+SAS+ un an de la infintare!!!

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Astaza 23 martie tribul +SAS+ implineste un an de la infintare.multe de spus si multe de dezbatut,pacat ca nu am timp sa spun macar o parte din istoria bogata a tribului.ideea e ca as vrea sa le multumesc tutoror celor care au fost si sunt alaturi de +SAS+,o parte din fiecare a ramas si a dus la creea acestei famili asa cum e ea astazi.
A trecut un an de cand 4 prieteni au decis sa se desprinda de un trib care nu ii reprezenta impreuna cu o gasca mai mare si sa creeze un nou trib in care prietenia e cea mai importanta si fiecare e liber sa zica ce are de zis.un pic mai tarziu 40 de prieteni au dat inceput nou la margine si am inceput cladirea tribului care incet incet a devenit o familie.
Din nou multumesc celor care au fost si sunt alaturi de +SAS+,multumesc DHBM de care se leaga o buna parte din istorie si multumesc chiar si NOI care ne-au facut jocul mai palpitant(din pacate au disparut).
Am vazut triburi marete cazand incepand cu koh immo burn culminand cu mt si NOI am vazut fuziuni imense am vazut razboie puternice etc etc insa prin toate astea +SAS+ a stiut sa isi creeze loc in inimile oamenilor in principal,multi zic ca suntem mamuti ca suntem noobi ca suntem neorganizatii etc etc asta e,astia suntem ideea e ca incet incet am crescut in top si odata un loc castigat nu l-am mai pierdut,nu ne laudam cu mari cuceriri ii lasam pe alti sa fie mari jucatori,noi ne multumim cu prieteni si prieteniile create aici.
Cam asta ar fi inca o data multumesc tuturor celor care au fost si ne sunt alaturi si nu uitati indiferent ca o sa fim inconjurati indiferent ca o sa ne luptam cu toata harta +SAS+ o sa ramana in principal in inima multor oameni care au intales ce inseamna comunitatea +SAS+.
In curand incepe un nou razboi insa +SAS+ a demonstrat deja ce avea de demonstrat si sunt mandru de asta,o sa luptam pana la ultimu sat al inamicului nu al nostru,cum? habar nu am ii las pe lati sa faca planuri si misculati fidca se pricep mai bine,nu in asta consta +SAS+.
sper sa nu fi plictisit pe nimeni si va rog evitati certurile nu pt asta e deschis topicu ci pt a discuta despre jocul triburile ca atare
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser13065

Noroc cu sp1ta si babanu ... ca altfel nu era
+SAS+ acolo sus :D:D:D:D:D:D:D
 

DeletedUser

in +SAS+ am trait cele mai frumoase momente de pe l5!;) pacat am fost nevoit sa renunt la joc asta-toamna.....deja mi-e dor de acea comunitate din +SAS+!:rolleyes:
LA MULTI ANI +SAS+! sper sa reusiti sa invingeti toti oponentii si sa dominati l5, pentru ca meritati!;)
 

DeletedUser

la multi ani???
la asta sperati???
eu va doresc malte saptamani,oricum sat darnic
ferme ati fost si ferme veti fi,pana la final,ghinionul vostru ca se termina parcela
aveti cativa jucatori buni,pot fi numarati pe degetele de la o mana si asta datorita ultimelor voastre fuziuni
+sas+ au fost ,sant si vor ramane cele mai sigure victime
singurul razboi pe care il castigati este cel cu satele de barbari
 

DeletedUser

ctc., eu n-am nimic cu SAS, nu-i stiu si n-am avut de-a face. dar comentariul tau e pur si simplu deplasat la thread-ul asta, si-mi face greata toata agresivitatea asta ejectata prin taste. stai jos si macane, daca nu esti in stare de altceva.

Felicitati pentru un an implinit, SAS. si bafta in continuare, se pare ca o sa aveti nevoie.

regards,
S
 

DeletedUser

La multi ani, SAS !

ctc. te-am mutat noi la margine cumva sau esti vreun jucator ultra-super-mega valoros care posteaza sub un pseudonim?
 

DeletedUser

nope. e doar unul din cei multi care cred ca o ironie ieftina are mai multa valoare decat sa iti respecti adversarul, eventual folosind si topoare. nu vreau sa il jignesc si imi cer scuze daca o fac, nu il cunosc. dar personal sunt satul de cata mitocanie vad pe acest forum extern. oare e chiar atat de greu sa ne eliberam frustrarile lasandu-l pe dusman fara sate si nu doar ascunzandu-ne dupa lipsa de umor un nick si pretentia ca suntem buricul targului?! f:mad::mad:

p.s. ca sa se vada ca nu e ceva personal.. respect pentru punctajul sau la inamici invinsi.
 

DeletedUser13364

In primul rand , Vreau sa felicit pe Qiilindory si pe imposibil pentru ceea ce au facut in +SAS+ , apoi pe cei care fac parte din acesta familie.
Ma bucur ca fac parte din acesta familie , nu conteaza ce va fi mai tarziu conteaza doar ce simtit cu adevarat .


ctc , dute si fa niste flotari ca nu te duce capu deloc :) ... ctc a fost in UFO si e cam .. ma abtin :) , nu murdari topicu asta cu postarile tale .


@ master : mai vedem daca va dura 2 saptamani +SAS+ ... o sa vedem


inca o data, felicitari tuturor din +SAS+
 

DeletedUser

la multi ani???
la asta sperati???
eu va doresc malte saptamani,oricum sat darnic
ferme ati fost si ferme veti fi,pana la final,ghinionul vostru ca se termina parcela
aveti cativa jucatori buni,pot fi numarati pe degetele de la o mana si asta datorita ultimelor voastre fuziuni
+sas+ au fost ,sant si vor ramane cele mai sigure victime
singurul razboi pe care il castigati este cel cu satele de barbari

Plimba cercu' ! ;)

On topic: La multi ani +SAS+!:rolleyes:
 

DeletedUser

multumim pt satele care le veti ceda in acest razboi, si pacat ca ati inclus gloriosii in acest trib de renume
 

DeletedUser

+SAS+..special assassination squard..:)
Felicitari pentru implinirea unui an de ``viata``!
Cat timp s`au format prietenii , sunt oameni care ar face orice in joc pentru prieteni in primul rand , mai apoi pentru colegi..asta este cam tot ce conteaza in jocul asta..
La multi ani si..bafta la peste..:))))
 

DeletedUser

ASTAZA :)) 23 martie se transforma in `89 decembrie.Multe de spus,toate fara rost.Pacat ca nu am facut nimic.ideea e ca as vrea sa le multumesc tuturor care au zis ca eu stiu sa joc triburile.
A trecut un an decand 4 prieteni s-au facut de ras pe triburile.un pic mai tarziu 40 de prieteni s-au innobilat intre ei si au ramas 2,pentru a supravietui.
Din nou va rog sa nu parasiti +SAS+,va multumesc DHBM ca v-am folosit,voi ati disparut si noi am ramas.
Am vazut cum prietenii mei din viata sociala ma parasesc zi de zi si am vazut un maret trib NOI
Suntem NOOBI si neorganizati,iar razboiul cu Unique este ultimul razboi.Nu ne laudam cu mari cuceriri pentru ca nu avem cu ce.
Cam asta ar fi,va rog inca odata nu parasiti SAS-ul,toata lumea stie ca nu o sa rezistam,dar trebuie sa scriu si eu.
In curand o sa se termine un nou razboi,cel cu UNIQUE,in care nu am facut nimic.
Am deschis acest topic pentru ca simt ca nu mai ma asculta nimeni si ma simt parasit



Astaza 23 martie tribul +SAS+ implineste un an de la infintare.multe de spus si multe de dezbatut,pacat ca nu am timp sa spun macar o parte din istoria bogata a tribului.ideea e ca as vrea sa le multumesc tutoror celor care au fost si sunt alaturi de +SAS+,o parte din fiecare a ramas si a dus la creea acestei famili asa cum e ea astazi.
A trecut un an de cand 4 prieteni au decis sa se desprinda de un trib care nu ii reprezenta impreuna cu o gasca mai mare si sa creeze un nou trib in care prietenia e cea mai importanta si fiecare e liber sa zica ce are de zis.un pic mai tarziu 40 de prieteni au dat inceput nou la margine si am inceput cladirea tribului care incet incet a devenit o familie.
Din nou multumesc celor care au fost si sunt alaturi de +SAS+,multumesc DHBM de care se leaga o buna parte din istorie si multumesc chiar si NOI care ne-au facut jocul mai palpitant(din pacate au disparut).
Am vazut triburi marete cazand incepand cu koh immo burn culminand cu mt si NOI am vazut fuziuni imense am vazut razboie puternice etc etc insa prin toate astea +SAS+ a stiut sa isi creeze loc in inimile oamenilor in principal,multi zic ca suntem mamuti ca suntem noobi ca suntem neorganizatii etc etc asta e,astia suntem ideea e ca incet incet am crescut in top si odata un loc castigat nu l-am mai pierdut,nu ne laudam cu mari cuceriri ii lasam pe alti sa fie mari jucatori,noi ne multumim cu prieteni si prieteniile create aici.
Cam asta ar fi inca o data multumesc tuturor celor care au fost si ne sunt alaturi si nu uitati indiferent ca o sa fim inconjurati indiferent ca o sa ne luptam cu toata harta +SAS+ o sa ramana in principal in inima multor oameni care au intales ce inseamna comunitatea +SAS+.
In curand incepe un nou razboi insa +SAS+ a demonstrat deja ce avea de demonstrat si sunt mandru de asta,o sa luptam pana la ultimu sat al inamicului nu al nostru,cum? habar nu am ii las pe lati sa faca planuri si misculati fidca se pricep mai bine,nu in asta consta +SAS+.
sper sa nu fi plictisit pe nimeni si va rog evitati certurile nu pt asta e deschis topicu ci pt a discuta despre jocul triburile ca atare

Aveti grija sa nu "raciti" ca o sa va apuce stranutatul.
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

apropo de +SAS+ uiatati-va la profilu tribului FREE
LA MULTI ANI!!! (dar nu prea mult ca bate la ochi) cu toate ca sunt dusman cu voi
 

DeletedUser13364

ASTAZA :)) 23 martie se transforma in `89 decembrie.Multe de spus,toate fara rost.Pacat ca nu am facut nimic.ideea e ca as vrea sa le multumesc tuturor care au zis ca eu stiu sa joc triburile.
A trecut un an decand 4 prieteni s-au facut de ras pe triburile.un pic mai tarziu 40 de prieteni s-au innobilat intre ei si au ramas 2,pentru a supravietui.
Din nou va rog sa nu parasiti +SAS+,va multumesc DHBM ca v-am folosit,voi ati disparut si noi am ramas.
Am vazut cum prietenii mei din viata sociala ma parasesc zi de zi si am vazut un maret trib NOI
Suntem NOOBI si neorganizati,iar razboiul cu Unique este ultimul razboi.Nu ne laudam cu mari cuceriri pentru ca nu avem cu ce.
Cam asta ar fi,va rog inca odata nu parasiti SAS-ul,toata lumea stie ca nu o sa rezistam,dar trebuie sa scriu si eu.
In curand o sa se termine un nou razboi,cel cu UNIQUE,in care nu am facut nimic.
Am deschis acest topic pentru ca simt ca nu mai ma asculta nimeni si ma simt parasit





Aveti grija sa nu "raciti" ca o sa va apuce stranutatul.


maret trib NOI ? pffiu daca intrebai granita de sp1suletz ce ziceau ? (prin sittere ma fucusi si eu remarcat :) ) s'a recuperat in fata voastra extrem de mult :) , sas era extrem de mic, iar NOI era rank 3-4 , si dupa ce ati facut ?


.. mr stranu, +SAS+ a dovedit ca e mult mai bun decat NOI . restu e can can


e un topic pentru sas, care ai de zis jigniri sa o zica in alta parte .


multumim celor care au urat de bine, chiar si unii dusmani au facut'o .
o zi buna
 

DeletedUser20840

La multi ani fratilor :)

ctc . frate , nu-i frumos . Jucam sa ne distram si sa legam prietenii , eventual sa iesim la o bere candva , nu sa ne turnam unii altora uulei incins in cap . Chill frate , joaca si distreaza-te .

La multi ani inca odata Sas-ilor :D
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus