Sat de barbari

DeletedUser

Cuceresc un sat de barbari care are cca 1500 puncte initial si ma trezesc ca biserica vine cu un necesar de :eek: 5000 de enoriasi(pentru a o construi)...daca credeti ca este normal asa ceva spuneti-mi va rog si mie
P.S. asta mi se intampla in lumea 12 cu doua sate de barbari proaspat inobilate
 

DeletedUser

poate ca nui obligatorie...

dar atunci mai am o problema, cum pot schimba numele di ''sat de barbari'' cu altceva? merci
 

DeletedUser5809

dar atunci mai am o problema, cum pot schimba numele di ''sat de barbari'' cu altceva? merci

In cladirea principala,jos de tot,o sa vezi ca scrie sat de barbari.Stergi si scrii ce nume vrei tu,dai ok si gata.
 

DeletedUser26101

dai un click pe cladirea principala din satul respectiv.....si in josul paginii iti apare modifica nume sat...sau ** de genul...pur si simpu scrii acolo alt nume si apoi dai ok...;)
 

DeletedUser26101

am dat click probabil in acelasi timp...eu scriam si nu am vazut...de ce atata isterie pentru nimic???
 

DeletedUser

multumesc,nu am mai ajuns de mult la cucerirea altui sat :D si se pare ca am uitat de asta.Oricum, am impresia ca jocul vrea sa ma tina ocupat si cu vizitarea acestui forum de bug-uri :cool: .Inca odata va multumesc si bafta la toti..
 

DeletedUser5809

Atata timp cat omul care a postat intrebarea a primit raspunsul,nu conteaza ca am dat amandoi o mana de ajutor,bine ca a intales el cum se face,asta conteaza.
 

DeletedUser5809

multumesc,nu am mai ajuns de mult la cucerirea altui sat :D si se pare ca am uitat de asta.Oricum, am impresia ca jocul vrea sa ma tina ocupat si cu vizitarea acestui forum de bug-uri :cool: .Inca odata va multumesc si bafta la toti..

Dar acesta nu e un bug de fapt,si topicul trebuia deschis in sectiunea intreabari.Incearca daca e sa intrebi si tu prieteni din trib despre chestii din astea,sau foloseste optiunea Search:Search sa cauti pe forum,poate a mai intrebat cineva.In final,daca nu primesti un raspuns prin aceste 2 optiuni,sa postezi in sectiunea Intrebari,si ca ultima solutie sa trimiti un ticket la baietii de la suport,ei o sa iti raspunda,indiferent ce intrebare ai.

e cam acelasi raspuns pe care l-ai dat si tu,doar ca putin modificat ;)

A scris exact in acelasi timp cu mine,eu m-am miscat mai repede si in timp ce scrii postul nu vezi daca cineva mai scrie si posteaza,puteau sa fie inversate rolurile.:D
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser26101

hmmmm...mi se pare fara rost aceasta discutie...cine si cand a scris..mai repede mai incet...cum si de ce....a vazut dinainte, a modificat raspunsul etc.....

ideea e urmatoare..un om a intrebat ceva....si daca altii din jur au avut bunavointa de a-i raspunde...nu vad unde e problema....si sincer...scopul meu aici nu e de a da raspunsuri la n intrebari sa imi apara numele peste tot...

repet...a intrebat...i am raspuns...nimic mai mult...

Seara faina!!....ah, si daca sunteti asa plictisiti si nu stiti cum sa trageti de o discutie banala etc....cautati alt mod ...:)
 

DeletedUser5809

hmmmm...mi se pare fara rost aceasta discutie...cine si cand a scris..mai repede mai incet...cum si de ce....a vazut dinainte, a modificat raspunsul etc.....

ideea e urmatoare..un om a intrebat ceva....si daca altii din jur au avut bunavointa de a-i raspunde...nu vad unde e problema....si sincer...scopul meu aici nu e de a da raspunsuri la n intrebari sa imi apara numele peste tot...

repet...a intrebat...i am raspuns...nimic mai mult...

Seara faina!!....ah, si daca sunteti asa plictisiti si nu stiti cum sa trageti de o discutie banala etc....cautati alt mod ...:)

Nu este nici o problema,cum ai zis,nu e mare chestie,mai ajuta si alti oameni,inca mai sunt multi care de abia acum descopera triburile si au nevoie de ajutor.:D

Bafta.
 

DeletedUser33037

Am si eu o intrebare. Cu cati lancieri minim poti ataca un sat de barbari ca sa nu pierzi nici unu in conditiile in care zidul e "0" ?
 

DeletedUser33037

Si asi mai avea una. Pe lumea 19 satele de barbari incep cu zid sau sunt programate sa-si faca?
 
Sus