Sarbatori fericite!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

merry%20christmas.jpg


Va urez sa fiti fericiti ,cu ocazia Sfintelor Sarbatori de Craciun, sa lasati necazurile, grijile si supararile la o parte si sa aveti o zi minunata alaturi de cei dragi sufletului vostru!
Un an nou cu multe impliniri, sanatate si fie ca lumina Sfintelor Sarbatori sa va incalzeasca sufletul!
La multi ani!
:)
 

DeletedUser13059

SARBATORI FERICITE !!


Fie ca Marea Sarbatoare nasterii DOMNULUI sa marcheze o renastere spirituala a fiecaruia dintre noi, sa ne faca mai buni, mai generosi, mai intelegatori, mai iubitori si mai increzatori in viitor.


Va doresc sanatate si prosperitate in anul care vine si sa ne regasim sanatosi si bucurosi si dupa cumpana dintre ani.


DISTRACTIE PLACUTA la REVELION 2010 !


si un sincer

La MULTI ANI !



si penru colegi nostrii din RAI nu uitati pentru voi ca ati fost cum ati fost anul asta nu o sa primiti nimic anul asta ;) mosul vostru este in vacanta :p

funny%20santa.jpg
 

DeletedUser30097

....

imi pare rau pentru tine dar cred ca mosul te-a mintit :))
la mine unul mosul a venit putin mai devreme si inca a fost foarte generos :))
Sarbatori fericite la toti :)
 

DeletedUser13059

imi pare rau pentru tine dar cred ca mosul te-a mintit :))
la mine unul mosul a venit putin mai devreme si inca a fost foarte generos :))
Sarbatori fericite la toti :)

stiu scz RAI nu mai exista :) deci mosul nostru a fost mai bun :) dar nui nimic ca am primit in schimb de la moshu ce mi-am dorit :) sa fiu intemeietorul RAI =))))
 

DeletedUser

si iti v-a mai indeplini mosu o dorinta:voi veni in trib la tine in seara asta:tare:
 

DeletedUser

se pare ca ai fost cuminte anul asta de este mosu asa darnic cu tine :p
 

DeletedUser

pe deoparte a fost generos pe de alta parte zgarcit....guatemaleza o primit invoire doar 24 de ore :p
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus