Scitii vs Mirobolanta Coalitie

  • Autor subiect DeletedUser2786
  • Data de început

DeletedUser2786

Atentie! Acest mesaj contine laude subliminale la adresa scitilor! orice reclamatie se va transmite la Zmeul cu 3 Craci


zmeul cu trei picioare în data de 25.03. la ora 14:39 Citat
Salut gasca nebuna!
Dupa cum bine se stie in data de 26 aprilie va inceta PNA-ul cu tribul LS_AX.
Sfarsitul acestui PNA se va concretiza intr-o noua alianta.
O parte dintre voi stiti deja acest lucru pentru ca am avut posibilitatea sa discutam. Pentru cei care nu stiau despre aceasta schimbare de diplomatie voi argumenta mai jos ce anume a contribuit la aceasta situatie.
1. Dupa cum vedem cu totii sunt multi membri care au parasit scena din cauza faptului ca fie s-au plictisit fie timpul nu le-a mai permis sau mai stiu eu ce alte motive.
2. Realitatea este ca a trecut mult timp de cand fiecare din noi a cucerit primul sat pe L3.
3. Am analizat posibilitatile ca noi sa incheiem pe podium acest razboi si dupa ce m-am sfatuit cu o parte din voi am ajuns la concluzia ca este momentul ca noi gasca nebuna sa punem lucrurile la punct pe L3.
4. Dintr-o discutie cu Anduril in urma cu ceva luni, am inteles ca Scitii sunt cei mai buni de pe harta L3 si ca ei se pot bate fara probleme cu toata lumea si nu vor pierde.
5. Daca am pastra actuala diplomatie probabil ca pe termen lung am pierde. Reluarea ostilitatilor cu LS ne va aduce un plus, cu siguranta, dar pe termen foarte scurt.
Deriva in care se gaseste aliatul nostru in acest moment se poate accentua si ne putem trezi la un moment dat cu Scitii langa noi iar atunci va fi deja prea tarziu pentru a mai face ceva. Daca s-ar intampla asta am fi o prada sigura. Scitii ar deveni mult mai puternici decat sunt in acest moment ceea ce ar da posibilitatea revigorarii implicit a celor din LS asta ar presupune o contraofensiva majora din care noi nu am iesi invingatori.
6. Una peste alta ar insemna mult foarte mult timp pe care sunt sigur nu multi il mai avem la dispozitie.
Razboiul contra scitilor il estimez la minim un an, poate um an si jumatate...nu mai mult, daca totul va decurge in conformitate cu planul deja in derulare.
7. Vom beneficia de o pozitie foarte buna in acest nou razboi pe care il vom deschide. Va fi un razboi mai greu decat am avut cu LS dar fara a fi acuzati ca suferim de falsa modestie nici noi nu suntem prostii satului cum le place scitilor sa ne numeasca.
8. Vom avea o granita cu Scitii posibil chiar 2 deschideri (2 sau chiar 3 zone)
9. Vom merge in granita nou formata doar conturi 100% active. In acest sens voi deschide separat un topic pe care il voi intitula GRANITA SCITA. In acest topic vreau sa va inscrieti toti cei care sunteti convinsi ca vreti actiune (sau timpul va permite).
10. Nu va merge sub nici un motiv nici un cont inactiv TDK in granita cu scitii.
11. Vom trece la o noua formula de conturi care probabil vi se va parea nebuneasca....stati linistiti inca nu m-am tacanit chiar de tot.
12. NU veti discuta cu nimeni nici din sciti nici din DIE nici din LS despre ce va urma sa facem.
13. LS_ul va lupta alaturi de noi si vor duce greul acestui razboi. dar despre asta vom mai discuta.
Voi ruga toti colegii prezenti aici sa modifice denumirile ironice ale satelor la adresa LS.
Voi reveni cu mai multe date.
Astept intrebari


Pai,mosule hai sa-ti pun si eu 2-3 intrebari,daca se poate:


3. Am analizat posibilitatile ca noi sa incheiem pe podium acest razboi si dupa ce m-am sfatuit cu o parte din voi am ajuns la concluzia ca este momentul ca noi gasca nebuna sa punem lucrurile la punct pe L3.

Deci recunosti ca suntem mai buni decat voi toti din moment ce asta este ultima voastra carte din maneca. tribul scitii iti multumeste! Valorile sunt recunoscute.

4. Dintr-o discutie cu Anduril in urma cu ceva luni, am inteles ca Scitii sunt cei mai buni de pe harta L3 si ca ei se pot bate fara probleme cu toata lumea si nu vor pierde.

Ne bucuram ca in sfarsit ai inteles si tu ceva. Aplauze va rog,asta micu e chiar intelihent!
p. s nu te flata,glumeam.

5. Daca am pastra actuala diplomatie probabil ca pe termen lung am pierde. Reluarea ostilitatilor cu LS ne va aduce un plus, cu siguranta, dar pe termen foarte scurt.
Deriva in care se gaseste aliatul nostru in acest moment se poate accentua si ne putem trezi la un moment dat cu Scitii langa noi iar atunci va fi deja prea tarziu pentru a mai face ceva. Daca s-ar intampla asta am fi o prada sigura. Scitii ar deveni mult mai puternici decat sunt in acest moment ceea ce ar da posibilitatea revigorarii implicit a celor din LS asta ar presupune o contraofensiva majora din care noi nu am iesi invingatori.


Aici ai spus tu tot....daca mai zic si eu zice lumea ca ne-am inteles tacit sa ne lauzi. deci,ms dau o bere

Vom merge in granita nou formata doar conturi 100% active. In acest sens voi deschide separat un topic pe care il voi intitula GRANITA SCITA.

preferam Mormantul TDK dar fie si ca tine

10. Nu va merge sub nici un motiv nici un cont inactiv TDK in granita cu scitii.
Pai si atunci cine mai vine?:confused:


12. NU veti discuta cu nimeni nici din sciti nici din DIE nici din LS despre ce va urma sa facem.

Sa moara cipandel daca mai zic la cineva. :rolleyes::p

13. LS_ul va lupta alaturi de noi si vor duce greul acestui razboi. dar despre asta vom mai discuta.
Voi ruga toti colegii prezenti aici sa modifice denumirile ironice ale satelor la adresa LS.


Cum ziceam si mai devreme....carne de tun :p


aaa si sa nu uit :

wallkye a spus:
deci ina,asa cum a zis free parca,pe lumea 3 lsax este carne de tun...si are dreptatea,mare dreptate...si imi parerau pt asta..


Eu urez la toata lumea un Paste fericit cu multe impliniri si bucurii. Sper sa fie un razboi frumos pentru noi si urat pentru voi :D :rolleyes:

Fie ca cei mai buni sa castige......are rost sa mai spun cine?
 

DeletedUser8220

Important: ANUNT FOARTE IMPORTANT !!!!

Pagina: >1<
scorpya în data de 30.03. la ora 21:13 Citat

scorpya astăzi la ora 21:08
Buna seara,
Dupa cum stiti in ultima perioada tibul die. a pierdut masiv in fata scitiilor. Acest lucru se datoreaza si masivei stergeri care a avut loc la inceputul anului dar si datorita faptului ca multi s-au demoralizat. Din acest moment avem 2 aliati puternici care vor lupta cot la cot cu noi pentru a incheia joaca noastra pe aceasta lume cu fruntea sus. Este vorba de triburile T.D.K. si LS-AX. Impreuna cu ei vom pune la punct strategii comune de atac in asa fel incat sa recuperam terenul pierdut.
Sper ca aceasta veste va da un impuls binevenit celor dintre voi care v-ati pierdut speranta :)
Mult succes (sau succesuri :)!!! Si cei mai buni sa castige!!!
O seara buna :)

Mai jos aveti un mesaj de la conducatorul TDK zmeul cu trei picioare postat pe forumul lor de incredere. (el m-a rugat sa-l postez :)


asta l-ai uitat ma mircea:))
 

DeletedUser2786

Uitasem,ma ierti? :d

Deci vor pune la punct strategii comune. wow......adica ne ataca toti? ii spun lu mama si lu nenea gogu de la 3. va sparge,railor :(
 

DeletedUser

zmeul cu trei picioare în data de 25.03. la ora 14:39 Citat

Vom merge in granita nou formata doar conturi 100% active. In acest sens voi deschide separat un topic pe care il voi intitula K11 - GRANITA SCITA - SPRIJIN PE TOATE SAETELEEE!111.
 

DeletedUser

Dupa principiul: ei m-ataca, eu ma apar, ei ma bate, am pierdut. vrea cineva un cont mic? ca eu m-am saturat de tradatori!
 

DeletedUser2786

hai ba roberte,iar vrei sa vinzi contul ala din ls?

facem schimb dau cont in tdk sau die :d
 

DeletedUser6681

daca exista vre un doritor sa joc ping-pong cu satele lui sa ma anutze :)) sa stiu in ce continent ajung.. ca langa die numai asi scot din maneca si nu are farmec
 

DeletedUser2786

ba da ti-am zis...noi nu ne laudam. ei prin faptele lor ne lauda indirect.

p.s dau sate moca de la die,vrei?
 

DeletedUser

aha...în ls am şi eu un cont de vreo 5 mil dacă îl vrei îmi dai mesaj... :p
 

DeletedUser

facem bre da când eşti on :p

p.s unde sunt cei din ls,tdk...pregătesc măreţul plan de a scoate şciţii de pe hartă?:rolleyes:
 

DeletedUser

Side 1:
Tribes: Scitii
Players:

Side 2:
Tribes: Die. T.D.K. LS-AX LRDA LR
Players:

Timeframe: Dintotdeauna

Cuceriri totale:

Tabăra 1: 150,903
Tabăra 2: 556,305
Diferență: 405,402

image.php


Număr total de cuceriri împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 18,497
Tabăra 2: 10,422
Diferență: 8,075

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor:

Tabăra 1: 1,537,620,150
Tabăra 2: 4,594,750,358
Diferență: 3,057,130,208

image.php


Numărul total de puncte al cuceririlor împotriva taberei opuse:

Tabăra 1: 193,516,730
Tabăra 2: 107,439,721
Diferență: 86,077,009

image.php


=:))
chemati in ajutor si lumea 1 si 2 la anu??
 

DeletedUser

face-ti cerere la admini si plasati`mi un cont pe lumea 3 , astept pm :)

ex-jucator pe lumea 3 !

nu sint informator = sifon la dusman / citiva din scitii ma stiu , din die. la fel / si din ls-ax la fel ... = am jucat in toate triburile lasand conturile la triburile in care erau conturile
 
Ultima editare de un moderator:
Sus