Scitii

Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.

DeletedUser

Groaznici scitii astia...zau asa, nu stiu cum ii mai suporta serverul, cum de n-a explodat inca de indignare.

Spuneti si voi...cat de lacom sa fii sa decizi intr-o buna dimineata ca satele din K55 nu sunt suficiente si sa te muti pana in K24, unde mai corupi si trei sferturi din cartier si provoci insomnii si cosmaruri tribale vecinilor <--a scit did it!:mad:

Cat de noob sa fii sa trimiti fulluri defensive sprijin unui tip care nici macar nu e in trib cu tine, nu e in continent cu tine si mai e si atacat la greu...bine, prieteni, prieteni da' nu-i mai important sa tii trupele la caldurica?! <-- well, a scit did it! :rolleyes:

Cat de a dracului sa fii sa schimbi diplomatia dupa cum o cer interesele tribului tau fara sa-ti pese catusi de putin de satele si munca juctorilor din triburile vecine, heartless bastards! <-- exactly, scitii again. :eek:

Si colac peste pupaza, s-au inhaitat si cu talibanii...off, unde s-a ajuns si pe lumea 3...cum sa mai dormi linistit?:(
 

DeletedUser

Uite, cineva care ii cunoaste la fel de bine ca mine, si care stie despre ce vorbesc.
Alelujah!:mad::mad::mad:
 

DeletedUser3369

aveti grija ca si talibanii aia sunt niste nenorociti....ati vazut ce ii injura lumea...
 

DeletedUser523

Oh:eek:my good:rolleyes: another:confused:unde vom ajunge:confused:
Dar sa va zic si moi o vorba: "Lauda de sine, NU miroase a bine!";)
in rest: RESTINPEACE-Goods are above mortals!
 

DeletedUser523

In traducere: Bunurile sunt deasupra muritorilor.:confused: Aham, got it! Si tu stii engleza...:rolleyes:

eu nici nu am zis k stiu engleza, ba din contra tot am repetat k sunt impotriva englezismelor de pe forumul .ro;) tot ce am scris eu a fost ceva finutz:p na k acum am si explicat pt muritorii de rand si s-a pierdut din farmecul postului meu, dar na, asta e...nu toti cunosc anumite chestiuni:cool:
 

DeletedUser

Gata, faceti off-topic :mad::mad::mad:
Aici e zidul infamiei la care trebuie pusi Scitii, deci, on topic, va rog!
 

DeletedUser

Cumplitii astia de Sciti ma stramuta acum cale de vreo cateva continente, oferindu-mi sate...:mad::mad::mad: Cat de ingrozitor trebuie sa fie cineva sa faca asa ceva? :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Cumplitii astia de Sciti ma stramuta acum cale de vreo cateva continente, oferindu-mi sate...:mad::mad::mad: Cat de ingrozitor trebuie sa fie cineva sa faca asa ceva? :mad::mad::mad:

Nu pot sa cred! Te rup de familie si satucul natal sa te duca la dracu-n paznic sa porti razboaie sangeroase cu cine stie ce specimene. Cruzi si nemilosi! Huaaaa!:mad: Buey, nazistii nu erau nimic pe langa astia...:(

PS: Ai sat:eek:

Þel(direcþie): 74. Orinoco flows free (478|285) K24 :D:D:D
Jucãtor: Nienna
 

DeletedUser

Da, sunt niste pui de Mengele, care mai de care :(
I live in hope of deliverence, brought to me by the Black Angel who will take me to the New World Order...I want to rull the world and he is gonna helping me to do that, by setting me free from those crazy, sick bastards that i love so much :p

Thanks for the village :p
 
Ultima editare de un moderator:

DeletedUser2786

hellowwwwwwwwwwwwwww

in caz ca va era dor :p....sau poate nu:rolleyes:

scitii sunt varza,vor fi innobilati de noul meu trib :p

@orinoco- te astept pe prv draga mea
 

DeletedUser184

observ ca numai ontopic nu se discuta.
tema pare a fi depasita caci toata lumea o ia pe langa subiect.

redeschiderea va fi posibila la cerere, prin mesaj privat la oricare dintre moderatori (cerere argumentata).


topic inchis.
 
Stare
Nu este deschis pentru răspunsuri viitoare.
Sus