Sarbatori Fericite

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Sarbatori Fericite tuturor, sanatate si bucurii alaturi de cei dragi. :d
 

DeletedUser

Multumim rain:)
Tot ce va doriti si sa va bucurati din plin de aceste zile minunate care vin doar odata pe an si de zilele in care avem liber fara scoala si fara munca.
Sa lasam spiritul sarbatorilor sa ne intre in casa.
Sa vina Mosul la toti cu daruri multe si bogate.
Sarbatori fericiteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!
 

DeletedUser5809

Sarbatori Fericite si La Multi Ani:"

1zcihon.gif
 

DeletedUser

Sarbatori fericite tuturor!
Un an nou cu multe impliniri!
La multi ani:)
 

DeletedUser

Cu ocazia sarbatorilor de iarna va voi face o urare. Nu stiu exact cum sa v-o expun …. “sarbatori fericite” suna banal si nu transmite nimic, asa ca o sa va urez ca fiecare secunda pe care o petreceti, fiecare actiune pe care o faceti, fiecare persoana pe care o intalniti, fiecare zambet pe care-l dati, fiecare lacrima pe care o varsati, sa fie din inima si sa va ajute in dobandirea celui mai de pret bun in cautare caruia suntem, constient sau inconstinent, fiecare — fericirea .
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser15488

sarbatori fericite! .............la toata lumea, iar dusmanii sper sa profite cat mai mult de ele ca vor fi nefericiti tot restul anului
 

DeletedUser29198

Sarbatori fericite si La Multi Ani si multa sanatate ca este mai buna ca toate
 

DeletedUser28354

:))) vorba unuia nu mor cai cind vor caini aviz amatorilor se stiu ei :)
Cu-n om deştept te-ai supărat?
Te cerţi un pic şi ai rezolvat...
Dar duci o luptă fără rost,
Cu omul care este PROST !!!!


eu doresc tuturor un an nou si plin de bucurii si care e mai bun sa invinga nu sa se milogeasca.
 

DeletedUser

01 ianuarie 2010 de la skorpyon pentru toata lumeaaaaaaaaaaaaaaaaaaa la multi aniiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii BUN VENIT 2010!!!!!!!!!!!!!!!!
 

DeletedUser28354

:" l-a multi ani tuturor si celor carei cheam vasile sau vasilica
 

DeletedUser

la multi ani tuturor ! am cateva luni de cand nu mai activez pe lumea 5 si as vrea sa revin ........se ofera cineva cu un cont?:confuz:
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus