saturi parasite

  • Autor subiect cristianostelistu
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

am atacat un sat parasit cu 20 lanciei si paladinul si mi-au murit toti fara sa imi arate cava la aparator.este vreun bug ?
 

DeletedUser

Saturi e mai multe sate, nu? :p

Cred ca e vorba de bugul ala cu atacuri in orb :D
 

DeletedUser

Va spun eu, asta e smecherie..ca avea invizibilitate pe armata..si nu aveai de unde sa vezi ce armata are un saturile alea :D

Care este :p
 

DeletedUser

Saturi... te saturi de atatea saturi...

iti zic eu ca avea super defense acolo cu nobili si spioni... de aia au murit lancieii... trimite si tu un lanciel la specializare sa devina lancier :)
 

DeletedUser

Saturi... te saturi de atatea saturi...

iti zic eu ca avea super defense acolo cu nobili si spioni... de aia au murit lancieii... trimite si tu un lanciel la specializare sa devina lancier :)

Oare e pretenu' lu madalin2009 , ala cu njpe mii de spioni si nobili care da cu topoarele in kap ?? :confused:
 

DeletedUser

Hai mai....

A tlimis shi el nishte lancieli cu paladin, dar avea ala in saturi niste lancieli, sabieli, shpioneli, cavalelie glea, alcashi cavalelie....poate shi ceva cavalelie glea. E gleu sa shtie omuletul citi tlupeti de soldatai ale ala.... Poate-i omu' peltic...asta v-ati intlebat?
 

DeletedUser

A tlimis shi el nishte lancieli cu paladin, dar avea ala in saturi niste lancieli, sabieli, shpioneli, cavalelie glea, alcashi cavalelie....poate shi ceva cavalelie glea. E gleu sa shtie omuletul citi tlupeti de soldatai ale ala.... Poate-i omu' peltic...asta v-ati intlebat?

Tlebuia sa tlimika 150 lanci si o juna ne paladin noaptea
 

DeletedUser

I have a felling.. ori madalin creste.. ori ii altu pe contul lui...hmmm??
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus