Sate BB-Codes

  • Autor subiect DeletedUser39777
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser39777

Am si eu o rugaminte...
Daca ma poate ajuta cineva, ar fi bestial! :)
Era un site, in care puteai da copy-paste, de exemplu din privirea generala-> productie, era o casuta in care dadeai acel ''paste'' si apasai pe un buton, dupa care iti apareau coordonatele acelor sate... il stie cineva?:(

Multumesc anticipat! :)
 

DeletedUser

doresti script care sa iti caute coordonatele satelor tale ?
folosestel pe acesta :
javascript:if(location.href.search(/screen=info_player/)<0)alert('dute la profilul unui jocator, dupa care clic pe script');else main();function main(){oN=document.getElementsByTagName('table');for(i=0;i<oN.length;i++){if(oN.className=='main'){uN=oN[i+2].getElementsByTagName('th')[0];uN.innerHTML='[player]'+uN.innerHTML+'[/player]';uN=oN[i+2].getElementsByTagName('a')[0];uN.parentNode.innerHTML='[ally]'+uN.innerHTML+'[/ally]';uN=oN[i+3].getElementsByTagName('th');uN[0].innerHTML='Nr.';uN[0].setAttribute('width','40');uN[1].innerHTML='SaTe';uN[1].setAttribute('width','220');uN=oN[i+3].getElementsByTagName('td');for(j=0;j<uN.length;j++){uN[j].innerHTML=j/3+1;uN[++j].innerHTML='[village]'+uN[j++].innerHTML+'[/village]'}break}}}undefined;


scriptb.png
 

DeletedUser

Am si eu o rugaminte...
Daca ma poate ajuta cineva, ar fi bestial! :)
Era un site, in care puteai da copy-paste, de exemplu din privirea generala-> productie, era o casuta in care dadeai acel ''paste'' si apasai pe un buton, dupa care iti apareau coordonatele acelor sate... il stie cineva?:(

Multumesc anticipat! :)

http://twclip.com/static/tools/coordinate-converter.html

iei cu copy paste ori text ( copy paste de la profil sau chiar si un script de fake ) care are in componenta coordonate de sate si ti le transforma in bb codes
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus