Schimbarea numarului de membri dintr-un trib

  • Autor subiect DeletedUser41672
  • Data de început
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser41672

Buna ziua!
Dupa cum vedeti lumea 30 este o lumea cu viteza servarului 1 iar numarul de jucatori este limitat la 30 de jucatori intr-un trib.
Eu propun sa se mareasca numarul de jucatori dintr-un trib de la 30 de playeri la 50-100(minim 50 ,maxim 100).


SAU

Sa sa se mareasca viteza servarului de la 1 la 1.5 sau 2 dar nu prea cred ca se va intampla asa ceva si sustin mai bine modificarea numarului de membri dintr-un trib.
 

DeletedUser13059

Buna ziua!
Dupa cum vedeti lumea 30 este o lumea cu viteza servarului 1 iar numarul de jucatori este limitat la 30 de jucatori intr-un trib.
Eu propun sa se mareasca numarul de jucatori dintr-un trib de la 30 de playeri la 50-100(minim 50 ,maxim 100).


SAU

Sa sa se mareasca viteza servarului de la 1 la 1.5 sau 2 dar nu prea cred ca se va intampla asa ceva si sustin mai bine modificarea numarului de membri dintr-un trib.

inchideti topicul pana nu dauneaza ...
 

DeletedUser32745

Propun sa primeasca toata lumea PP-uri fara numar... moca.
Propun sa primeasca toata lumea dreptul de a fi admini cu randul.
 
Scor reacție
209
Propun sa fie barbarele primite in trib :rolleyes:.

Mai cataline, tu pe ce lume traiesti? Astea sunt setarile lumii, cu astea jucam.
 

DeletedUser

Eu propun sa cumparam elicoptere iar toamna sa le-ntoarcem cu elicea-n jos sa treiere si sa coseasca !!!
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser

Propun sa facem lumea 30 un server de speed de 2 ore sau mai bine sa coste totul 1 argila 1 lemn si 1 fier :)
doar minele la 30 sa coste 2 de fiecare :D
propun sa nu avem voie sa dam razboaie intre triburi . propun sa se implementeze tancuri, avioane si elicoptere, cu care sa NU putem ataca :D:D:D
 

DeletedUser

Propun sa faceti cate o propunere, pe care sa nu o bage nimeni in seama, in fiecare zi.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus