

macar acum lasati ura si dusmania deoparte....e CRACIUNUL!

fug sa vad ce mi-a pus mosul sub brad :"
 
Ultima editare de un moderator:
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus